Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~podrózny nie dłużny~

~podrózny nie dłużny~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 10:07:46

ekstremalnie to będzie, jak dowiemy się, na jaka kasę w rzeczywistości jest zadłużony Dupsk, dzięki radnym i prezydentowi - nieudacznikowi... tyle!

#2 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 10:28:16

niepełnoletni też mogą, czy za zgodą os. dorosłej?

#3 ~Picus~

~Picus~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 10:28:55

Już widzę jak bedzie fajnie, sama patola bedzie skakała pewnie no i jak za darmo to kolejki kolo castoramy beda sie konczyly, powodzenia.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 10:35:25

może zrobimy konkurs w aqua parczku, pierwszy na główkę do miedzy skacze Maciej K. ? co myślicie?

#5 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 10:41:00

(...)

#6 ~margaretka~

~margaretka~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 10:43:06

Niepełnoletni mogą za zgodą dorosłych, więc chyba aż takiej patoli nie będzie a kolejka niestety może być długa, a sama chciałabym spróbować :D

#7 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 10:44:17

Już widzę jak bedzie fajnie, sama patola bedzie skakała pewnie no i jak za darmo to kolejki kolo castoramy beda sie konczyly, powodzenia.

ciesz się, że chociaż takie coś zorganizowali...

#8 ~asd123~

~asd123~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 11:46:01

To jest ekstremalne i imo do tego służy flybag 

A "ekstremalne soki na nogi" są żałosne jak dla mnie , jakby zrobili jeden dzień gdzie rolkarze, deskarze, bmxarze itd mogliby poskakać to myślę, że nawet bylibyśmy skłonni zapłacić jakąś sumkę żeby tylko popróbować jakieś trudne lub straszne triki wiedząc, że nie ma prawa nam się nic stać. 

#9 ~bla bla bla~

~bla bla bla~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 11:46:30

Nie oceniaj innych swoją miarą, niestety ale nazywając porządnych ludzi takich jak ja i wielu innych którzy tam będą sam prezentujesz poziom nie lepszy niż ta "patola" o której piszesz. Naucz się słuchać, nie można skakać pod wpływem alkoholu więc i kręgów patologicznych tam nie oczekuj chyba, że pojawisz się z osobami z otoczenia, wtedy owszem, uraczy nas towarzystwo o którym wspominałeś :)

#10 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 12:22:33

Jejku, ta pani wypowiadająca się do kamery jest odstraszająca!!! Mówi takim tonem i tak "sympatycznie", że ja już dzisiaj rezygnuję  z tej imprezy

#11 ~Picus~

~Picus~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 12:43:47

Nie oceniaj innych swoją miarą, niestety ale nazywając porządnych ludzi takich jak ja i wielu innych którzy tam będą sam prezentujesz poziom nie lepszy niż ta "patola" o której piszesz. Naucz się słuchać, nie można skakać pod wpływem alkoholu więc i kręgów patologicznych tam nie oczekuj chyba, że pojawisz się z osobami z otoczenia, wtedy owszem, uraczy nas towarzystwo o którym wspominałeś :)

Nom wybacz taka jest prawda, wiekszosci z nas czy was w tym miescie to buraki. Niby fajnie ze cos sie dzieje, ale wolalbym jakby takie cos za 5zl byloby. Gamonie typu 2x biedronkowe pokerki, zalowaloby wydania, az takiej pokaznej sumy pieniedzy, kolejka bylaby krotsza i moze cos nie na poczet miasta( bo to i tak h...j da) tylko na jakis tam dom dziecka czy cos, zawsze warto mysle ;)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 13:06:15

jedna wielka lipa - dlaczego nijakie imprezy odbywaja sie pod ratuszem
wsrod smrodu spalin i warkotu aut . mamy puste niszczerjace stadiony,
park ale gawiedz musi widziec prezydenta i zapamietac mu te podworkowe
gale operowe /?/ czy ekstremalne podskoki LIPA

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 13:13:32

Podobno będą wystrzeliwać Macieja K. ciekawe gdzie poleci ?

#14 ~mola~

~mola~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 13:33:05

Czy nie można tych wszystkich imprez organizować w bardziej przyjemnym miejscu?

Pomysł, że wszystko dzieje się pod ratuszem bez sensu, ale widać nie dla ludzi te imprezy tylko dla oka prezydenta.

#15 ~pijany bolek~

~pijany bolek~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 13:34:29

Podobno będą wystrzeliwać Macieja K. ciekawe gdzie poleci ?

jak to gdzie, wyląduje w koszu na śmieci przed Łupawką.

#16 ~extremek~

~extremek~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 17:31:47

Podobno ma być show tzn skoki z 30m  takie jak tutaj :) A to juz jest extreem

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 08:10:34

Prawda.

#18 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 20:46:22

Legalize marihuana

#19 ~pau~

~pau~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2013 - 01:53:42

przed łupawą nie ma kosza na śmieci, ignorancie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Maciej k., słupsk, budżet, 2013, dług, wariat pomorski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych