Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Farma troli w ratuszu? opinie!

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 06:55:08

Moderatorzy na tym forum są idiotami,

szczególnie Yktorn i smakosz.

#62 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1111 postów

Napisano dziś, 05:48

551867_479595652058755_1783072375_n.jpg?

Niezłej jaja, wpis sprzed 7 lat znowu aktualny i na topie

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 06:14

witam,
Po aferze w Inowrocławiu doszedłem do wniosku, że u nas też działa farma troli. Czy się z tym zgadzacie? Czy pewien stary komuch z PZPRu zorganizował wydział propagandy w postaci oddziału troli wściekle atakujących każdego kto ośmieli się skrytykować jaśnie panującego? Niebieski jest sterowany plus jeden radny mający ksywkę "internetowy hejter" działają usilnie na forum, ale czy jest to sterowana grupa z góry, czy jest ich więcej i kto jest ich mocodawcami? Jak myślicie?

#64 ~Ar~

~Ar~
  • Goście

Napisano dziś, 10:41

... i sprzedawczykiem, dla którego relatywizm moralny to norma. Za pieniądze napisze najpodlejszy hejt. Jeśli "pracował" za darmo, to jest jeszcze większym idiotą.

#65 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1111 postów

Napisano dziś, 12:32

Debata - Strategia Rozwoju Portu Morskiego do roku 2030.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 14:48

witam,
Po aferze w Inowrocławiu doszedłem do wniosku, że u nas też działa farma troli. Czy się z tym zgadzacie? Czy pewien stary komuch z PZPRu zorganizował wydział propagandy w postaci oddziału troli wściekle atakujących każdego kto ośmieli się skrytykować jaśnie panującego? Niebieski jest sterowany plus jeden radny mający ksywkę "internetowy hejter" działają usilnie na forum, ale czy jest to sterowana grupa z góry, czy jest ich więcej i kto jest ich mocodawcami? Jak myślicie?

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 14:49

... i sprzedawczykiem, dla którego relatywizm moralny to norma. Za pieniądze napisze najpodlejszy hejt. Jeśli "pracował" za darmo, to jest jeszcze większym idiotą.

#68 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 minut temu

ku*** juz zajebalem kilka rzeczy w biedrze, co moze mi grozic i czy jest mozliwosc mnie namierzenia ? ze to ja ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych