Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Elegancka bielizna w Lęborku?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lęborczanin86~

~Lęborczanin86~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2011 - 15:58:35

Gdzie znajdę z Lęborku elegancką bieliznę. Chodzi mi w szczególności o markę Konrad?
W Emi jest ładna ale chciałbym kupić coś żonie z Konrada :rolleyes:

#2 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2011 - 19:35:31

Gdzie znajdę z Lęborku elegancką bieliznę. Chodzi mi w szczególności o markę Konrad?

W Lęborku nie ma już sklepu z bielizną firmy KONRAD. Z tego co się orientuję jest tylko TRIUMPH... i chyba tylko TRIUMPH. Ostatnio byłam mają nawet fajne promocje tylko rozmiarów już brak :-)

#3 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 15:08:16

W Lęborku nie ma już sklepu z bielizną firmy KONRAD. Z tego co się orientuję jest tylko TRIUMPH... i chyba tylko TRIUMPH. Ostatnio byłam mają nawet fajne promocje tylko rozmiarów już brak :-)

Co ty gadasz? W sklepie na Zwycięstwa mają duży wybór staników, rózne marki do nabycia. Ostatni nawet angielska Freya. Rozmiarówka trochę uboga ale liczę, że się poprawi.

#4 ~Brafiterka~

~Brafiterka~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 10:59:35

Co ty gadasz? W sklepie na Zwycięstwa mają duży wybór staników, rózne marki do nabycia. Ostatni nawet angielska Freya. Rozmiarówka trochę uboga ale liczę, że się poprawi.

Co z tego że są luksusowe marki jak rozmiarów brak. Przecież od rozmiarówki zależy dobre dopasowanie.Przy złym dopasowaniu nawet Freya czy Panache nie pomoże a wręcz zaszkodzi

#5 ~eli~

~eli~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 20:09:09

może nie konrad ale inne firmowe majteczki można kupić w humorku na legionów i to tylko po 14,99

polecam super

#6 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 15:03:37

Konrad jest dostępnyy w salonie sukni ślubnych w pasażu handlowym nad rzeką. staniki+majtki. w grudniu było sporo promocji. kupiłam komplet 30% taniej.

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 09:48:16

kup zonie stanik calvina klein albo disel sa mega wygodne I seksowne..ja tylko takie nosze I jestem zachwycona zona pewnie tez bedzie.

#8 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 10:25:00

A czemu Triumph Ci nie odpowiada? Dla mnie to najlepsza, sprawdzona marka. Sama kupuję na telimena.pl ;) Wybór mają taki jakby do hurtowni mnie wpuścili :P

#9 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2013 - 21:01:29

bielizna konrad,alles kris w Lęborku tylko w bieliznie maja na Zwycięstwa

#10 ~magda33~

~magda33~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 09:54:35

Dużo zmysłowej bielizny, takiej z klasą, ładnie wykończonej, z koronką, elementami prześwitującymi mają na portalu bieliznaujoli.pl. Ich bielizna pokazuje, że fajny erotyzm można uzyskać niekoniecznie pokazując wszystko ;P Ogólnie – dobry kontakt ze sklepem, szybka odp., szybka wysyłka, możliwość śledzenia postępów transakcji na bieżąco. Spox. ;)

#11 Agnieszka1501

Agnieszka1501

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 21:27:48

Bielizna Maja na Zwycięstwa sa tam m.in takie firmy jak: Konrad ,Alles , Kris,Vena, także największy wybor obsessive w Lęborku.

#12 karolek22

karolek22

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 08:12:03

A czemu nie mozesz zamowic na przyklad przez internet? Duzy wybor i niskie ceny :) Ja zdecydowanie polecam taka stronke http://www.e-lady.pl/ , zawsze tam zamawiam i jestem serio zadowolona :)

#13 Maciorek

Maciorek

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 17:18:08

A czemu nie mozesz zamowic na przyklad przez internet? Duzy wybor i niskie ceny :) Ja zdecydowanie polecam taka stronke http://www.e-lady.pl/ , zawsze tam zamawiam i jestem serio zadowolona :)

Czy ktoś wie, gdzie można kupić cieniutkie pończochy /6 den/?

#14 ~NataliaJ~

~NataliaJ~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 08:16:38

Ostatnio też szukałam jakieś eleganckiej bielizny, a szczególnie staniczka. Nie znalazłam nic godnego uwagi, nic mi się nie podobało.  Zaczęłam szukać w internecie i to samo. Wszędzie jakieś koronki, nie wiadomo co. Ja nie przepadam za koronkami, wolę koje proste i eleganckie, bez zbędnych dodatków. W końcu udało mi się znaleźć w Ana Świat Kobiet. Świetny sklep internetowy i ma w asortymencie dokładnie to czego potrzebowałam.

#15 prr

prr

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 08:08:03

Polecam szukać bielizny w sklepach internetowych. Jest wiele sklepów z bielizną stacjonarnie,jednak ceny w nich bywaja bardzo wysokie (sklepy takie narzucają sobie sporą marżę). W sieci mozna kupić bielizne w cenie o wiele korzystniejszej. 

http://szachownica.c...ory/bielizna-96

Poza tym dochodzi tutaj o wiele wiekszy wybór rozmiarów w sklepach online, szczególnie jeśli macie większy biust ( w sklepach stacjonarnych często bywa problem z dostaniem biustonosza z grubszymi ramiączkami) 

Użytkownik prr edytował ten post 02 styczeń 2020 - 13:50:09

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych