Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Facjata drugiego kandydata

smerf wybory afery lemingi agenci ustka radni burmistrz jaja oszust

92 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~chirurgia rybna~

~chirurgia rybna~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 21:15:12

Wołam rozpaczliwie: czy jest drugi kandydad? 

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 21:36:14

Ostatnio było ich 4. Być może nawet niedługo w tym zacnym gronie i pani się pojawi.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 21:48:08

Ostatnio było ich 4. Być może nawet niedługo w tym zacnym gronie i pani się pojawi.

Czyżby zbliżały się wybory?

#4 ~druga facjata~

~druga facjata~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 23:27:21

Oby ta facjata drugiego kandydata była facjatą kobiecą, bo inaczej będą piąchy. Jeśli to ta kobieta, to jestem za kobietą. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 23:29:34

Czyżby zbliżały się wybory?

Są blisko

#6 ~kolega kandydata~

~kolega kandydata~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 00:53:35

Wreszcie.

#7 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 08:30:25

Wołam rozpaczliwie: czy jest drugi kandydad? 

Drugi umarł, ale żyje jeszcze pierwszy. Komitet 'Przebudz sie Ustko" wpierw mnie namawiał na start na burmistrza, gdy odmówiłem,

"dano mi tydzień do namysłu"

Na nastepnym zebraniu znowu odmówiłem i zaproponowałem Jancio Wodnika, osobę, która założyła ten komitet.

No i wtedy zgłosił się kowal. Po jego przemowie, jakim to on może byc dobrym burmistrzem, wiedziałem, ze własnie jestem świadkiem kabaretonu i tak ten komitet pózniej traktowałem.

PS: Nikt wiecej nie chciał startowac z tego komitetu.

~Sekta szuka szamana~
  •  
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:05

Biedna sekta, namadrzejszy guuru zginał i bedacy nie mają co z sobą począć. cały plan przejęcia władzy w Ustce poszedł w PIS-du. Pozostało tylko zbiorowe samobójstwo, albo nakłonienie Smerfa, aby został ich nowym kapłanem :lol:

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 17:44:51

Pytanie jest o pyważne kandydatury.

#9 ~samorządowiec~

~samorządowiec~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 18:22:12

Nie ma się nad czym zastanawiać. Będzie zmiana pokoleniowa. Coraz więcej młodych wraca z Anglii. Mają pieniądze, znają świat, nabyli za granicą doświadczenia jak się zarządza takimi miasteczkami. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 19:36:03

Nie ma się nad czym zastanawiać. Będzie zmiana pokoleniowa. Coraz więcej młodych wraca z Anglii. Mają pieniądze, znają świat, nabyli za granicą doświadczenia jak się zarządza takimi miasteczkami. 

oto chodzi. pozdsrawiam.

#11 ~Wańka~

~Wańka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 19:40:08

Tym , którym się udało a takich tutaj potrzeba nie wrócą.Reszta nie nadaję się do zarządzania.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 19:41:34

Niby w jaki sposób nabyli tego doświadczenia? Na zmywaku? Co ty pitolisz za farmazony!

#13 ~remigrant~

~remigrant~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 13:21:26

Niby w jaki sposób nabyli tego doświadczenia? Na zmywaku? Co ty pitolisz za farmazony!

Mam umysł techniczny, więc cię wypunktuję:

Pónkt 1. Widać, że nigdy konkretnie nie pracowałeś. Na zmywaku uczą porządku, dobrej organizacji pracy i szacunku. Byłoby dobrze, gdyby nasi decydenci choć przez miesiąc mogli nabrać takiego doświadczenia.

Punkt 2. W Anglii nawet człowiek, który pracuje na zmywaku, uczestniczy w życiu lokalnej społeczności i ma pojęcie, jak funkcjonuje urząd i samorząd. 

Punkt 3. Wiekszość tych ze zmywaków ma wyższe wykształcenie.

Punkt 4. Osoba, o której myślimy w naszym środowisku nie pracuje na zmywaku.
bye!

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 16:09:51

Mam umysł techniczny, więc cię wypunktuję:

Pónkt 1. Widać, że nigdy konkretnie nie pracowałeś. Na zmywaku uczą porządku, dobrej organizacji pracy i szacunku. Byłoby dobrze, gdyby nasi decydenci choć przez miesiąc mogli nabrać takiego doświadczenia.

Punkt 2. W Anglii nawet człowiek, który pracuje na zmywaku, uczestniczy w życiu lokalnej społeczności i ma pojęcie, jak funkcjonuje urząd i samorząd. 

Punkt 3. Wiekszość tych ze zmywaków ma wyższe wykształcenie.

Punkt 4. Osoba, o której myślimy w naszym środowisku nie pracuje na zmywaku.
bye!

1. Punkt przez ó :lol: . Czyli zmywanie naczyń uczy jak sobie radzić w przypadku negocjacji, rozmów z petentami, konsultacji społecznych, zarządzania personelem i organizacją urzędu. Cóż za błyskotliwe i przedziwne stwierdzenie :blink: . Czyli na wysokie urzędy w samorządzie wybierajmy z automatu ludzi, którzy pracowali na zmywaku! Tak jest! Tylko wiecie, tych z tych lepszych zmywaków z ojrpoy zachodniej :D .

2. Jak umyje za darmo naczynia sąsiadom, albo w jakiejś placówce to uczestniczy, ciekawe jeżeli wie jak działa samorząd to tylko ten w obym kraju, my mamy swój własny samorząd rządzący się swoimi prawami.

3. Zmywaków? Tzn. że przedmiot zmywak ukończył studia :P , słyszałem o ludziach pracujących na zmywaku w wyższym wykształceniem, ale nigdy takiego nie spotkałem. Tych co znam i pracują / pracowali na zmywaku mają mizerne wykształcenie.

4. Tak matołku, bo to była "METAFORA" jakbyś w podstawówce uważał (bo wątpię czy coś poza podstawówką skończyłeś, patrząc na twoją gramatykę), to może byś wiedział co to słowo oznacza.

Kabaret na tym forum trwa w najlepsze!

#15 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 20:29:39

Nie klikać w powyższy link - spam.  :angry: 

#16 ~remigrant~

~remigrant~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 22:02:15

Cześć komuszki. Ale wy się boicie powrotu ludzi ze zmywaków. Wiemy dlaczego. Boicie się że zmyją was ze stołków jak sztormowa fala, która zmywa z mola. 

#17 ~ko_muszki~

~ko_muszki~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 23:20:47

Cześć pisiorki. My nikogo się nie boimy, a już najmniej personelu kuchennego z Anglii.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:05:15

Cześć komuszki. Ale wy się boicie powrotu ludzi ze zmywaków. Wiemy dlaczego. Boicie się że zmyją was ze stołków jak sztormowa fala, która zmywa z mola. 

Bardziej adekwatne byłoby porównanie do spłuczki w klozecie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 09:53:15

Jestem chętny do poparcia nowego burmistrza z Anglii. Gdzie spotyka się wasz komitet i ile wynoszą składki? Jestem politologiem i chętnie też wystartuję do rady narodowej

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 10:49:24

Jestem chętny do poparcia nowego burmistrza z Anglii. Gdzie spotyka się wasz komitet i ile wynoszą składki? Jestem politologiem i chętnie też wystartuję do rady narodowej

"Ale to już było...."

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smerf, wybory, afery, lemingi, agenci, ustka, radni, burmistrz, jaja, oszust

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych