Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 19 maj 2012 - 10:57:10

Mi się bardzo podobało. Nigdzie więcej chyba nie posmakuje takich "przysmaków" jakie tam były.

#2 ~tede~

~tede~
  • Goście

Napisano 19 maj 2012 - 19:20:20

A niby kryzys mamy...

#3 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 20 maj 2012 - 15:27:36

Na działce u mojej sąsiadki bywają większe festiwale. Ten jak widać cieszył się oooooogromnąąąą frekwencją. A tak po za tym nie można by to nazwać jakos po Polsku? Bo to to mi sie kojarzy z Eksterme Fuj Festhivales.

#4 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 20 maj 2012 - 20:42:11

Na działce u mojej sąsiadki bywają większe festiwale. Ten jak widać cieszył się oooooogromnąąąą frekwencją. A tak po za tym nie można by to nazwać jakos po Polsku? Bo to to mi sie kojarzy z Eksterme Fuj Festhivales.

Polak tylko narzekać potrafi..

#5 ~Wioletka~

~Wioletka~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 10:26:05

Prawda. Ostatnio zauważyłam, że im bardziej peryferyjne "zadupie" tym bardziej trzeba zabłysnąć jakąś tam angielszczyzną. Ostatnio modne jest naduzywanie w sklepach określenia "Sale" przecież tyle jest polskich zwrotów a u nas myslą, że jak przyjedzie ktoś tam z "Pikutkowa Wielkiego" to poczuje sie jak w Paryżu albo w Londynie..

#6 ~MArta~

~MArta~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 21:55:30

Prawda. Ostatnio zauważyłam, że im bardziej peryferyjne "zadupie" tym bardziej trzeba zabłysnąć jakąś tam angielszczyzną. Ostatnio modne jest naduzywanie w sklepach określenia "Sale" przecież tyle jest polskich zwrotów a u nas myslą, że jak przyjedzie ktoś tam z "Pikutkowa Wielkiego" to poczuje sie jak w Paryżu albo w Londynie..

Projekt jest międzynarodowy więc nazwy zazwyczaj są angielskie http://www.lodowkabe...ic.com/?lang=en

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lodowka, lodówka, projekt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych