Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Facjata drugiego kandydata

smerf wybory afery lemingi agenci ustka radni burmistrz jaja oszust

92 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 19:25:44

Zgaduję, że razem z Dżessiką wystartują trzy panie. Dżessika wygra, bo ma męża z Syrii i będą o niej  w głównych stacjach TV nie tylko w Polsce.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 21:53:37

A kto to ta Dżessika?

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 22:26:50

Pan Łukasz, który śledzi to forum, wie?

#84 ~łukasz~

~łukasz~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 04:06:19

Nie znam, nie wiem, ale cenię za chęć pracy dla lokalnej społeczności. Niech wraca i działa. Mąż Arab większości nie przeszkadza, bo Ustka, jak wynika z naszych badań, jest bardzo tolerancyjna 

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 10:22:52

Zgaduję, że razem z Dżessiką wystartują trzy panie. Dżessika wygra, bo ma męża z Syrii i będą o niej  w głównych stacjach TV nie tylko w Polsce.

Jakies przecieki? Stworzą jakiś babski komitet?

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 18:41:04

Przecieki a ja i tak mam pewność, że i tak wybory w 2018 roku wygra obecny burmistrz.

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 22:53:09

Przecieki a ja i tak mam pewność, że i tak wybory w 2018 roku wygra obecny burmistrz.

oj już po swojemu zaczynasz ceglaście

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 13:41:59

podzielam przedmówcę. żeby kandydować, trzeba mieć meldunek, a ci z brexitu meldunków nie mają. Ten burmistrz będzie jeszcze co najmniej kadencję.  

#89 ~PKO~

~PKO~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 13:47:49

... chyba, że kandydować zechce Olech. Z nim przegra nawet śmieć smerf.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 17:20:40

podzielam przedmówcę. żeby kandydować, trzeba mieć meldunek, a ci z brexitu meldunków nie mają. Ten burmistrz będzie jeszcze co najmniej kadencję.  

Nieprawda. Ten wymóg dotyczy tylko radnych. Burmistrz ważne jest tylko że by miał tylko obywatelstwo. 

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 13:41:27

... chyba, że kandydować zechce Olech. Z nim przegra nawet śmieć smerf.

To fakt.

#92 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 23:19:30

Drugi umarł, ale żyje jeszcze pierwszy. Komitet 'Przebudz sie Ustko" wpierw mnie namawiał na start na burmistrza, gdy odmówiłem,

"dano mi tydzień do namysłu"

Na nastepnym zebraniu znowu odmówiłem i zaproponowałem Jancio Wodnika, osobę, która założyła ten komitet.

No i wtedy zgłosił się kowal. Po jego przemowie, jakim to on może byc dobrym burmistrzem, wiedziałem, ze własnie jestem świadkiem kabaretonu i tak ten komitet pózniej traktowałem.

PS: Nikt wiecej nie chciał startowac z tego komitetu.

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 10:33:28

Drugi umarł, ale żyje jeszcze pierwszy. Komitet 'Przebudz sie Ustko" wpierw mnie namawiał na start na burmistrza, gdy odmówiłem,

"dano mi tydzień do namysłu"

Na nastepnym zebraniu znowu odmówiłem i zaproponowałem Jancio Wodnika, osobę, która założyła ten komitet.

No i wtedy zgłosił się kowal. Po jego przemowie, jakim to on może byc dobrym burmistrzem, wiedziałem, ze własnie jestem świadkiem kabaretonu i tak ten komitet pózniej traktowałem.

PS: Nikt wiecej nie chciał startowac z tego komitetu.

Widocznie Marek był zdecydowanie lepszym kandydatem od ciebie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smerf, wybory, afery, lemingi, agenci, ustka, radni, burmistrz, jaja, oszust

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych