Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

92 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~waklos~

~waklos~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 11:50:01

Wreszcie wyksztusiłeś,że kobyliński wiele w tym mieście zmienił. Natomiat twoja troska o długi miasta, powiem tak samo jest twoim bełkotem. Nie przypominam sobi, aby moi rodzice cokowiek byli winni dla miasta i coś spłacali za zachodzodzące w nim zmany. Jeśli wzrastają jekieś opłaty ( w tym przypadku podatek za śmieci) to i ja, a także i Ty oraz kobyliński nie ma na to żadnego wpływu. Także martw się o swoją kieszeń a ja będę się martwił o swoją, natomiast długi miasta pozostaw prezydentowi, naczelnikowi wydziału finansowego i radzie miasta. Na przyszłość myśl o swoim urlopie, i żeby było za co na niego wyjechać, bo zaraz zacznie się wiosna, a po niej LATO. Dnia już przybywa. Pozdrawiam.

Aleś ty ekonomista.
(cytat)....długi miasta pozostaw prezydentowi, naczelnikowi wydziału finansowego i radzie miasta....

Chyba pomyliłeś epoki.
PRL-bis ci się marzy.

#82 ~rep~

~rep~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 12:01:52

Kolejny piernik. Na dodatek z wąsami. Nic dobrego z tego nie wyjdzie. Gdzie jest młodość?!

Młodość wolała siedzieć w domu podczas referendum więc niech teraz siedzi cicho.
Był czas ale się zmył. Teraz możesz gadać do woli i czekać na następne referendum albo modlić się aby natura za ciebie załatwiła sprawę.

#83 ~junak~

~junak~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 12:03:41

Stary komuch dobrał sobie podobnego sobie nieudacznika z układami, pewnie koledzy z młodych lat z PZPR.

O to, to.

#84 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 12:14:01

Aleś ty ekonomista.
(cytat)....długi miasta pozostaw prezydentowi, naczelnikowi wydziału finansowego i radzie miasta....

Chyba pomyliłeś epoki.
PRL-bis ci się marzy.

A co tobie się marzy, dyktat kaczyńskiego i jego hołoty. Może okrągły stół wszystkich mieszkańców. Tylko, że Plac Zwycięstwa wszystkich nie pomieści

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 12:27:46

A co tobie się marzy, dyktat kaczyńskiego i jego hołoty. Może okrągły stół wszystkich mieszkańców. Tylko, że Plac Zwycięstwa wszystkich nie pomieści

Znowu od rzeczy. Szkoda pisać....

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 12:38:31

Wreszcie wyksztusiłeś,że kobyliński wiele w tym mieście zmienił. Natomiat twoja troska o długi miasta, powiem tak samo jest twoim bełkotem. Nie przypominam sobi, aby moi rodzice cokowiek byli winni dla miasta i coś spłacali za zachodzodzące w nim zmany. Jeśli wzrastają jekieś opłaty ( w tym przypadku podatek za śmieci) to i ja, a także i Ty oraz kobyliński nie ma na to żadnego wpływu. Także martw się o swoją kieszeń a ja będę się martwił o swoją, natomiast długi miasta pozostaw prezydentowi, naczelnikowi wydziału finansowego i radzie miasta. Na przyszłość myśl o swoim urlopie, i żeby było za co na niego wyjechać, bo zaraz zacznie się wiosna, a po niej LATO. Dnia już przybywa. Pozdrawiam.

Może ty sie krztusisz, bo ja zwyczajnie piszę. Nawet komunikatywnie. Powiedz co znaczą twoje słowa - które zaznaczyłem? Oraz w jakiej ekonomii na ceny śmieci - ustalane OCZYWIŚCIE w przetargach - nie mają wpływu prezydenci, burmistrzowie czy wójtowie. Dlaczego też zakładasz, że nie masz na to wpływu? To na co masz? Na to forum?

#87 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 12:53:08

Znowu od rzeczy. Szkoda pisać....

I jak się do tego odnieść. Najzupełniej " SZKODA GADAĆ'

#88 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 13:28:41

Może ty sie krztusisz, bo ja zwyczajnie piszę. Nawet komunikatywnie. Powiedz co znaczą twoje słowa - które zaznaczyłem? Oraz w jakiej ekonomii na ceny śmieci - ustalane OCZYWIŚCIE w przetargach - nie mają wpływu prezydenci, burmistrzowie czy wójtowie. Dlaczego też zakładasz, że nie masz na to wpływu? To na co masz? Na to forum?

Jeśli nie ogarniasz to znaczy nic innego, że za budżet i jego zamknięciew roku budżetowym odpowiada PREZYDENT i DADA MIASTA . Jak to się odbywa nie będę się wymądrzał bo Ty to wszystko wiesz, tylko GŁUPA PALISZ. Również wiesz to, że realizacją budżetu zajmuje się Naczelnik Wydziału Finansowego. Ale po co ja to piszę i tak wszystkich uważasz za

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 15:50:06

podsumuję ten wątek:
OJ BĘDZIE WESOŁO CZUJĘ W UM hahaha
po nowym roku start kolejnych przedstawień kuiełkowych.

#90 ~palący głupa~

~palący głupa~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 17:29:01

Jeśli nie ogarniasz to znaczy nic innego, że za budżet i jego zamknięciew roku budżetowym odpowiada PREZYDENT i DADA MIASTA . Jak to się odbywa nie będę się wymądrzał bo Ty to wszystko wiesz, tylko GŁUPA PALISZ. Również wiesz to, że realizacją budżetu zajmuje się Naczelnik Wydziału Finansowego. Ale po co ja to piszę i tak wszystkich uważasz za

Znowu nie na temat. Nie odniosłes się do mojego watku, gdzie napisałem o ekonomicznej zależności ceny śmieci od decyzji prezydenta, oraz o tym, że dziwie się Twojemu przekonaniu - iż nie masz na to wpływu. Ale nie dziwie się. Cały czas piszesz do siebie. Wogóle Ci nie przeszkadza o czym mówia inni.

#91 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 19:47:42

Znowu nie na temat. Nie odniosłes się do mojego watku, gdzie napisałem o ekonomicznej zależności ceny śmieci od decyzji prezydenta, oraz o tym, że dziwie się Twojemu przekonaniu - iż nie masz na to wpływu. Ale nie dziwie się. Cały czas piszesz do siebie. Wogóle Ci nie przeszkadza o czym mówia inni.

KSYWA JAKĄ SOBIE PRZYPISAŁEŚ IDEALNIE PASUJE DO TWOJEJ OSOBY- ODPISYWAĆ NIE MUSISZ I IDIOTAMI NIE DYSKUTUJĘ

#92 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 20:01:14

KSYWA JAKĄ SOBIE PRZYPISAŁEŚ IDEALNIE PASUJE DO TWOJEJ OSOBY- ODPISYWAĆ NIE MUSISZ I IDIOTAMI NIE DYSKUTUJĘ

O.... nerwy puszczają!? Tą ksywą Ty mnie obdarzyłeś bez mojej zgody. Cóż, brak argumentów zawsze skutkuje krzykiem i błędami. Potwierdziłeś tym samym tezę, że umiesz pisać sam z sobą. Na zakończenie przypomnę, że nijak się to ma do tematu watku. Ale to forum tak ma. Przecież Ty jesteś ze Słupska.

#93 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 21:00:05

nie tylko nerwy mu puszczają, ale rowniez zwieracz między pośladkami.robi się gesta atmosfera.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: złodzieje, miasto, wydatki, budżet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych