Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 19:59:15

jestem matką samotnie wychowująca dziecko i aby utrzymać syna muszę pracować na dwa etaty (ex mąż nie płaci alimentów i mimo kwalifikacji nie podjął legal;mej pracy - pracuje na czarno)  i niestety muszę sama utrzymać mieszkanie, media, wyprawić syna do szkoły - wiem, bo ktoś zaraz powie, że moje dziecko to mój problem - zgadzam się) ale diabli mnie biorą gdy mój dyrektor który zarabia 12 tys. zł bierze (ma 3 dzieci) 1 tys. na dzieci - i tu mnie trafia czy nie powinno być jakiej górnej granicy zarobków skoro są dolne (800 zł) !!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????

#2 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 08 luty 2017 - 22:46:01

jestem matką samotnie wychowująca dziecko i aby utrzymać syna muszę pracować na dwa etaty (ex mąż nie płaci alimentów i mimo kwalifikacji nie podjął legal;mej pracy - pracuje na czarno)  i niestety muszę sama utrzymać mieszkanie, media, wyprawić syna do szkoły - wiem, bo ktoś zaraz powie, że moje dziecko to mój problem - zgadzam się) ale diabli mnie biorą gdy mój dyrektor który zarabia 12 tys. zł bierze (ma 3 dzieci) 1 tys. na dzieci - i tu mnie trafia czy nie powinno być jakiej górnej granicy zarobków skoro są dolne (800 zł) !!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????

Znalezione w Internecie.

"Świadczenie wynosi 500 zł / miesiąc. Przysługuje na drugie i każde kolejne dziecko, bez względu na osiągane dochody rodziny.”

Polska to bogaty kraj.  :wacko:

#3 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 08 luty 2017 - 22:51:22

Tytuł artykułu: "Elżbieta Rafalska: Rodzina 500+ zlikwiduje ubóstwo w Polsce".  :wacko:

Żaden rządowy program nigdy nie zlikwidował ubóstwa, w jakimkolwiek kraju na świecie.  :wacko:

#4 Martyna21168

Martyna21168

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 09 luty 2017 - 09:31:46

https://www.olx.pl/o...19-IDkehm0.html

#5 ~mama rodowita Polka~

~mama rodowita Polka~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 09:45:19

Tak zlikwidowało to co poprzednia kadencja nam zabrała, zabierali prace, zabierali poczucie własnej godności, zabierali i nadal to robią "po cichu " a szczególnie na chcą zwalić mocne drzewa różnymi sposobami.

#6 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 09 luty 2017 - 20:43:17

Uwaga - spam.  :angry:

#7 Ujetejt

Ujetejt

Nowy