Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Fan grzybów wicestarosta Wenta

Grzyby Lebork sitwa wenta

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marecki

Marecki

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 23:10:43

Nie wiem czy słyszeliście ale nasz Pan wicestarosta wpadł na ekstra pomysł i pod pretekstem konkursu wywiózł Starszych ludzi do lasu by zbierali grzyby. Na zwycięzcę czekała nagroda. Nie zgadniecie! Czekolada!!! Wicestaroste interesowały tylko te największe grzyby. Chętnie zabrał do domu. Co sądzicie na temat na takich super wyjazdów ?

#2 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 07:46:01

chyba śladem zwierzyny leśnej robi zapasy na zimę, bo wybory tuż tuż więc pewnie spadnie z posadki to chociaż sosem grzybowym się pokrzepi. Chyba nie sąsziliście, że jaśnie pan bedzie po lesie ganiał!!!! widocznie klasyka polskiej literatury jest mu obca i nie pamięta, że dawniej grzybobranie było szlachecką rozrywką ;)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 08:52:53

Nie wiem czy słyszeliście ale nasz Pan wicestarosta wpadł na ekstra pomysł i pod pretekstem konkursu wywiózł Starszych ludzi do lasu by zbierali grzyby. Na zwycięzcę czekała nagroda. Nie zgadniecie! Czekolada!!! Wicestaroste interesowały tylko te największe grzyby. Chętnie zabrał do domu. Co sądzicie na temat na takich super wyjazdów ?

Jak widać był hojny, nagradzał czekoladką. Dobrze, że nie rozdawał talonów na miejsce na cmentarzu.

#4 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 13:41:49

Od razu że "wywiózł do lasu". Bez przesady :) Ludzi nikt do tego nie zmuszał, może podobało im się zbieranie grzybów. Kontakt z naturą i jakieś zajęcie. Starsi ludzie często się nudzą. Pozdrawiam

#5 ~klawo~

~klawo~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 14:08:34

lepiej by na tym wyszli gdyby zaniesli grzyby do skupu zamiast napełniac jego spizarnie

#6 ~wojciech~

~wojciech~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 15:51:48

Ja bym to nawet pod wyzysk podciągnął. Mnie osobiście byłoby najzwyczajniej w świecie głupio, gdybym tak wykorzystywał starszych (!) ludzi.

#7 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 15:55:08

Ja bym to nawet pod wyzysk podciągnął. Mnie osobiście byłoby najzwyczajniej w świecie głupio, gdybym tak wykorzystywał starszych (!) ludzi.

oj tam zaraz wyzysk... zorganizował uczciwy konkurs, nawet nagroda była, sama chętnie wzięłabym udział w akcji "zbieramy grzyby dla wicestarosty", niestety miałam dużo ważniejsza zajęcia :( kurcze, czekolada mnie ominęła... ;(

#8 ~wiki89~

~wiki89~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 16:04:17

To jest skandal! Wykorzystywanie pozycji wicestarosty do napełniania swojej spiżarni dłońmi starszych ludzi jest okropne! I ze względu na pełnioną funkcję, i w związku ze zywczajnym człowieczeństwm. :o

#9 ~angela1~

~angela1~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 16:12:14

Ale spokojnie, po co takie oburzenie. Przecież to nie był obóz pracy, a pozytywna akcja. Starsi ludzie lubią ruch. Mój dziadek uwielbiał zbierać grzyby, a potem ZA DARMO rozdawał je sąsiadom. Tu było tak samo. I miły gest z tą czekoladą. :)

#10 ~żorżeta~

~żorżeta~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 16:16:15

wyczuwam drwinę z Waszej strony. a naprawdę nie rozumiem - o co takie halo? nikt nikomu nic nie KAZAŁ, nie było to żadne naciąganie, ani oszustwo... ;) pozytywna akcja!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 16:44:56

wyczuwam drwinę z Waszej strony. a naprawdę nie rozumiem - o co takie halo? nikt nikomu nic nie KAZAŁ, nie było to żadne naciąganie, ani oszustwo... ;) pozytywna akcja!

Podobno jeden stary grzyb sam mu się chciał oddać - w czekoladę.

#12 ~ulelma~

~ulelma~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 16:57:25

Bez przesady. Pozytywną akcją nazywacie wykorzystywanie ludzi, bo panu wicestaroście nie chciało się ruszyć tyłka, a chciało się grzybków? Ogarnijcie się. Takie zachowanie na takim stanowisku jest niedpouszczalne.

#13 ~gitem8~

~gitem8~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 16:59:56

Bez przesady. Pozytywną akcją nazywacie wykorzystywanie ludzi, bo panu wicestaroście nie chciało się ruszyć tyłka, a chciało się grzybków? Ogarnijcie się. Takie zachowanie na takim stanowisku jest niedpouszczalne.

zdecydowanie się zgadam! mam nadzieję, że na wyborach ODPOWIEDNIO rozliczymy tego pana

#14 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:03:30

Ja też uważam, że to jest skandal. Przede wszystkim dlatego, że taka akcja wyraźnie pokazuje, jak wysoko ten pan ceni ludzką pracę. 

Pytanie do jego wyborców: chcecie, aby taki właśnie człowiek miał wpływ na miejscowy rynek pracy?

#15 ~luiza~

~luiza~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 21:00:20

chyba śladem zwierzyny leśnej robi zapasy na zimę, bo wybory tuż tuż więc pewnie spadnie z posadki to chociaż sosem grzybowym się pokrzepi. Chyba nie sąsziliście, że jaśnie pan bedzie po lesie ganiał!!!! widocznie klasyka polskiej literatury jest mu obca i nie pamięta, że dawniej grzybobranie było szlachecką rozrywką ;)

Było rozrywką i to z nagrodami! Ale chyba masz rację, że Wenta nie doczytał chociażby "Pana Tadeusza" gdzie za znalezienie największego grzyba było zasiadanie koło najpiękniejszej kobiety / najprzystojniejszego mężczyzny... Eh, jakie czasy, taka słodycz nagrody.

#16 ~taka_sytuacja~

~taka_sytuacja~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 21:05:15

Było rozrywką i to z nagrodami! Ale chyba masz rację, że Wenta nie doczytał chociażby "Pana Tadeusza" gdzie za znalezienie największego grzyba było zasiadanie koło najpiękniejszej kobiety / najprzystojniejszego mężczyzny... Eh, jakie czasy, taka słodycz nagrody.

W tej historii na pierwszy plan wysuwa się jeden, wielki Grzyb...

#17 ~daria~

~daria~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 21:12:53

W tej historii na pierwszy plan wysuwa się jeden, wielki Grzyb...

stary grzyb - wyzyskiwacz ;)

#18 Sos Czosnkowy

Sos Czosnkowy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 23 wrzesień 2014 - 21:16:51

Wicestarostę nakarmić zebranymi grzybami i życzyć zdrowej wątroby po posiłku.

#19 ~Ewelajna~

~Ewelajna~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 23:37:05

Takie zachowanie jest niedopuszczalne! To wykorzystywanie ludzi, okrutne żerowanie na ich łatwowierności, znudzeniu. Mam nadzieję, że nie przejdzie to niezauważone :unsure:

#20 ~gizmo~

~gizmo~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 22:33:41

No, to kiedy kolejna wyprawa? Też bym chciał załapać się na czekoladę od wicestarosty! :(

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Grzyby, Lebork, sitwa, wenta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych