Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

120 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 00:13:42

Santana  fenomenalny. Natomiast Wawrowski  jedynie pomysły  ma  fenomenalne, natomiast ich wykonanie już nie. Doktora Pomidora przerasta organizacja tak wielkiej imprezy. Prowizorka i amatorszczyzna może zepsuć występy największego geniusza.

#2 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 00:40:46

Koncert zaczął się około 21.30, gdy cała masa ludzi stała jeszcze w kolejkach przed bramkami. Pierwszy raz byłem na koncercie który zaczął się wcześniej niż planowano. Ilość ludzi  do profesjonalnej obsługi tak dużego koncertu powinna być zdecydowanie większa. Skąpstwo i brak szerszego obycia organizatorów nie wróży najlepiej przyszłości tej imprezy. Nie wystarczy zaproszenie wielkiego artysty, trzeba również dostosować do niego poziom obsługi. A tego, po raz kolejny, w Charlocie zabrakło.

#3 ~wdzięczna szwagierka~

~wdzięczna szwagierka~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 00:40:49

oj tam oj tam... kto późno przychodzi ten sobie szkodzi, więc nie ma co "marmolić" o organizacji...koncert rewelacyjny :) i fajnie że chociaż nie trzeba było się tłuc przez pół Polski hehehe...

#4 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 00:43:40

Koncert zaczął się około 21.30, gdy cała masa ludzi stała jeszcze w kolejkach przed bramkami. Pierwszy raz byłem na koncercie który zaczął się wcześniej niż planowano. Ilość ludzi  do profesjonalnej obsługi tak dużego koncertu powinna być zdecydowanie większa. Skąpstwo i brak szerszego obycia organizatorów nie wróży najlepiej przyszłości tej imprezy. Nie wystarczy zaproszenie wielkiego artysty, trzeba również dostosować do niego poziom obsługi. A tego, po raz kolejny, w Charlocie zabrakło.

zaczął się wcześniej i mówiono o tym już o 18.00...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 01:12:55

zaczął się wcześniej i mówiono o tym już o 18.00...

Co? gdzie mówiono? Kiedy? Ogarnij się.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 01:32:58

Santana  fenomenalny. Natomiast Wawrowski  jedynie pomysły  ma  fenomenalne, natomiast ich wykonanie już nie. Doktora Pomidora przerasta organizacja tak wielkiej imprezy. Prowizorka i amatorszczyzna może zepsuć występy największego geniusza.

Co Ci się nie podobało zaściankowy, maluczki człowieczku. Ucz się od wielkich tego świata szacunku do drugiego człowieka. Carlos Santana podziękował na oczach 10 tys. ludzi Panu Wawrowskiemu, doprowadzając go do wzruszenia, a Ty go obrażasz, byłeś pewniew jednym z tych dla których wypadało tam być.

#7 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 01:36:12

Nie muszę się ogarniać, byłem i słyszałem jak zapowiadający prosił aby poinformować znajomych że koncert rozpocznie się wcześniej na życzenie Santany, to było 30 minut gratis przed planowym koncertem o 22. Komentarz był taki taki że to dowód uznania i podziękowanie za podróż z Gdańska /lotniska/ do Charlotte oraz przyjęcie. Więc widocznie masz kiepskich znajomych bo nie zadzwonili do Ciebie 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 01:42:21

Nie muszę się ogarniać, byłem i słyszałem jak zapowiadający prosił aby poinformować znajomych że koncert rozpocznie się wcześniej na życzenie Santany, to było 30 minut gratis przed planowym koncertem o 22. Komentarz był taki taki że to dowód uznania i podziękowanie za podróż z Gdańska /lotniska/ do Charlotte oraz przyjęcie. Więc widocznie masz kiepskich znajomych bo nie zadzwonili do Ciebie 

Tak, właśnie tak, ja również tam byłam, niezapomniane przeżycie. Panie Wawrowski DZIĘKUJEMY< DZIĘKUJEMY.

#9 ~Maciej K~

~Maciej K~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 04:40:00

POMIDOR POMIDOR CZOSNEK CZOSNEK CO Z CIEBIE WYROŚNIE.

Dziękujemy za koncert.

#10 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 07:48:15

Koncert FENOMENALNY, Santana pokazał kunszt najwyższej klasy . poprostu MISTRZ!!!! Ci co krytykują koncert to chyba osoby ,które przez przypadek dostały bilety albo stwierdziły , że trzeba tam się pokazać i należały do dość nielicznej grupy ludzi, którą bardziej interesował catering (zwłaszcza piwo) niż prawdziwa  artystyczna uczta na najwyższym poziomie.

Panie Mirku chylę czoła za organizację takich koncertów i jestem bardzo ciekawy jak będzie w przyszłości skoro teraz ustawił Pan poprzeczkę  na tak wysokim poziomie , a może zwiastuje to , że gwiazdy formatu Santany zagoszczą na festiwalu w Dolinie na stałe.Może dojdzie do tego ,że każdy rockman będzie chciał zagrać w Dolinie Charlotty.

Z poważaniem J.F

#11 ~con-doneck~

~con-doneck~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 07:48:19

O tym, że koncert będzie o 30 minut dłuższy było wiadomo już dzień wcześniej.

#12 ~róbta tak dali~

~róbta tak dali~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 08:03:35

a gdzie to MATKA bywalas ze oceniasz?jesli taka swiatowa i obyta jestes w organizacji

takowych imprez to zglosc sie do Doliny  -  w przyslosci ocenimy ciebie ,twe zdolnosci

i kompetencje  Krtykowac i opluwac to zapewne twoja specjalnosc - wszystko be,wszystko

zle i niedobrze  Przelknij gorzka czekoladke ,podobno pomaga na sracz-ke

#13 ~bez jęków~

~bez jęków~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 08:15:30

Koncert zaczął się około 21.30, gdy cała masa ludzi stała jeszcze w kolejkach przed bramkami. Pierwszy raz byłem na koncercie który zaczął się wcześniej niż planowano. Ilość ludzi  do profesjonalnej obsługi tak dużego koncertu powinna być zdecydowanie większa. ....................

bramki otwarte  jak i wystepy na scenie  KRUK  byLY  od 18 - kto bywa na duzych imprezach np. sportowych czy koncertach dobrze wie iz trzeba wyruszyc  czasami kilka godzin wczesnieJ  - wchodzlismy po 19 -  dojazd i wejscie  swobodne a widownia I i III miejsca juz byly prawie obsadzone

OSOBISCIE UWAZAM  ze ,obraczkowac,, powinno wiecej obslugi 

warto bylo

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 08:23:10

Ludziska, nie czepiajcie się sczegółów, bo naprawdę nie ma czego, cieszcie się, że dane było nam tam być i to przeżyć, nie zapomnę tego do końca życia.

#15 ~ponury gRABARZ~

~ponury gRABARZ~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 08:46:31

Dla mnie ten caly WOODSTOCK, to jakas masakra. Obrazki zaszczanych gowniarzy lezacych we wlasnych odchodach, albo  rozebrane nastolatki z cyckami na weirzchu. Toz to o pomste wola do nieba. Ten Owsiak demoralizuje nasza mlodzierz. Hanba i wstyd!!

#16 ~piekielko PL~

~piekielko PL~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 08:49:49

czy wiecie ze ten czlowiek to rocznik 47 u.wieku i jeszcze moze i to jak!!!!!!!!!!!!

zyc sie chce patrzac i sluchajac - niestety nasza rzeczywistosc w tym wieku

to schorowani,przygarbieni,zmeczeni zyczem ,zgniusnieci ,wiecznie niezadowoleni

wczesniejsi emeryci a w zyciu artystycznym kroluja ............ skandale celebrytow

#17 ~cyc~

~cyc~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 08:56:38

Dla mnie ten caly WOODSTOCK, to jakas masakra. Obrazki zaszczanych gowniarzy lezacych we wlasnych odchodach, albo  rozebrane nastolatki z cyckami na weirzchu. Toz to o pomste wola do nieba. Ten Owsiak demoralizuje nasza mlodzierz. Hanba i wstyd!!

stan przed lustrem o łobacz swe zwiedle cialo ,a gdy na czole pokaza sie zmarszczki

moze to byc oznaka iz mozg wznowil swe funkcje

#18 ~Młody Informatyk~

~Młody Informatyk~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:03:14

Wal się staruchu, płacę cięzkie podatki które idą na emerytury i służbe zdrowia z których nie korzystam, w przeciwieństwie do Ciebie. Więc trochę szacunku i nie ucz mnie jak mam żyć.

#19 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:03:56

Ludzie spokojnie to Magda G. mści się złośliwymi komentarzami i chce popsuć satysfakcję z cudownego koncertu. :D Jeżeli sam Santana był wdzięczny za przyjęcie i organizację to znaczy że było ok i powinniśmy być dumni że możemy gościć i oglądać artystów tego formatu co Santana.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:14:57

Koncert FENOMENALNY, Santana pokazał kunszt najwyższej klasy . poprostu MISTRZ!!!! Ci co krytykują koncert to chyba osoby ,które przez przypadek dostały bilety albo stwierdziły , że trzeba tam się pokazać i należały do dość nielicznej grupy ludzi, którą bardziej interesował catering (zwłaszcza piwo) niż prawdziwa  artystyczna uczta na najwyższym poziomie.

Panie Mirku chylę czoła za organizację takich koncertów i jestem bardzo ciekawy jak będzie w przyszłości skoro teraz ustawił Pan poprzeczkę  na tak wysokim poziomie , a może zwiastuje to , że gwiazdy formatu Santany zagoszczą na festiwalu w Dolinie na stałe.Może dojdzie do tego ,że każdy rockman będzie chciał zagrać w Dolinie Charlotty.

Z poważaniem J.F

Myślę, że tej poprzeczki nie da się już przeskoczyć, to było piękne ukoronowanie pracy PANA WAWROWSKIEGO, KłANIAM SIĘ NISKO, dziękuję mistrzowi, za nieziemskie przeżycie, Panu Wawrowskiemu, za jego pracę włożoną w to przedsięwzięcie, oraz mojemu KOCHANEMU SYNOWI, za bilet, który był prezentem na dzień matki. DZIĘKUJĘ>

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych