Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Elektrostymulacja mięśni EMS

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Roksana~

~Roksana~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:15:46

Znajoma zaprowadziła mnie niedawno na trening ems, nie byłam przekonana, aczkolwiek muszę przyznać, że było super! Aż dziw, że w 30 min możemy tak dostać w kość i to tylko prądem, macie to na trening-ems.pl! Obecnie gorąco polecam trening ems. Nie mam pojęcia czy to wina autosugestii, lecz zauważam progres już po pierwszym spotkaniu!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 11:26:02

ja uważam że próbujesz cisnąć kit ! i reklamować jakieś dziadostwo

mango zakupy w 2002 roku to sprzedawało - ludzie skonczyli z poparzeniami skóry.

Przepuszczanie prądu przez organizm jest szkodliwe dla zdrowia może prowadzić do migotania komór, arytmii  i oparzeń skóry. Prąd z EMS zakłóca wewnetrzny przepływ energii i zakłóca cyrkulacje naturalnych bioprądów, co może prowadzić do udzkodzenia układu nerwowego i przegrzania organizmu. Dlatego mango zakupy zwineły ten produkt z oferty

Jest juz taki temat na forum.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 12:43:32

Po prostu brak słów!
Screeny z PNŚ, filmik już oczywiście nie do odnalezienia w sieci, w tym na YT (swoją drogą ciekawe czemu? ), ale dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.

Słynny trening na sofie (?!) - Ewa uważa to za pompkę, a to jest po prostu DESTRUKCYJNE "ćwiczenie" dla odcinka lędźwiowego kręgosłupa i karku! 
Żadna z początkujących osób nie powinna tego robić!

I NIGDY przy pompce nie zadzieramy głowy do góry!

Już nawet nie wspomnę, że czegoś takiego nie robi się na miękkiej powierzchni.

jestę trenerę. słuchajcie głupoli z tv i tvshopów pozniej leczcie sie sami.

TEN EMS  to odgrzany kotlet.

1175535_506325869456045_1066874220_n.jpg

#4 ~edyia~

~edyia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:36:30

Bardzo jestem zadowolona z systemu EMS który prowadzą w Beauty Skin Be Fit ( beautyskinbefit.pl). Wystarczył tak naprawdę miesiąc treningów (a chodziłam tylko raz tygodniowo na pół godziny) żebym zauważyła poprawę jeśli chodzi o kondycję, ogólną sprawność. Już tak nie sapię wchodząc po schodach chociażby.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:06:51

Już tak nie sapię wchodząc po schodach chociażby. </p></p>

A kiedy sapiesz?
Gdy ci nie zapłacą grosików za pisanie bzdur na forach?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych