Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Event w Krakowie 30.11.2014 r.


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 serce-czytelnik

serce-czytelnik

  Swojak

 • Moderatorzy społeczni
 • PipPipPipPip
 • 14292 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 22:57:16


Komunikat.

W dniu 30 listopada br.

Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Fundacja ITAKA

i Grupa Internautów Forum GP24pl

organizuje w Krakowie

w Rynku Głównym

społeczną akcję przypominającą Ludzi Zaginionych.

Początek o godz.13.00.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.

Użytkownik serce-czytelnik edytował ten post 29 listopad 2014 - 00:15:32


#2 serce-czytelnik

serce-czytelnik

  Swojak

 • Moderatorzy społeczni
 • PipPipPipPip
 • 14292 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 21:20:10

30 listopada przypominamy o zaginionych z Małopolski

Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych po raz kolejny organizuje akcję, która przypomina o zaginionych z Małopolski. W niedzielę, 30 listopada spotykamy o godzinie 13:00 się na krakowskim Rynku by przypomnieć jak ważnym problemem są zaginięcia dzieci i osób dorosłych.

30 listopada przypominamy o zaginionych z Małopolski
Foto: zaginieni.pl
Fundacja ITAKA cyklicznie przeprowadza akcje w różnych miastach Polski, by przypomnieć wizerunki osób zaginionych z poszczególnych regionów, a także przybliżyć społeczeństwu problem zaginięć w naszym kraju. Tym razem akcja odbędzie się na Rynku w Krakowie. Przedstawiciele Fundacji będą rozdawać materiały informacyjne dotyczące prowadzonych programów prewencyjnych i specjalne opaski dla dzieci, a także odpowiedzą na pytania uczestników. Każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się jak wyglądają procedury poszukiwawcze oraz jak należy postępować w przypadku zaginięcia – w jaki sposób i gdzie dokonać zgłoszenia oraz na jaką pomoc można liczyć ze strony Fundacji.

Fundacja ITAKA jest jedyną organizacją pozarządową w kraju, która kompleksowo zajmuje się problemem zaginięć. Poza prowadzeniem poszukiwań pracownicy i wolontariusze Fundacji udzielają profesjonalnego wsparcia rodzinom zaginionych – doradzają w kwestiach prawnych oraz służą poradą psychologiczną. Ponadto Fundacja pomaga w identyfikacji osób o nieustalonej tożsamości oraz prowadzi programy profilaktyczne mające na celu zapobieganie zjawisku zaginięć.

Obecnie tylko na terenie Małopolski Fundacja ITAKA poszukuje 54 zaginionych osób. Prowadzone akcje przypominające cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony mediów, jak i osób uczestniczących w wydarzeniu. Dlatego też Fundacja dokłada wszelkich starań, by odbywały się one jak najczęściej. Im więcej osób będzie świadoma problemu zaginięć, tym większe będą szanse na jego rozwiązanie.

http://krakow.pl/akt...malopolski.html
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych