Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

92 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Markus~

~Markus~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 10:34:30

(...)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 10:54:47

Witamy w słupskim piekiełku!

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:07:38

Co na to ŁOPOZYCJA, pasi ,że człowiek spoza układu, Kobyliński odebrał malkontentowi z PIs-u argumenty do krytyki.

#4 ~Krzysztof91~

~Krzysztof91~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:08:18

Pewnie to krewny Kobylińskiego jak zwykle.

#5 ~jazz~

~jazz~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:09:22

kurde warszawka znowu wraca do slupska i nad morze a juz byl spokoj

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:12:16

No i Kobyliński na weekend zadał Kujawskiemu zadanie do szperania w życiorysie. Toć chłoptaś będzie miał robotę na Sylwestra aby szperać i szukać haków na nowowybranego.Nie będzie miał czasu aby się napić, bo to czlowiek nie posiadający układów w mieście. Zawału Kujawski dostanie, jeśli nic nie znajdzie.

#7 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:14:04

obydwaj są z Warszawy... kolega pewnie został bez pracy.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:26:50

Smerfuś nie będzie zastępcą Prezydenta Macieja K, ładna blondynka z namiętnymi ustami, odpowiednio drobna, żeby się zmieścić pod stołem jak postulowali forumowicze, też nie.

Hmmm... zatrudniono człowieka, z dużym doświadczeniem w samorządach i dodatkowo bezpartyjnego. Czyli eksperta z dużym doświadczeniem, zagrywka piarowa czy może Maciej K, nie jest taki straszny jak go malują?.

Ciekawe, ja osobiście nie ustosunkowałem się jeszcze jednoznacznie do Prezydenta Macieja K., nie mieszkam w Słupsku i nie mam tam praw wyborczych, ale to kto rządzi i jak Słupskiem, wpływa na moją miejscowość połączoną idiotyczną umową o dwumieście, więc czekam na więcej informacji i przede wszystkim pozytywnych wyników w stosunku do nowego wiceprezydenta miasta powiatowego.

Nie zakładam od razu, że jest niedojdą która przyszła się tylko nachapać i zagrzać stołek, więc mam nadzieję, że ten wybór przyniesie dużo dobrego dla regionu i przede wszystkim dla Słupska, chociaż jak już niejedne wybory pokazały nadzieje często okazują się płonne... dobrze się zapowiada zobaczymy co z tego wyniknie...

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:34:07

Smerfuś nie będzie zastępcą Prezydenta Macieja K, ładna blondynka z namiętnymi ustami, odpowiednio drobna, żeby się zmieścić pod stołem jak postulowali forumowicze, też nie.

Hmmm... zatrudniono człowieka, z dużym doświadczeniem w samorządach i dodatkowo bezpartyjnego. Czyli eksperta z dużym doświadczeniem, zagrywka piarowa czy może Maciej K, nie jest taki straszny jak go malują?.

Ciekawe, ja osobiście nie ustosunkowałem się jeszcze jednoznacznie do Prezydenta Macieja K., nie mieszkam w Słupsku i nie mam tam praw wyborczych, ale to kto rządzi i jak Słupskiem, wpływa na moją miejscowość połączoną idiotyczną umową o dwumieście, więc czekam na więcej informacji i przede wszystkim pozytywnych wyników w stosunku do nowego wiceprezydenta miasta powiatowego.

Nie zakładam od razu, że jest niedojdą która przyszła się tylko nachapać i zagrzać stołek, więc mam nadzieję, że ten wybór przyniesie dużo dobrego dla regionu i przede wszystkim dla Słupska, chociaż jak już niejedne wybory pokazały nadzieje często okazują się płonne... d
obrze się zapowiada zobaczymy co z tego wyniknie...

Jeśl twierdzisz, że nie masz praw wyborczych to na co ty czekasz, a gawno ciebie może obchodzić, co tu się dzieje. popatrz jakie rządania ŁON oczekuje na więcej informacji. coś ty cenzor. Też Kobyła ciebie zaskoczył. Zabrakło tobie tak jak Kujawskiemu argumentów do krytyki. Cóż za troska o miasto, on oczekuje.

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:50:36

Jeśl twierdzisz, że nie masz praw wyborczych to na co ty czekasz, a gawno ciebie może obchodzić, co tu się dzieje. popatrz jakie rządania ŁON oczekuje na więcej informacji. coś ty cenzor. Też Kobyła ciebie zaskoczył. Zabrakło tobie tak jak Kujawskiemu argumentów do krytyki. Cóż za troska o miasto, on oczekuje.

Tak się dziwnie składa, słupski pustaku, że mieszkam w Ustce, która jest połączona idiotyczną umową o dwumieście, więc to, że władza w Ustce działa na nie korzyść miasta to jedno, a jak na wpływ Ustki mają też decyzje zapadające przez Słupskich pustaków, to już podwójne nieszczęście, muszę teraz patrzeć nie tylko co u mnie m Mieścinie władza wyprawia, ale też martwić się, żeby jakaś idiotyczna decyzja w Słupsku nie wpłynęła na jeszcze gorsze w moim mieście.

Ale jak się jest pustakie, to tylko obraża się innych, nie biorąc pod uwagę umowy o trójmieście i to, że Słupsk ma status miasta powiatowego jest lokalnym ośrodkiem władzy powiatowej i ma bezpośredni wpływ na wszystkie miejscowości w powiecie. Ach te słupskie prostactwo, widoczne szczególnie latem w Ustce, w starych rozyspujących się samochodach ze znaczkiem WV, Audi, albo BMW, z opuszczonymi szybami, muzyką na maksymalnej głośności i pustymi łysymi wygolonymi łbami...

Nie mam nic do marek, robiły bardzo dobre samochody, ale jak ludzie widzą używany samochód tej marki z wiejskim tuningiem, to od razu mają wyrobiony stereotyp o kierowcy, nie jest to wina marki samochodu, ale tępogłowych kierowców w ich środku.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:54:00

Tak się dziwnie składa, słupski pustaku, że mieszkam w Ustce, która jest połączona idiotyczną umową o dwumieście, więc to, że władza w Ustce działa na nie korzyść miasta to jedno, a jak na wpływ Ustki mają też decyzje zapadające przez Słupskich pustaków, to już podwójne nieszczęście, muszę teraz patrzeć nie tylko co u mnie m Mieścinie władza wyprawia, ale też martwić się, żeby jakaś idiotyczna decyzja w Słupsku nie wpłynęła na jeszcze gorsze w moim mieście.

Ale jak się jest pustakie, to tylko obraża się innych, nie biorąc pod uwagę umowy o trójmieście i to, że Słupsk ma status miasta powiatowego jest lokalnym ośrodkiem władzy powiatowej i ma bezpośredni wpływ na wszystkie miejscowości w powiecie. Ach te słupskie prostactwo, widoczne szczególnie latem w Ustce, w starych rozyspujących się samochodach ze znaczkiem WV, Audi, albo BMW, z opuszczonymi szybami, muzyką na maksymalnej głośności i pustymi łysymi wygolonymi łbami...

Nie mam nic do marek, robiły bardzo dobre samochody, ale jak ludzie widzą używany samochód tej marki z wiejskim tuningiem, to od razu mają wyrobiony stereotyp o kierowcy, nie jest to wina marki samochodu, ale tępogłowych kierowców w ich środku.

To ustecki pustaku startuj na radnego, bedziesz miał prawo zadawania pytań na forum rady. Jak nie pasi, to do biuletynu, tam wszystkiego się dowiesz na jego temat.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:58:37

Śliczny, przecudnej urody facjata. Coś mi przypomina z lekka pana Kręcinę z PZPN. Na publicznych stołkach taki podbródek wychodować to trzeba mieć talent w spożywaniu wysokokalorycznych ...potraw. Będzie miał prezio kumpla do czerwonego trunku bo pozostałe kwalifikacje to Chniel też miał i mieszkał na miejscu.

#13 ~Miś~

~Miś~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:58:45

No to przynajmiej będzie "wesoło" i przy okazjio aby ten 2013 nie był gorszy od tego który mija.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 12:03:11

Mieszkanie po Fuksie dostanie??

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 12:04:48

Śliczny, przecudnej urody facjata. Coś mi przypomina z lekka pana Kręcinę z PZPN. Na publicznych stołkach taki podbródek wychodować to trzeba mieć talent w spożywaniu wysokokalorycznych ...potraw. Będzie miał prezio kumpla do czerwonego trunku bo pozostałe kwalifikacje to Chniel też miał i mieszkał na miejscu.

To ty nie wiesz o tym , to brat Kręciny tylko po drugim ojcu.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 12:16:57

"Ma bogate doświadczenie samorządowe. W latach 1990 – 1994 był burmistrzem Wesołej, a w latach 2007 – 2011 pełnił funkcję wiceprezydenta Otwocka."

Bogate, a nawet bogatsze niż tu napisano; w 2003 r. przez rok toczył spór o to czy można łączyć mandat radnego z zatrudnieniem w urzędzie:
http://wiadomosci.ga...09,1808848.html

#17 ~MAGNUM~

~MAGNUM~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 12:22:29

Lepszy byłby murzyn z Togo, i jakby znał jedno słowo po polsku.Np. TAK.Kobyła mówi; wywalamy prezesa bo nie jest z nami?Murzyn : TAK.Kobyła: damy swojego.Murzyn :TAK..NO.TO ZNACZY ŻE W SŁUPSKU SAME GŁĄBY MIESZKAJĄ ŻADEN SIĘ NIE NADAJE NA ZASTĘPCĘ,HEHE.TO CHYBA W REKLAMIE CIN CIN MAJĄ RACJĘ.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 12:32:54

www.linia.com.pl/index.php/strona-glowna/regiony/otwock/1864-2011-07-11-otwock-oswiata-bez-opieki-rataj-na-aucie-zdzieborski-na-urlopie-brodowski-w-magistracie-werbowska-na-horyzoncie

polecam fachowiec buhaha

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 12:33:33

obydwaj są z Warszawy... kolega pewnie został bez pracy.

"Merytoryczne przygotowanie oceniam bardzo wysoko". Mówił o Edwardzie Zdzieborskim prezydent miasta Otwocka w 2011. To jednak nie wystarczyło.
Po 5 latach pracy w otwockim urzędzie Edward Zdzieborski pożegnał się ze stanowiskiem wiceprezydenta miasta. 29 czerwca prezydent Zbigniew Szczepaniak (wygrał drugą kadencję) rozwiązał z nim umowę o pracę z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.
http://www.liniamedi...e.php?2-26694-0

PS
I nie trzeba nawoływać R. Kujawskiego, aby trafić na coś w Internecie.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 12:36:44

Najgorszy burmistrz wesolej i najgorszy matematyk

Panie Zdzieborski a czemu Pana w wesolej nazywaja nierobem, cfaniakiem, i szumowina?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: złodzieje, miasto, wydatki, budżet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych