Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Farma troli w ratuszu? opinie!

60 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Farma troli w Ustce?~

~Farma troli w Ustce?~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 05:54:31

witam,
Po aferze w Inowrocławiu doszedłem do wniosku, że u nas też działa farma troli. Czy się z tym zgadzacie? Czy pewien stary komuch z PZPRu zorganizował wydział propagandy w postaci oddziału troli wściekle atakujących każdego kto ośmieli się skrytykować jaśnie panującego? Niebieski jest sterowany plus jeden radny mający ksywkę "internetowy hejter" działają usilnie na forum, ale czy jest to sterowana grupa z góry, czy jest ich więcej i kto jest ich mocodawcami? Jak myślicie?

#2 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1109 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 07:54:05

witam,
Po aferze w Inowrocławiu doszedłem do wniosku, że u nas też działa farma troli. Czy się z tym zgadzacie? Czy pewien stary komuch z PZPRu zorganizował wydział propagandy w postaci oddziału troli wściekle atakujących każdego kto ośmieli się skrytykować jaśnie panującego? Niebieski jest sterowany plus jeden radny mający ksywkę "internetowy hejter" działają usilnie na forum, ale czy jest to sterowana grupa z góry, czy jest ich więcej i kto jest ich mocodawcami? Jak myślicie?

Przez 7 dni był a cisza na forum,

z tego wniosek, że TY jesteś jedynym trollem :lol:

GEOPOLITYCZNY TYGIEL [ODC.115]

- CZY CZEKA NAS WSPÓŁCZESNY PAKT RIBBENTROP-MOŁOTOW?

Użytkownik Ziemia Ustecka edytował ten post 28 sierpień 2019 - 07:55:27

#3 m0drzew

m0drzew

Swojak

• PipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 08:21:01

witam,

Myślę, że powinieneś wziąć się do roboty, a nie szukać nieistniejących rzeczy i robić problem tam gdzie go nie ma...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 08:47:13

[quote name="Farma troli w Ustce?" post="2313980" timestamp="1566968071"]
witam,
Po aferze w Inowrocławiu doszedłem do wniosku, że u nas też działa farma troli. Czy się z tym zgadzacie? Czy pewien stary komuch z PZPRu zorganizował wydział propagandy w postaci oddziału troli wściekle atakujących każdego kto ośmieli się skrytykować jaśnie panującego? Niebieski jest sterowany plus jeden radny mający ksywkę "internetowy hejter" działają usilnie na forum, ale czy jest to sterowana grupa z góry, czy jest ich więcej i kto jest ich mocodawcami? Troluje też kilku suto opłacanych ratuszaków z rodzinami

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 08:50:41

witam,

Troluje też kilku suto opłacanych ratiszaków z rodzinami. Boją się utracić intratne stołki

#6 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 11:01:33

Na etacie trolla więcej niż 5ooo netto zarabia się w tym roku  ?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 11:16:12

Przez 7 dni był a cisza na forum,
z tego wniosek, że TY jesteś jedynym trollem :lol:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Dziwne, ratuszowy piesek siedział cicho, nagle jak poruszono temat ratusza i to w nie wygodny dla ratuszaków sposób troll się uaktywnił, albo raczej został uaktywniony :D. Co za niezwykły zbieg okoliczności..m

#8 ~Farma Troli?~

~Farma Troli?~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 11:19:27

Myślę, że powinieneś wziąć się do roboty, a nie szukać nieistniejących rzeczy i robić problem tam gdzie go nie ma...

Dlaczego, jeżeli ktoś zacznie pisać krytycznie o ratuszy następuje na niego wściekły atak? Tym większe lecą na niego bluzgi im bardziej merytorycznie pisze, ciekawe co?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 15:26:05

Dlaczego, jeżeli ktoś zacznie pisać krytycznie o ratuszy następuje na niego wściekły atak? Tym większe lecą na niego bluzgi im bardziej merytorycznie pisze, ciekawe co?

Nie wiem czy ciekawe, ale powszechnie znane. Symbioza "niezależnego" "specjalisty" Marudy z wiadomym urzędem jest oczywista.

#10 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1109 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 16:36:12

Na etacie trolla więcej niż 5ooo netto zarabia się w tym roku  ?

Cyfra 5 i trzy liter ło , to ile to ełrło ?

#11 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1109 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 16:44:49

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Dziwne, ratuszowy piesek siedział cicho, nagle jak poruszono temat ratusza i to w nie wygodny dla ratuszaków sposób troll się uaktywnił, albo raczej został uaktywniony :D. Co za niezwykły zbieg okoliczności..m

To spisek ...

Widocznie ktoś tajemniczy i spiskowy obserwował mój Facebook pod adresem:

.

.facebook.com/artur.mazur.14

.

i zauważył przez ostatni tydzień brak aktywnosci, a gdy wróciłem z urlopu rozpoczął spiskowy atak. To straszne jacy spiskowcy są bezwzględni :(

Zresztą posłuchajcie prawdy o spisku zakończonego wielką zbrodnią , morderstwem z premedytacja 10 kwietnia 2010.. To była powtórka Katynia.

Kiedy zamieszani w to bandyci

po stronie polskiej i rosyjskiej

poniosą zasłużoną karę ????????

PS: Przecież Stary SB-ek nie może się mylić !!!

Użytkownik Ziemia Ustecka edytował ten post 28 sierpień 2019 - 16:45:18

#12 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1109 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 16:48:41

Dla wrogów ojczyzny, zdrajców, 

i tych co zamordowali Lecha Kaczyńskiego,

kara powinna być tylko jedna ... seryjny samobójca ... ?,

Użytkownik Ziemia Ustecka edytował ten post 28 sierpień 2019 - 16:49:13

#13 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1109 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 17:00:36

Nie wiem czy ciekawe, ale powszechnie znane. Symbioza "niezależnego" "specjalisty" Marudy z wiadomym urzędem jest oczywista.

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU STRATEGICZNEGO

vel Xavier Messing

Konieczność wymiany "elit" jest dziś prawdopodobnie największym wyzwaniem przed którym stoi Polska oraz jej młode i nowe pokolenia.

.

Rozwiązaniem jest stworzenie Narodowego Programu Rozwoju Strategicznego (NPRS), którego celem będzie wykształcenie i wykreowanie nowych polskich elit - nieprzesiąkniętych żadnymi partyjnymi ideologiami, ale za to kompleksowo i nowocześnie myślących o Polsce.

.

To bardzo skomplikowany oraz długofalowy proces, obliczony na minimum 10-20 lat, przez co społecznie niekonfrontacyjny, zapewniający płynne przejście i ciągłość funkcjonowania państwa.

.

W mojej ocenie to najlepsza strategiczna inwestycja jakiej dokonać może państwo polskie. Nie ma nic cenniejszego niż scentralizowany intelektualny narodowy potencjał. Wiem jak to zrobić, jak powinno funkcjonować – koncept takiego projektu mam w mózgopisie od dawna. Wiem jakie są warunki wejściowe uruchomienia NPRS, jakie instytucje państwowe powinny w nim uczestniczyć i w jakim zakresie.

.

Nowe polskie pokolenia dojrzewają w całkowicie innych warunkach politycznych, ich procesy myślowe są coraz mniej obciążone rysem historycznym. Tam, gdzie starsze pokolenia widzą nadal zagrożenia, tam młode pokolenia już dostrzegają szansę na porozumienie i rozwój. Nie utożsamiają rozwoju z myśleniem wstecz, przez co dają nadzieję na sformatowanie matryc intelektualnych zupełnie innej jakości. Wzorców myślenia, których celem nie będzie walka i wyniszczanie, ale współpraca i budowanie

.\

. Horyzont myślowy nowych pokoleń w wielu aspektach jest skonfigurowany zupełnie inaczej. Przede wszystkim nie mają kompleksu zachodu tak, jak miały go wcześniejsze pokolenia. Doskonale również sobie zdają sprawę z tego, że pod wieloma względami absolutnie przewyższają swoich rówieśników z innych państw. To powoduje, że są bardziej odważni w budowaniu, kreowaniu, ekspansji na nowe tereny i w nowe środowiska. To ogromny potencjał, którego nie wolno Polsce zmarnować.

.

Rolą państwa jest wspieranie tego najważniejszego polskiego potencjału. Brakuje myśli strategicznej, posiadania innych zdolności, innej perspektywy myślowej dającej możliwość uczestniczenia w grze na wielowymiarowej szachownicy. Na polskich uczelniach wyższych brakuje nowych kierunków pozwalających rozszerzać dotychczasowe perspektywy intelektualne, przeprogramować matryce myśleniowe. Nie korzysta się z potencjału intelektualnego oraz doświadczeń wspaniałych młodych akademików, których w Polsce jest wystarczająca ilość.

.

To nieuchronna konieczność.

Pytanie nie brzmi „czy” tylko „kiedy”?

.

Im wcześniej procesy społeczne doprowadzą do realnych zmian jakościowych wśród polskich „elit”, tym wcześniej Polska otrzyma należną jej pozycję i szacunek.

69875343_386698485323863_103387766843034

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 18:37:20

Typowe działanie trolla, zagłuszyć i zaspamować wątek niewygodny dla władzy... Ciekawy jestem jakby tak sprawdzić billing telefonu smerfa ile by tam było połączeń z ratusza, bądź od ludzi powiązanych z ratuszem...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 20:11:26

witam,

#16 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1109 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 20:27:38

Typowe działanie trolla, zagłuszyć i zaspamować wątek niewygodny dla władzy... Ciekawy jestem jakby tak sprawdzić billing telefonu smerfa ile by tam było połączeń z ratusza, bądź od ludzi powiązanych z ratuszem...

Smerf ma super tajną łączność z ratuszem, nie do podsłuchania, sznurek i dwie pokrywki od słoików.

62073099_347400415920337_766516839447107

.

#17 ~troll~

~troll~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 07:54:21

witam,

Naprawdę ktoś wierzy w te brednie? Po prostu pewni ludzie wierzą jeszcze w obietnice z kampanii. A że obietnice sie sypią i do tego trzeba kupić kino po zanjomości to wszelka krytyka jest niemile widziana i trzeba ją zakrzyczeć

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 08:26:08

Ciekawe kto zakrzykuje tę krytykę... Ciekawe czy mamy tutaj kilku trolli działających na własną rękę, czy to jakaś zorganizowana grupa. Dla tych, którzy uważają to za nierealne to użytkownik tego forum z nickiem Monika Wysokińska (jeżeli nie przekręciłem) twierdziła, że ma dowody na coś podobnego w gminie wiejskiej Ustka, adresy IP czy jakoś tak, które ją hejtowały ponoć były z urzędu, nie pamiętam już dokładnie. Więc jeżeli coś takiego według niej miało miejsce w gminie, to dlaczego uważasz, że w mieście jest to niemożliwe, czy to w ratuszu czy w timie burmistrza?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 08:31:35

witam,

Co za zbieg okoliczności. Od jakiegoś czasu wszyscy się cieszą, że niebieskiego nie ma na forum. A gdy pojawia się wpis o trollach nagle wraca. Sam se temat stworzył i sam sobie odpowiada.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 14:18:18

Co za zbieg okoliczności. Od jakiegoś czasu wszyscy się cieszą, że niebieskiego nie ma na forum. A gdy pojawia się wpis o trollach nagle wraca. Sam se temat stworzył i sam sobie odpowiada.

Kto z przestępca ,kablem i patologią chce dyskutować chyba tylko klawisz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych