Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

92 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 20:40:51

Nie pije się w pojedynkę, piszę do ogółu osób tutaj się wypowiadających, bo może się okazać, że posty piszę jedna osoba, jakiś Troll czy jak mu tam :lol: , zaśmiecając całą rozmowę jednym ciągiem postów, prowadząc niby rozmowę.

Nie wiem, który post napisałeś, ani mnie to nie interesuje, ale miło było by dla odmiany poczytać jakąś mądrą dyskusje na konkretne argumenty, za i przeciw, a nie bezsensowne ubliżanie jeden drugiemu, nic ciekawego nie dowiedziałem się o nowym wiceprezydencie, tylko o poziomie forumowiczów tutaj... zal.pl

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 21:02:44

nic ciekawego nie dowiedziałem się o nowym wiceprezydencie,

coś slabo literki składasz. poczytaj opinie z innych forów:
http://forum.gazeta....orski_.html?v=2
http://forum.gazeta....sprzyckiej.html
http://forum.gazeta...._skleroza_.html
http://forum.gazeta....j_odwolany.html

#63 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 21:18:33

miau, miau... może jakieś rzeczowe konkrety, zamiast absurdalnego obrzucania się błotem w niemal każdym poście?

Dla ciebie może być głupie, natomiast dla drugiego rozsądne i rzeczowe. Na tym polega demokracja, że nie jednostka decyduje tylko głosowanie. Dla ciebie likwidacja jednej szkoły będzie zapewne głupie, za co twierdzisz, że będziesz ponosił koszty. Dla mnie będzie to rozsądek i dbabie o budżet miasta. Zapewne stwierdzisz, że dzieci stracą możliwość kształcenia bo likwidują szkołę, Dla mnie dzieci zostaną przeniesione , bez szkody dla nich do innej szkoły. Dla ciebie zapewne nierozsądne było budowanie tak znienawidzonego przez część mieszkańców aquaparku, dla innych w tym także dla mnie to argument do przyciągnięcia do miasta ludzi, którzy mogą, powtarzam mogą brać ten czynnik jako zachęcający do rozważenia możliwości inwestowania u nas. Dla ciebe ilość koszy, dla mnie lepszy porządek dla wizytowej ulicy miasta. Natomiast " lump" jak będzie chciał rzucić ogryzek to i tak nie rzuci jego do kosza tylko na chodnik. Ilu mieszkańców tyle opini . Startuj na prezydenta, będziesz podejmował decyzje. Zapewne Twoje będą lepsze.

#64 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 21:33:24

Nigdzie nie było w moim poście hau, hau. Wyraziłem niezadowolenie z wiecznego wybierania tych samych ludzi mimo iż skompromitowali się wcześniej. Za urząd odpowaiada powiadasz prezydent... Ale za jego głupie, lub złe decyzje to oczywiście mam odpowiadać ja! Ponosić koszty jego decyzji - też ja. Gratuluje. Dobrze pojmujesz.

Oczywiście post skierowany był do ciebie.

Dla ciebie może być głupie, natomiast dla drugiego rozsądne i rzeczowe. Na tym polega demokracja, że nie jednostka decyduje tylko głosowanie. Dla ciebie likwidacja jednej szkoły będzie zapewne głupie, za co twierdzisz, że będziesz ponosił koszty. Dla mnie będzie to rozsądek i dbabie o budżet miasta. Zapewne stwierdzisz, że dzieci stracą możliwość kształcenia bo likwidują szkołę, Dla mnie dzieci zostaną przeniesione , bez szkody dla nich do innej szkoły. Dla ciebie zapewne nierozsądne było budowanie tak znienawidzonego przez część mieszkańców aquaparku, dla innych w tym także dla mnie to argument do przyciągnięcia do miasta ludzi, którzy mogą, powtarzam mogą brać ten czynnik jako zachęcający do rozważenia możliwości inwestowania u nas. Dla ciebe ilość koszy, dla mnie lepszy porządek dla wizytowej ulicy miasta. Natomiast " lump" jak będzie chciał rzucić ogryzek to i tak nie rzuci jego do kosza tylko na chodnik. Ilu mieszkańców tyle opini . Startuj na prezydenta, będziesz podejmował decyzje. Zapewne Twoje będą lepsze.

#65 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 21:35:38

la ciebie może być głupie, natomiast dla drugiego rozsądne i rzeczowe. Na tym polega demokracja, że nie jednostka decyduje tylko głosowanie

Czyli, że patologiczne obrzucanie się błotem na forum, to coś normalnego i akceptowalnego, a rzeczowa dyskusja na konkretne argumenty to coś nienormalnego i trzeba tego unikać, ja jednak wolę rzeczowe dyskusje, jak się to komuś nie podoba to jego problem, demokracja nie polega na obniżaniu poziomu dyskusji do najbardziej tępego forumowicza, ale na poszanowaniu innych i władzy większości.

Kurw@ gdzie ja mieszkam? Patologia to coś normalnego, a kultura i wysoki poziom osobisty to coś pase i każdy mądry jest izolowany, bo jest za mądry ten kto mądrzejszy od ogółu matołów...

Widzę, że patologia jaką miałem w liceum i gimnazjum nie wzięła się znikąd, mieli dobrych nauczycieli, ale takie zachowania wynosi się z domu... po prostu jest to żałosne...

#66 ~Forumowiczka~

~Forumowiczka~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 22:39:50

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Czuję, że dużo zdziała, to on wprowadził Wesołą do Warszawy(teraz to już nie podwarszawskie miasto a dzielnica Stolicy).
Dziwne, że wielu forumowiczów szuka kompromitujących informacji o p.Zdzieborskim (a przecież nobody`s perfect), natomiast nikt nie napisze o jego zasługach...
Typowa polska mentalność: ``Ahh, na pewno coś na niego znajdę!O tym co zrobił dobrego- nie wspomnę, a co sie nie udało- wyciągnę by ujrzało światło dzienne!``
Jest skuteczny, co by nie było.

#67 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 22:52:20

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Czuję, że dużo zdziała, to on wprowadził Wesołą do Warszawy(teraz to już nie podwarszawskie miasto a dzielnica Stolicy).
Dziwne, że wielu forumowiczów szuka kompromitujących informacji o p.Zdzieborskim (a przecież nobody`s perfect), natomiast nikt nie napisze o jego zasługach...
Typowa polska mentalność: ``Ahh, na pewno coś na niego znajdę!O tym co zrobił dobrego- nie wspomnę, a co sie nie udało- wyciągnę by ujrzało światło dzienne!``
Jest skuteczny, co by nie było.

Wreszcie coś rozsądnego i rzeczowego. W tym naszym słupskim grajdołku już tak się utarło. Obojętnie, kogo by nie wybrał to i tak szukających tz. haków będzie więcej niż wskazujących,że będzie dobry. Wiadomo, ze człowiek stojący na stanowisku decyzyjnym nigdy nie bedzie tym, który wszystkim dogodzi. My nie jesteśmy skłonni człowiekowi zaufać.Natomiast kamiń uwiązać u nogi, to jak najbardziej. Dla naszych mieszczan, na stępie jest już niedobry, bo wybrał jego Kobyliński.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 23:13:27

już to widze, dostanie działkę oświatową i zrobi istną rewolucję :D ciekawe jaką?
a może załatwi w stolycy, że z mocy urzędowej wydadzą dekret o przyłaczeniu okolicznych gmin do Słupska? to byłby wyczyn. ale czy ma takie plecy? wątpię.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 23:48:17

już to widze, dostanie działkę oświatową i zrobi istną rewolucję :D ciekawe jaką?
a może załatwi w stolycy, że z mocy urzędowej wydadzą dekret o przyłaczeniu okolicznych gmin do Słupska? to byłby wyczyn. ale czy ma takie plecy? wątpię.

Zamknie szkoły, pozwoli otworzyć szkoły stowarzyszeniowe. Będzie git!

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 00:39:30

Czyli, że patologiczne obrzucanie się błotem na forum, to coś normalnego i akceptowalnego, a rzeczowa dyskusja na konkretne argumenty to coś nienormalnego i trzeba tego unikać, ja jednak wolę rzeczowe dyskusje, jak się to komuś nie podoba to jego problem, demokracja nie polega na obniżaniu poziomu dyskusji do najbardziej tępego forumowicza, ale na poszanowaniu innych i władzy większości.

Kurw@ gdzie ja mieszkam? Patologia to coś normalnego, a kultura i wysoki poziom osobisty to coś pase i każdy mądry jest izolowany, bo jest za mądry ten kto mądrzejszy od ogółu matołów...

Widzę, że patologia jaką miałem w liceum i gimnazjum nie wzięła się znikąd, mieli dobrych nauczycieli, ale takie zachowania wynosi się z domu... po prostu jest to żałosne...

Apelowanie o rzeczową dyskusję mogłoby być szlachetne, ale w kontekście komentowanego artykułu i całej powyższej wypowiedzi jest, powiedzmy, górnolotne. Czy te słowa "Kurw@ gdzie ja mieszkam?" i następne mają coś wspólnego z "rzeczową dyskusją na konkretne argumenty"?

Nie przesadzaj z dyskusją, argumentami itd., bo jest news, więc są pytania: Skąd i z czym przychodzi nowy człowiek do Ratusza?
Co wniesie dyskusja forumowiczów o kompetencjach nowego wice? Prezydent Kobyliński rzekł: "Pan Zdzieborski ma mieć mniejsze kompetencje niż jego poprzednik. Będą dotyczyły przede wszystkim oświaty". Czy zatem potrzebne jest stanowisko Wiceprezydenta Miasta, aby pełnił funkcję Naczelnika Dyrektorki Wydziału Oświaty KiS? Czy do tego potrzebne było szukanie kandydatów w pośredniaku, składanie aplikacji przez ponoć 55 osób, aby na stanowisko specdyrektora słupskiej oświaty ściągać człowieka z/spod Warszawy?

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 10:53:05

w naszym lokalnym piekielku warshafka nie pomoze. tutaj potrzeba otworzenia makowek u slupszczan, aby nauczyli sie myslec samodzielnie i wyciagac wnioski. to wszystko,co jest potrzebne.

#72 ~coś sie czepił~

~coś sie czepił~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 11:22:19

Oczywiście post skierowany był do ciebie.

Co znaczy "dla ciebie, zapewne"? Zakładasz moja złą wolę, czy od razu lokujesz mnie w jakiejś grupie - Tobie przeciwnej? Skąd ta chęć traktowania mnie z pobłażliwością? Nie wiesz jaki mam pogląd na aqua park, bo nic o tym nigdy nie pisałem. Nie pisałem nic o szkołach. Może to Ty dyskutujesz sam/a ze sobą, bo ja jeszcze raz napisze to samo: Wyrażam moje niezadowolenie z faktu wybierania ciągle tych samych ludzi, mimo, ze nie sprawdzili sie wczesniej, a w przypadku PGK - ich moralność jest niska. Dlaczego ciagle mam zgadzać się na eksperymenty spadochroniarzy? Czy w 100 000 mieście nie ma nikogo z odpowiednimi KWALIFIKACJAMI a nie KONEKSJAMI (partyjnymi, samorządowymi i innymi)? Na prezydenta możesz startować tak samo jak ja. idąc Twoim tokiem rozumowania napiszę, że "napewo bedziesz rzadził/a lepiej".

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 12:32:46

Macieju K. ty nasz prezio ty znasz ruskij to dla ciebia i twoich pobratymcow

www.youtube.com/watch?v=xnt_KR1KV3s

#74 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 17:19:16

Co znaczy "dla ciebie, zapewne"? Zakładasz moja złą wolę, czy od razu lokujesz mnie w jakiejś grupie - Tobie przeciwnej? Skąd ta chęć traktowania mnie z pobłażliwością? Nie wiesz jaki mam pogląd na aqua park, bo nic o tym nigdy nie pisałem. Nie pisałem nic o szkołach. Może to Ty dyskutujesz sam/a ze sobą, bo ja jeszcze raz napisze to samo: Wyrażam moje niezadowolenie z faktu wybierania ciągle tych samych ludzi, mimo, ze nie sprawdzili sie wczesniej, a w przypadku PGK - ich moralność jest niska. Dlaczego ciagle mam zgadzać się na eksperymenty spadochroniarzy? Czy w 100 000 mieście nie ma nikogo z odpowiednimi KWALIFIKACJAMI a nie KONEKSJAMI (partyjnymi, samorządowymi i innymi)? Na prezydenta możesz startować tak samo jak ja. idąc Twoim tokiem rozumowania napiszę,
że "napewo bedziesz rzadził/a lepiej".

Nie rozumiem dlaczego odcinasz się od sztandarowego zarzutu- głównego zarzutu stawianego kobylińskiemu, - właśnie budowanego aquaparku, likwidacji szkoły nr 7 i postawienia koszy na W. Polskiego. Jeśli jako mieszkaniec miasta tego nie dostrzegłeś, że to generalne zarzuty Madejowych górkarzy podczas rozpisanego referendum, to abo udajesz, żeś z innej planety lub nie- tubylec. Ty możesz nic nie doceniać co zrobił Kobyliński. Ja doceniam zmiany w mieście. Że Ty go nie lubisz to twój problem, Ja też go nie muszę lubić ale docenić to do czego się przyczynił to mi nie zabronisz. Jesli masz jakieś obiekcje do nowo-powołanego zastępcy, to uważam, że człowiek spoza układu , to dobry wybór.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 17:20:00

Macieju K. ty nasz prezio ty znasz ruskij to dla ciebia i twoich pobratymcow

www.youtube.com/watch?v=xnt_KR1KV3s

bardzo fajne

iti kto takoj davaj dasvidania

buhaha

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 18:16:53

Nie rozumiem dlaczego odcinasz się od sztandarowego zarzutu- głównego zarzutu stawianego kobylińskiemu, - właśnie budowanego aquaparku, likwidacji szkoły nr 7 i postawienia koszy na W. Polskiego. Jeśli jako mieszkaniec miasta tego nie dostrzegłeś, że to generalne zarzuty Madejowych górkarzy podczas rozpisanego referendum, to abo udajesz, żeś z innej planety lub nie- tubylec. Ty możesz nic nie doceniać co zrobił Kobyliński. Ja doceniam zmiany w mieście. Że Ty go nie lubisz to twój problem, Ja też go nie muszę lubić ale docenić to do czego się przyczynił to mi nie zabronisz. Jesli masz jakieś obiekcje do nowo-powołanego zastępcy, to uważam, że człowiek spoza układu , to dobry wybór.

Nie wiem co ty czytasz, ale napewno nie moje posty, bo nie odnosiłem sie do tego co mi wpierasz. teraz rozumiem dlaczego to forum ma takie karykaturalne kształty. Każdy pisze o czym chce i opiernicza innych za to, czego nie napisali. Biorąc pod uwage reszte wypowiedzi - uważam, że te 3 moje są wyjatkowo rzeczowe i kulturalne. Po co bredzisz o kobylińskim, skoro go nie wymieniałem? Czemu wpierasz mi że go nie lubie i to jest mój problem - skoro tego nie napisałem? Dlaczego twierdzisz, ze to ja nie chce aqua parku, skoro tego nie napisałem? puknij sie człowieku w głowę i naucz czytac to co jest napisane. Potem szastaj oszczerstwami. Wychodzisz tutaj na trolla, czepiasz się i kłamiesz. Nie będe prowadził z Toba żadnego dialogu, bo rozmówcy ci są niepotrzebni. Żegnam. Pluj dalej.

#77 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 18:59:32

Nie wiem co ty czytasz, ale napewno nie moje posty, bo nie odnosiłem sie do tego co mi wpierasz. teraz rozumiem dlaczego to forum ma takie karykaturalne kształty. Każdy pisze o czym chce i opiernicza innych za to, czego nie napisali. Biorąc pod uwage reszte wypowiedzi - uważam, że te 3 moje są wyjatkowo rzeczowe i kulturalne. Po co bredzisz o kobylińskim, skoro go nie wymieniałem? Czemu wpierasz mi że go nie lubie i to jest mój problem - skoro tego nie napisałem? Dlaczego twierdzisz, ze to ja nie chce aqua parku, skoro tego nie napisałem? puknij sie człowieku w głowę i naucz czytac to co jest napisane. Potem szastaj oszczerstwami. Wychodzisz tutaj na trolla, czepiasz się i kłamiesz. Nie będe prowadził z Toba żadnego dialogu, bo rozmówcy ci są niepotrzebni. Żegnam. Pluj dalej.

Przestań udawać folozofa bo nim widać nie jesteś. Żądasz zman w mieście i udajesz, że nie chodzi o Kobylińskiego. Jeśli twierdzisz, - to, co zdecydowanie powiedziałeś, to chcesz zmian. Niby kto zarządza polityką gospdarczą miasta jak nie Prezydent i rada miasta. Nie bedę dalej wyliczał i próbował z ciebie wyciągać, bo uczynisz kolejny zarzut, że tego nie powiedziałeś. Pozdrawiam i zostanę przy swoim, że zmany jakie nastąpiły w mieście to zasługa Kobylińskiego

#78 ~dobranoc~

~dobranoc~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 21:58:28

Przestań udawać folozofa bo nim widać nie jesteś. Żądasz zman w mieście i udajesz, że nie chodzi o Kobylińskiego. Jeśli twierdzisz, - to, co zdecydowanie powiedziałeś, to chcesz zmian. Niby kto zarządza polityką gospdarczą miasta jak nie Prezydent i rada miasta. Nie bedę dalej wyliczał i próbował z ciebie wyciągać, bo uczynisz kolejny zarzut, że tego nie powiedziałeś. Pozdrawiam i zostanę przy swoim, że zmany jakie nastąpiły w mieście to zasługa Kobylińskiego

To pewne ze nie wyciagniesz tego, czego ktoś nie powiedział. Przeczytaj sobie , ze zrozumieniem własny post i nie udawaj filozofa, bo tez nim nie jesteś. I co znaczy ten bełkot:" Jeśli twierdzisz, - to, co zdecydowanie powiedziałeś, to chcesz zmian." Gdzie tak twierdziłem? Gdzie żądam zmian? Plujesz się ogólnikami, czyli niczym. Nie łaska wkleić dowodu? Pozdrawiam i też twierdzę, że zmiany w mieście są zasługą Kobylińskiego. Zapłacimy za nie słono. Ty też.

#79 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 10:18:30

To pewne ze nie wyciagniesz tego, czego ktoś nie powiedział. Przeczytaj sobie , ze zrozumieniem własny post i nie udawaj filozofa, bo tez nim nie jesteś. I co znaczy ten bełkot:" Jeśli twierdzisz, - to, co zdecydowanie powiedziałeś, to chcesz zmian." Gdzie tak twierdziłem? Gdzie żądam zmian? Plujesz się ogólnikami, czyli niczym. Nie łaska wkleić dowodu? Pozdrawiam i też twierdzę, że zmiany w mieście są zasługą Kobylińskiego. Zapłacimy za nie słono. Ty też.

Wreszcie wyksztusiłeś,że kobyliński wiele w tym mieście zmienił. Natomiat twoja troska o długi miasta, powiem tak samo jest twoim bełkotem. Nie przypominam sobi, aby moi rodzice cokowiek byli winni dla miasta i coś spłacali za zachodzodzące w nim zmany. Jeśli wzrastają jekieś opłaty ( w tym przypadku podatek za śmieci) to i ja, a także i Ty oraz kobyliński nie ma na to żadnego wpływu. Także martw się o swoją kieszeń a ja będę się martwił o swoją, natomiast długi miasta pozostaw prezydentowi, naczelnikowi wydziału finansowego i radzie miasta. Na przyszłość myśl o swoim urlopie, i żeby było za co na niego wyjechać, bo zaraz zacznie się wiosna, a po niej LATO. Dnia już przybywa. Pozdrawiam.

#80 ~partenon~

~partenon~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 11:46:45

... typowy fachowiec ... ...nauczyciel matematyki ...

Jeden telefon od Lesia Millera i sprawa załatwiona.
Mamy zastępcę z odzysku i w dodatku "bezpartyjnego".

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: złodzieje, miasto, wydatki, budżet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych