Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ekipa remontowa

remont hydraulika oświetlenie podłogi łazienka kuchnia

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zannya

Zannya

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 12:37:06

Planuję remont mieszkania i szukam sprawdzonej ekipy remontowej. Nie przysłowiowego pana Gienka, który zrobi wszystko za psie pieniądze. 

Potrzebuję ludzi (człowieka), którzy położą podłogi, skują i położą kafelki, zainstalują wszystkie podłączenia hydrauliczne i elektryczne. Do tego ścianki działowe i sufity podwieszane. I żeby jeszcze chociaż w minimalnym stopniu na ledach się znali, bo planuję montaż.

Proszę polećcie ludzi, którzy się u was sprawdzili (najlepiej ze Słupska).

#2 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 21:54:41

Zannya ...wujek Google Ci pomoże, będzie po problemie. Spróbuj ;)

#3 Zannya

Zannya

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 11:29:22

Pytałam już "wujka". Wszyscy są partaczami, weź lepiej samemu zrób, zdziercy, nie ma dobrej ekipy w Słupsku, najlepszy jest mój Wujek Zdzisiek.

Jedyna polecana ekipa ma zajęte do końca listopada, a ja tyle czekać nie mogę.

Dlatego pytam.

#4 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 14:04:25

Zannya ...OK, tylko nie szukaj tu, na ogólnym, a wejdź bezpośrednio na miasto "Słupsk" /na górze po lewej stronie/ ...może tam prędzej coś uda Ci się znaleźć /załóż osobny wątek/. Nie wiem czy tu się "przebijesz" swoimi poszukiwaniami.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 22:02:08

Polecam Pana Grzegorza ze Starnic tel. 501463557 - nie zawiedziesz się. Szybko i co najważniejsze porządnie.

#6 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 16:38:30

Polecam z woj. łózkiego 501347987 - ledy i podwieszane sufity zrobili mi pięknie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 20:29:30

Ten z łodzi czy starnic to musi zarobić na paliwo i życie,są drodzy. Ja polecam usługi p.Władka tel.50125689 miejscowy gość z ekipą. Gładzie po 10zł/m2, ocieplenie budynku 15zł/m2, płytki 12zł/m2 nie ważne czy kuchnia czy pokój. Ceny ma negocjowane, można coś jeszcze urwać

#8 ~S.~

~S.~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 15:40:46

Może jak będziesz kupować te ledy, podłogę itp.to popytaj w tych sklepach.Jak my kupowaliśmy kabinę prysznicową  to w sklepie dali nam wizytówki do polecanych przez ich sklep fachowców. Z podłogami też nie mieliśmy problemu , bo kupilismy z montażem w Voxie. Co do oświetlenia to nie wiem, bo my nie mamy ledowego, dopiero planujemy latem taki zakup.

#9 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 14:13:23

Bardzo dobra ekipa nr tel 502530869

#10 monna_lissa

monna_lissa

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 06 grudzień 2013 - 15:15:40

Wiele firm się będzie starało jeśli zapłacisz po wykonaniu pracy:)

#11 ~jarko~

~jarko~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 10:02:21

Ja również szukam ekipy budowlanej. Kupiłem jakiś czas temu działkę, wybrałem już projekt domu na ..................................... i teraz pozostaje mi znalezienie kompetentnych ludzi. Znacie kogoś godnego polecenia?

Użytkownik tytus edytował ten post 11 grudzień 2013 - 10:46:17

#12 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 14:09:10

Polecam firmę budowlaną Pana Tomasza Grygorowicz 609489055. Od podstaw omówi projekt, fachowo doradzi, pomoże w organizacji. Świetny fachowiec!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 20:08:15

Polecam firmę budowlaną Pana Tomasza Grygorowicz 609489055. Od podstaw omówi projekt, fachowo doradzi, pomoże w organizacji. Świetny fachowiec!!!

zajebisty pewnie jak tu się reklamuje. Polecam firme orrtbód to jest firma a nie jakiś tam pan

#14 ~kinkiet~

~kinkiet~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 17:58:37

Jeśli chodzi o przygotowania mieszkania pod remont, to polecam ich - wywozgabarytow.pl Chyba jedyna firma z tej branży, która faktycznie poradziła sobie z terminami i nie mieliśmy problemów. Burzyli ścianę, zrywali podłogi. Szkoda tylko, że dalej, z innymi wykonawcami, remont już tak wesoło nie wyglądał.

#15 Sprawdzamto

Sprawdzamto

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 luty 2014 - 21:10:15

Chyba miałam więcej szczęścia niż rozumu. Znalazłam ekipę remontowa w necie i jestem bardzo zadowolona. Zaczynali prace o godz 8 kończyli o 18. Cały remont.mieszkania w tydzień. Pan miał na imię Artur 793 022 777.

#16 karolb

karolb

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 24 luty 2014 - 11:17:40

Ja znam bardzo dobrego elektryka. Zrobi wszystko perfekcyjnie. Zna się dokładnie na wszystkim. U mnie w domu kładł instalację i jestem zadowolony. Powiedział ile czasu mu to zajmie i zrobił w wyznaczonym terminie. Zrobi wszystko jak trzeba bez żadnego problemu, kable, wszystko ładnie położy, sprzęt też ma dobry jak na fachowca przystało. Jeśli ktoś będzie chciał nr tel albo adres to proszę napisać.

#17 fizyka

fizyka

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 14:08:28

A znacie może kogoś kto robi meble na zamówienie?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 12:47:34

Jeśli szukacie sprawdzonej firmy remontowej to polecam bfc home. 

Pieknie wyremontowali mi mieszkanie i co najwazniejsze - nie bylo zadnych problemow jesli chodzi o dotrzymanie terminu itp.

Wszystko na czas, mieszkanie do tej pory stoi :P :P:P no i wszystko pieknie sie prezentuje :D ta firme polecila mi znajoma (jak cos)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 20:54:26

Jeśli szukacie sprawdzonej firmy remontowej to polecam bfc home. 

Pieknie wyremontowali mi mieszkanie i co najwazniejsze - nie bylo zadnych problemow jesli chodzi o dotrzymanie terminu itp.

Wszystko na czas, mieszkanie do tej pory stoi :P :P:P no i wszystko pieknie sie prezentuje :D ta firme polecila mi znajoma (jak cos)

hahaha firma leży i kwiczy i szuka zleceń. to już jest koniec......w warszawie pracy nie ma?

#20 Sfora

Sfora

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 19 marzec 2014 - 16:21:01

Teraz tak ciężko o dobrą ekipę, życzę powodzenia!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, hydraulika, oświetlenie, podłogi, łazienka, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych