Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Facet bez prawa jazdy.

....

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 20:32

Dzień dobry .Mam 20 lat i nie mam prawa jazdy , juz nie wspominajac o samochodzie.Mam pytanie skierowane do kobiet .Za kogo uchodzi taki facet w waszych oczach ?  :(

#2 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 20:46

Dzień dobry .Mam 20 lat i nie mam prawa jazdy , juz nie wspominajac o samochodzie.Mam pytanie skierowane do kobiet .Za kogo uchodzi taki facet w waszych oczach ?  :(

Za kogoś, kto dopiero zrobi prawko i kupi auto jak będzie miał na to kasę. Młody jesteś, wyluzuj :) nie wszystkie dziewczyny mają $ w oczach :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 21:23

Dla mnie osobiście to nieudacznik, w życiu bym się nie umówiła z nim. Facet bez prawka to tak jak facet, który np. nie umie telefonu obsłużyć. Podświadomie patrzyłabym na niego jak na jakąś sierotę. Nie mówię, że każdy 18-latek natychmiast musi biec na kurs. Ale kilka lat później facet bez prawka jest jakiś taki...nieprzystosowany do życia.

Może i dziewczyna się umowi z tobą, ale będą napewno kłótnie i pretensje oraz zazdrość jak koleżanki będą jezdziły autkiem ze swoim men.

#4 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 22:19

Za kogoś, kto dopiero zrobi prawko i kupi auto jak będzie miał na to kasę. Młody jesteś, wyluzuj :) nie wszystkie dziewczyny mają $ w oczach :)

Oj Emka, Emka :) Ja wiem ze jestes prawdziwą kobietą i po kobiecemu chcesz pomoc drugiemu czlowiekowi, nawet dobrym slowem ALE..

Z calym szacunkiem.. jestes kobietą wiec nie trudzilas sie w zyciu zdobywaniem "kobiety" jako zony/dziewczyny/konkubiny/etc. Powiem Ci zatem jak to jest. Ogromna czesc tej czesci spoleczenstwa co ma pochwe zamiast penisa to niestety baby ktore wlasnie mają $ w oczach. te wszystkie piekne slowkaa jakoby "wyglad sie nie liczy", "pieniadze sie nei licza" to tylko pierdzenie aby poprawic swoj wizerunek ktory jest poprostu straszny. Wyglad, pieniadze to pierwsza i jedyna rzecz w oczach baby i nie zmieni tego NIC. Zysk ponad wszystko a dowod podam taki oto przyklad:

Co zrobi kobieta aby meic pieniadze ? Potrafi nawet sprzedac swoje cialo, z ktorym drugi czlowiek zrobi cokolwiek, nawet uzyje jako przyslowiowej scierki. Przeciez nikt sie nie musi dowiedziec a ona i tak dostanie pieniadze. Slynne slowa Izabeli Ch. z Warszawy gdy po pijaku rozbila mercedasa wartego pol miliona zl. "Ja w zyciu mam tylko to co daje mi mąż" czy mam cos jeszcze dodawac ? Dlatego wlasnie tak bardzo nie szanuje sie bab a kobeity wychwala pod Niebiosa. Bo prawdzwią kobietą trzeba byc.. tego nie da sie nauczyc, to trzeba miec w genach. Wyssac z mlekiem matki.

Dzisiejsza sytuacja gdzie mezczyzna z racji plci nie ma pieniedzy, a kobieta nie robiac nic ma wypchany portfel powoduje takie wlasnie pytania. traci sie poczucie sensu bo po co po męsku pracowac skoro przyjdzie babsko i za machniecie tylkiem zdobedzie piec razy wiecej niz pracujac nawet 24h mezyczna ? Po co pracowac ? brak poczucia sensu, wl;asnej wartosci a wszystko to w imie prawa...

#5 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 22:52

Z calym szacunkiem.. jestes kobietą wiec nie trudzilas sie w zyciu zdobywaniem "kobiety" jako zony/dziewczyny/konkubiny/etc. Powiem Ci zatem jak to jest.

:huh:
Tym razem muszę stanowczo zaprotestować. :)
Z całym szacunkiem Żal.Pl. ale to nie jest wszystko prawda to co piszesz, ponieważ tylko ktoś naiwny (lub nieobeznany w temacie) może twierdzić że to mężczyzna wybiera sobie partnerkę.
Owszem tak to może wyglądać z boku, jeśli patrzy jakiś laik który nie wie w czym rzecz.
Prawda jest taka, że to kobieta wybiera sobie faceta i to ona decyduje czy będzie miała tego czy tamtego...taka jest prawda.

W myśl starej (brzydkiej) zasady "jak suka nie da to pies nie weźmie", przepraszam za tą dosadność, ale tak to w skrócie wygląda.

Choćbyś nie wiem jak się starał, to jak kobieta cie nie chce to i tak z tego nic nie będzie na dłuższą metę.

Babka musi poczuć to coś, tą miętę, motylki w brzuszku itd. itp.

Nie zawsze chodzi tylko o pieniądze, nie zawsze.

Wiadomą sprawą jest to, że orgazm u mężczyzny to pikuś przy tym co przeżywa kobieta podczas orgazmu.

Facet jest jak sucha słoma, szybko się podpala, szybko płonie i szybko gaśnie.

...kobieta zaś jest jak węgiel, rozgrzewa się wolniej, ale za to pali się dłużej, ale jak się tak rozpali na dobre to wręcz bucha żarem ! ;)

Dlatego wiele związków jest nieudanych właśnie z tego powodu, z powodu nieudanego seksu.

Jest wiele kobiet któe nigdy w życiu nie zaznały orgazmu...a to jest tylko i wyłącznie wina facet, którzy nie potrafią doprowadzić babki do wrzenia.

Pamiętać należy to, że kobieta która przeżyła prawdziwą rozkosz z mężczyzną (orgazm) jest wstanie wiele wybaczyć swojemu facetowi...nawet brak kasy, nawet !
Wtedy woli ona jego niż jakiegokolwiek milionera. ;) :D
Kończąc ten krótki wywód można rzec (przepraszam delikatnych za formę przekazu), że "babie trzeba zrobić dobrze" , przynajmniej od czasu do czasu, wtedy chodzi jak zegareczek szwajcarski.

Jeszcze raz przepraszam za słownictwo w swoim poście, ale tak właśnie jest i nie inaczej.
Wielu mężczyzn z udanych związków zapewne przyzna mi rację.

Oczywiście to co piszę nie ujmuje temu, że kobietę trzeba kochać i szanować....co jednak nie przeszkadza temu że kobiecie trzeba "ostro przetrzepać pochwę tak żeby aż trzeszczała". :D

...a im częściej tym lepiej....byle by tylko zdrowia na mężczyznom starczyło do tego wszystkiego....bo wiadomo że "dłużej dołka niż kołka", o !  ;)  B) 

#6 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 23:33

Zwracając sie do Emki slowami iz "nie wie jak to jest starac sie o kobiete" mialem na mysli sytuacje mezczyzny wobec pytania postawionego przez forumowicza. Nie rozpatrywalem sytuacji ogolnej jak powstają zwiazki a jedynie te sytuacje ktore mial na mysli ów pytający. To tyle w kwestii formalnej.

Owszem, mozemy sie spierac jak to jest w zwiazkach ale to oddala nas od odpowiedzi a zapewne ta jest najistotniejsza w tym wątku. Dlatego bede trzymal sie wciaz swojego zdania ze wobec otaczającej nas grupy produktow "kobieto-podobnych" tak, prawo jazdy, samochod, dobre ubranie i "slużalczosc" to gwarant "szansy u kobiety". Powolam sie na wypowiedzi bab z tego forum (celowo piszę baba aby przypomniec jaką grupe opisuje): "nie chce dostac kolejnego kwiatka na dzien kobiet, marzy mi sie wyjazd do spa a nie jak co roku jakis kwiatek". Czy trzeba cokolwiek dodawac ? :)

W pozostalych przypadkach zapewne jest tak jak opisales Pantero.

Użytkownik żal.pl edytował ten post 06 marzec 2014 - 23:37

#7 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 23:54

W pozostalych przypadkach zapewne jest tak jak opisales Pantero.

Powolam sie na wypowiedzi bab z tego forum (celowo piszę baba aby przypomnieć jaką grupę opisuję): "nie chce dostac kolejnego kwiatka na dzien kobiet, marzy mi się wyjazd do spa a nie jak co roku jakis kwiatek". Czy trzeba cokolwiek dodawac ? :)

Widocznie Cię nie zrozumiałem właściwie, cóż, jak widać  mi też się zdarza nie zrozumieć czasami do końca drugiej strony.

Cieszę się że doszliśmy jednak do konsensusu. :)

Podoba mi się to Twoje stwierdzenie, to w nawiasie :D . Niewiele jest prawdziwych Kobiet piszących na forum GP, oj niewiele.

Większość z nich to zazwyczaj marzycielki, tak jak to trafnie ująłeś.

Obawiam się nawet, że te baby (którą to grupę opisujesz) marzą nawet o kwiatku...którego nie ma im kto ofiarować, ale cóż...pewnie większość z nich sama sobie "zapracowała" na taki los.
Dobranoc. :)

#8 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 00:27

Widocznie Cię nie zrozumiałem właściwie, cóż, jak widać  mi też się zdarza nie zrozumieć czasami do końca drugiej strony.

Cieszę się że doszliśmy jednak do konsensusu. :)

Podoba mi się to Twoje stwierdzenie, to w nawiasie :D . Niewiele jest prawdziwych Kobiet piszących na forum GP, oj niewiele.

Większość z nich to zazwyczaj marzycielki, tak jak to trafnie ująłeś.

Obawiam się nawet, że te baby (którą to grupę opisujesz) marzą nawet o kwiatku...którego nie ma im kto ofiarować, ale cóż...pewnie większość z nich sama sobie "zapracowała" na taki los.
Dobranoc. :)

Hmm tak sobie mysle. Nie, marzycielki nie nalezą do grona wrednych bab. Sama kwestia posiadania marzen to element ktory dowodzi dzialania i poprawnej pracy mózgu a ów organ jest jednak domeną kobiety (u bab nie stwierdzono).  Moze to i szowinistycznie brzmi ale coz, to nie ja okradam, to nie ja niszcze, to nie ja żądam w nieskonczonosc, to nie ja gnoje ludzi. Za duzo widzialem ofiar aby ze spokojem przejsc obok grona ktore krew nie ma jedynie raz w miesiącu a kazdego dnia i to na rękach. Do tego wlasnie doszlo ... Dowody ? Wszelkeigo rodzaju publikacje z szyderczym tytulem "facet jest marny", opinie w stylu "kazdy mezczyzna pracujący z dziecmi to potencjalny pedofil" itd itd. Niekonczący się jad i to w prasie ogólnopolskiej, kradziez publicznych dotacji, wszlekie programy czy to medyczne czy spoleczne. Kto za tym stoi ? Wlasnie owe grono, a w zyciu codziennym ? Wystarczy się przejsc przez miasto i popatrzec na pary. multum sytuacji gdzie paniusia wydaje "wspolne" pieniadze a potem krzyki i piski jakoby mezczyzna nic nie robil, za malo zarabial itd. Wieczne upodlenie, doprowadzanie do skraju wytrzymalosci a w swietle reflektorów "zraniona panienka" ktora jest jak zwykle niewinna.  

Dlatego granica miedzy kobietą a babą jest bardzo jasna. Te dwa rodzaje czlowieka dzieli wrecz przepasc ! Co prawda ciezko porownac poniewaz kobieta niestety jest gatynkiem wymarlym a te nieliczne ktore sie ostały juz dawno mają szczesliwe rodziny. Boli mnie jedynie ze owe kobiety tak bardzo zamknely sie w swoim szczesciu. nie chodzą po miescie, nie dają dobrego przykladu babom, nie nauczyają, nie pouczają jak nalezy zyc, postepowac, zachowywac sie. Skad takie wredne babska mają brac przyklady jak powinna wygladac prawdziwa kobieta ?  Moze to jest wlasnie przyczyna zla w naszym spoleczenstwie, baby nie mają przyklladow bo prawdziwe kobiety zamknely sie wewlasnych, szczesliwych rodzinach. No coz, nie wiem. Wiem jednak ze gdy czasem spotkam prawdziwą kobiete, gdzies na miescie to lece na zlamanie karku aby tylko otworzyc drzwi w sklepie, pomóc wniesc walizke, dac wyraz mojego szacunku i uwielbienia. To wlasnie dla nich jutro bedzie ich swieto, calkiem zasluzone zresztą. Dobranoc :)

Użytkownik żal.pl edytował ten post 07 marzec 2014 - 00:30

#9 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6600 postów

Napisano 07 marzec 2014 - 09:06

Podepnę się pod opinię :)

#10 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 10:49

Podepnę się pod opinię :)

Oj Salta, ja wiem ze dobre slowo i pocieszenie jest na wage zlota ale ... to nie piekna nasza przeszlosc gdzie liczyly się gesty, uczucia czy czyny. Dzisiaj sprawa wsrod panien wyglada zupelnie inaczej .. zresztą, przekonasz sie jutro. Bedzie koncert zyczen gdzie zdominuje szloch w stylu "znowu kwiatek, a gdzie wycieczki, pierscionki, brylanty??" itd, itd. tak jak opisalem wczesniej, za bardzo materializm opętał zycie co niektorych kobiet i mamy tragedie. Ona sobie poradzi bo na skinienie palcem dostanie autko od chlopaka/tatusia/kochanka a mężczyzna ? Wyobrazasz sobie cos podobnego ? raczej zostanie wysmiany i jestem tego wiecej niz pewien.

Użytkownik żal.pl edytował ten post 07 marzec 2014 - 10:49

#11 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6600 postów

Napisano 07 marzec 2014 - 12:39

Oj Salta, ja wiem ze dobre slowo i pocieszenie jest na wage zlota ale ... to nie piekna nasza przeszlosc gdzie liczyly się gesty, uczucia czy czyny. Dzisiaj sprawa wsrod panien wyglada zupelnie inaczej .. zresztą, przekonasz sie jutro. Bedzie koncert zyczen gdzie zdominuje szloch w stylu "znowu kwiatek, a gdzie wycieczki, pierscionki, brylanty??" itd, itd. tak jak opisalem wczesniej, za bardzo materializm opętał zycie co niektorych kobiet i mamy tragedie. Ona sobie poradzi bo na skinienie palcem dostanie autko od chlopaka/tatusia/kochanka a mężczyzna ? Wyobrazasz sobie cos podobnego ? raczej zostanie wysmiany i jestem tego wiecej niz pewien.

Żal,Panowie są sami sobie winni. Żeby zdobyć,zaimponować gwiezdzie fundują,kupują,przechodzą smaych siebie,a potem rozczarowanie. Po co,pytam. Bądzcie normalni,nie przescigajcie się w markach samochodów, zegarkach,i innych pierdółkach bez których da się żyć.Pojdzcie z wybranką na spacer,pozwólcie raz w tygodniu zjeść obiad poza domem, sprzątajcie swój bajzelek,skarpetki,gatki,ciuchy,łazienka to nie śmietnik na piankę po goleniu,którą widać wszędzie.............................. i tak możnaby bez końca. A na puste tlenidelka nie zwracajcie uwagi,bo Wam one pasują jak nic.

Zatrzęsie taka cycuszkiem i miazga,lecisz jeden z drugim na oślep.

#12 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 13:13

Ja uwazam Salta ze problem jest inny. To co nalezy robic to my doskonale wiemy. Nie trzeba nas uczyc zasad wychowania bo tą szkołę dali nam juz nasi dziadkowie. Porządkow, sprzatania i gotowania rowniez bo w tym coraz wiecej panów jest lepszych od kobiet. (Polecam poszukac zdjec w internecie jak wygladaja pokoje kobiet, szok !). Problem pytającego jest inny. Wlasnie sęk w tym ze owych puste tlenidelka jest cała masa a prawdziwych kobiet jak na lekarstwo. Jesli mezczyzna przekroczy 30tke a w dalszym ciągu nic to dobre i to i na tym polega tragedia. Zresztą tendencja jest inna, coraz mniej jest szpanu, coraz więcej chłodnych głow u mezczyzn a efekt ? Coraz mniej par czego ja sie osobiscie nie dziwie. To ze mezczyzni się zmieniają to fakt powszechnie znany a jak zmieniają sie kobiety ? Jestem zdania ze wcale a nawet ze sytuacja sie pogarsza sądząc po słupskich knajpach czy barach gdzie coraz wiecej przesiaduje 2-3 kobiet z piwem i wódką w dloni. Dlatego fundamentalne pytanie: dlaczego tylko my a nie wy ? Posiadanie pochwy to nie powod do posiadania przywileju rządzenia a mam wrazenie ze tak jest wlasnie swiat skonstruowany.

Użytkownik żal.pl edytował ten post 07 marzec 2014 - 13:14

#13 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6600 postów

Napisano 07 marzec 2014 - 13:22

Żal,już kiedyś pisałam,że są złe kobiety tak samomjak są zli mężczyzni i żadne z nas nie jest w stanie podać czego jest więcej.

Możesz zostać przy swoim przekoani,ale czy warto?

#14 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 16:16

Żal,już kiedyś pisałam,że są złe kobiety tak samomjak są zli mężczyzni i żadne z nas nie jest w stanie podać czego jest więcej.

Możesz zostać przy swoim przekoani,ale czy warto?

W pelni się z Tobą zgadzam Salta. Uwazam podobnie, zarowno są baby potwory jak i faceci-świnie. Jednak jest mała roznica o ktorej caly czas przypominam. Faceci (nie mylic z mężczyznami) ponoszą srogie kary a baby (nie myslic z kobietami) wcale. Zarowno od malych spraw jak kradzieze po morderstwa. Ten fakt wlasnie boli mnie najbardziej, zataja sie zbrodnie ktore popelniaja kobiety a przy najmniejszej okazji uwypukla winy mezcyzzn. Nie podoba mi sie taka polityka bo ona rodzi patologie. jesli widzą to pozostali to granica sie przesuwa coraz dalej i dzisiaj wlasnie mamy taką oto sytuacje ze forumowicz z racji bycioa mezcyzzną kompletnie nie wie czy bez prawa jazdy cokolwiek bedzie w stanie zrobic w relacjach damsko-meskich. Powtarzam, nie podoba mi sie ta tendecja i bede ją pietnowal GDZIEKOLWIEK sie da.

Użytkownik żal.pl edytował ten post 07 marzec 2014 - 16:17

#15 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 00:55

... No coz, nie wiem. Wiem jednak ze gdy czasem spotkam prawdziwą kobiete, gdzies na miescie to lece na zlamanie karku aby tylko otworzyc drzwi w sklepie, pomóc wniesc walizke, dac wyraz mojego szacunku i uwielbienia. To wlasnie dla nich jutro będzie ich święto, calkiem zasluzone zresztą. Dobranoc :)

W związku z tym, że to już dzisiaj ! :D
Wszystkim prawdziwym Kobietom życzę (na co dzień)  dużo szczęścia w życiu i wiele radości w życiu codziennym, a tym Kobietom które już mają swoich Mężczyzn, życzę żeby miały w nich oparcie, pociechę i w związku z tym wszystkim dużo Miłości i wszystkiego najlepszego co się z tą Miłością wiąże ...a wiadomo o co chodzi, prawda ?! ;) :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych