Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ekipa remontowa

remont hydraulika oświetlenie podłogi łazienka kuchnia

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Kajtek~

~Kajtek~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 12:17:22

sporo ekip ogłasza się poprzez platformę Building Companion, warto sprawdzić ;) ja tak znalazłem fajną ekipę do budowy domu i to jeszcze z okolicy

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 08:13:46

sporo ekip ogłasza się poprzez platformę Building Companion, warto sprawdzić ;) ja tak znalazłem fajną ekipę do budowy domu i to jeszcze z okolicy

#43 ~mrozek~

~mrozek~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 19:25:24

Najtrudniejszy jest podobno remont biur . Właśnie dlatego trzeba poszukać profesjonalnej firmy. Między innymi Total Sec z Warszawy się w tym specjalizuje. Prowadzą prace na terenie całej Polski. Sprawdźcie sobie ich. 

#44 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 12:40:27

Wiele firm się będzie starało jeśli zapłacisz po wykonaniu pracy

Zgadzam się w 100 %, nie można płacić kasy zanim nie skończą pracy.Niestety prawie wszystkie firmy w słupsku robia kilka prac na raz.Ja niestety zawiodłam sie na kilku firmach.Nie dość , ze brali zaliczki, to nie wykonali do końca zlecenia.Inna firma, polecona z Fimala, może i wlasciciel dobry ale jego pracownicy partacze i na dodatek złodzieje. Jak można zatrudniać ludzi, którzy kradna i to nie młotek, ale nowe,duze sprzeety.

#45 ~slupszczanka~

~slupszczanka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 12:42:29

tylko firma z polecenia, i to nalezy na wlasne oczy zobaczyc wykonanie. firmy obecnie maja kosmiczne ceny a wykonanie daje wiele do zyczenia. Wyrzucone beda pieniądze. 

#46 ~Lucek~

~Lucek~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2020 - 13:20:24

U nas np. docieplenie domu i izolację robiła firma Jack-Bud z Koczargów. Owszem daliśmy pieniądze na materiały budowlane (8% vat bo to na firmę), ale za robociznę zapłaciliśmy dopiero do skończonej i zaakceptowanej robocie. 

Nie daje się pieniędzy wcześniej. Porządne firmy tak nie robią.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, hydraulika, oświetlenie, podłogi, łazienka, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych