Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Fan grzybów wicestarosta Wenta

Grzyby Lebork sitwa wenta

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zardem~

~zardem~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 22:00:31

Witam, dopiero dowiedziałem się o tej całej "akcji" i jestem w ciężkim szoku... Takiego zachowania się nie spodziewałem po WICESTAROŚCIE. Sugeruję trochę powgi i klasy, które winny wynikać z pełnionej funkcji...

#22 ~lekarz~

~lekarz~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 07:51:38

Kolego każdy chwyt dobry żeby głosowali :lol:

#23 ~loren~

~loren~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 19:48:35

Kolego każdy chwyt dobry żeby głosowali :lol:

Serio kolego uważasz, że takie coś przekona do głosowania na tego Pana? Ja jednak jeszcze wierzę w ludzi. :)

#24 ~angela~

~angela~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 20:06:16

Serio kolego uważasz, że takie coś przekona do głosowania na tego Pana? Ja jednak jeszcze wierzę w ludzi. :)

Ani z wykształcenia, ani z zamiłowania nie jestem piarowcem, ale kampania wyborcza oparta na grzybach?! To się nie może udać...

#25 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 20:08:35

Ani z wykształcenia, ani z zamiłowania nie jestem piarowcem, ale kampania wyborcza oparta na grzybach?! To się nie może udać...

Typowe, Polskie podejście - "nie znam się (na polityce), więc się wypowiem". 

#26 ~dżony~

~dżony~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 20:11:22

Typowe, Polskie podejście - "nie znam się (na polityce), więc się wypowiem". 

ahahaha typowe polskie podejście - zhejtuję :/
naprawdę nie trzeba się znać ani na PR, ani na polityce, żeby dostrzec, że na wywożeniu starszych ludzi do lasu i podarowaniu im czekolady za kilka godzin zbierania grzybów, kampanii się nie zbuduję. nie wiem, czy chociażby zapalonych grzybiarzy to zachęciło do głosowania na pana Wente. kiepski ruch, słaba akcja :(

#27 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 18:07:45

Dla mnie w tej chwili najważniejsze jest, aby sprawa nie przycichła. Bo ten człowiek zaraz wystartuje w kolejnych wyborach i ludzie będą na niego głosować.

A to jest po prostu odrażające, co on robi, i ja uważam że to właśnie trzeba jak najbardziej nagłośnić. Właśnie to, z jakim "szacunkiem" on podchodzi do ludzkiego czasu i ludzkiej godności.

#28 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 19:22:04

Szafarze nie muszą jeździć na grzyby, żeby zbierać głosy :lol:Mają stały i dobrze im znany elektorat

#29 ~michałksze~

~michałksze~
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 19:34:24

Również mam nadzieję, że ta sprawa nie przejdzie niezauważona. Pan wicestarosta zachował się skandalicznie i takie sytuacje TRZEBA nagłaśniać. Nie rozumiem jak ktokolwiek może go bronić :huh: Perfidne, obrzydliwe wykorzystywanie naiwności ludzi. Wstyd!

#30 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 13:11:51

Gdyby to sie wydarzyło w latach 1939-1945 do tej pory ukazywałyby się programy dokumentalne albo wydawane byłyby albumy jakto hitlerowscy faszysci gnębili starszych ludzi, a w tle przemykałyby zdjęcia starszych osób strudzonych kilkugodzinnym chodzeniem po lesie oraz niemieckich żołnirzy łapczywie odbierających im zbiory. Albo wszyscy są krytyczni wobec wykorzystywaniu taniej siły roboczej w Chinach, kiedy to pracuja ciężko z miskę ryżu dziennie...

Czym różni się owo grzybobranie?

#31 ~Iwent~

~Iwent~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 21:18:53

Nie wiem czy słyszeliście ale nasz Pan wicestarosta wpadł na ekstra pomysł i pod pretekstem konkursu wywiózł Starszych ludzi do lasu by zbierali grzyby. Na zwycięzcę czekała nagroda. Nie zgadniecie! Czekolada!!! Wicestaroste interesowały tylko te największe grzyby. Chętnie zabrał do domu. Co sądzicie na temat na takich super wyjazdów ?

Czego się czepiacie pana wicestarosty. To dobre panisko. Wywiózł starszych do lasu aby mieli kontakt z przyrodą. Na dokładkę wręczył nagrody. Mógł zafundować uścisk swojej spracowanej dłoni, a on wykosztował się na czekoladki. Zaprawdę godne to i sprawiedliwe! 

#32 ~Drzazga~

~Drzazga~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 20:41:31

Ciekaw jestem czy fakt pozyskania grzybów pan V-ce Starosta zglosil do Urzędu Skarbowego hahaha.Bylo nie bylo wszedł w posiadanie dóbr,co stanowi jakąś wartość. Może fakt ten zglosić na Policję,wszak doszlo do nielegalnego handlu wymiennego.Vo o tym myslicie ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Grzyby, Lebork, sitwa, wenta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych