Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Event w Krakowie 04.10.2015r.


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 serce-czytelnik

serce-czytelnik

  Swojak

 • Moderatorzy społeczni
 • PipPipPipPip
 • 14292 postów

Napisano 02 październik 2015 - 18:49:23

Uprzejmie informuję i  w Imieniu organizatorów serdecznie zapraszam na to Wydarzenie:
 
4 października w Krakowie na Rynku Starego Miasta po raz kolejny Fundacja ITAKA i grupa internautów z forum GP24 zorganizuje akcję społeczną. Celem wydarzenia jest zwrócenie uwagi na problem zaginięć, upowszechnienie wizerunków obecnie zaginionych oraz działania profilaktyczne.
 
Czytaj więcej: http://www.gp24.pl/wiadomosci/pomorze/art/8958670,akcja-spoleczna-itaki-i-grupy-internautow-forum-gp24,id,t.html#2 serce-czytelnik

serce-czytelnik

  Swojak

 • Moderatorzy społeczni
 • PipPipPipPip
 • 14292 postów

Napisano 06 październik 2015 - 18:43:44

Informacja Centrum Poszukiwania Ludzi Zaginionych Fundacja ITAKA:

Wspomnienie zaginionych z Małopolski
4.X.2015 r. – Rynek Główny w Krakowie

4 października w Krakowie na Rynku Starego Miasta miała miejsce po raz kolejny akcja profilaktyczna Fundacji ITAKA. Celem wydarzenia było zwrócenie uwagi na problem zaginięć, upowszechnienie wizerunków obecnie zaginionych osób, zwłaszcza tych z Małopolski oraz działania profilaktyczne i informacyjne.

Wydarzenie zostało zorganizowane przy współudziale wolontariusza – p. Stanisława Dworaka oraz Forum Internautów GP24.

W Krakowie została po raz kolejny zorganizowana akcja, podczas której Fundacja ITAKA prezentowała swoje stoisko na krakowskim Rynku. Rozdawane były materiały informacyjne i promocyjne Fundacji ITAKA, opaski z numerem 116 000 oraz ulotki z wizerunkami osób zaginionych z regionu. Wydarzenie było okazją porozmawiania z osobami, które na co dzień zajmują się poszukiwaniem zaginionych.
Gośćmi specjalnymi akcji byli przedstawiciele Grupy Ratownictwa Specjalistycznego OSP Kęty, wraz z psami poszukiwawczo-ratowniczymi, specjalnie wyszkolonymi do poszukiwań ludzi w terenie, w tym osób zaginionych.

Jest to kolejne wspólne przedsięwzięcie zorganizowane przez Fundację ITAKA, i Grupę Internautów, w którym udział bierze zaprzyjaźniona grupa poszukiwawczo-ratownicza. W ubiegłym roku 13 lipca w Sopocie zorganizowano akcję przypominającą osoby zaginione z Pomorza a 27 października podobne spotkanie w Krakowie ze wspomnieniem osób zaginionych z Małopolski. Wydarzenia cieszą się dużą popularnością, bierze w nich udział wiele osób, w tym rodzin z dziećmi.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych