Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Edmund Głombiewski starostą Powiatu Lęborskiego

PIS PIS Lębork Edmund Głombiewski Prawo i Sprawiedliwość Edmund Głombiewski Lębork

152 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~ok~

~ok~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 20:17:36

Co się napinasz. Stary układ sił został zmieciony. I jest ok 

#142 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 20:32:51

Za 4 lata PiS zmiecione zostanie przez lewicę. Jeśli Głombiewski tego nie wie, to znaczy, że nie jest przewidujący, jeśli wie to jesscze gorzej

#143 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 21:58:34

Dlatego poparliście w Lęborku lewicę - brawo, jesteście super, może jeszcze zmienicie starostwo na Prezydium?

#144 ~Joachim~

~Joachim~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 11:12:14

ZWYCIĘŻYMY PANIE PREMIERZE KACZYŃSKI .

TAK TRZYMAĆ!!!.

I wtedy nasz największy po JP2 patriota Antek Smoleński wyjaśni nam ten okrutny zamach na najlepszego naszego prezydenta Lecha i odpowie na pytanie czy były 2 wybuchy w samolocie czy jeden ale zamglony.

#145 ~Brawo lęborczanie.~

~Brawo lęborczanie.~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 09:42:10

Super Różany Marsz !!!

#146 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 10:02:49

Głombiewski i Barański to fachowcy wysokiej próby? Hmm...

Jakie są Wasze opinie?

Wiem, że nie mniejszej niż Wenta i Tyburski.

#147 ~Stasiek~

~Stasiek~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 10:07:55

Dlatego poparliście w Lęborku lewicę - brawo, jesteście super, może jeszcze zmienicie starostwo na Prezydium?

Ja ich poparłem, bo ich lubię. Mam dosyć robienia z Lęborka Kaszub. Obejrzałem mapy i z powiatu lęborskiego tylko gmina Cewice jest w granicach Kaszub. Dlaczego Wenta ze "swoją bandą" włączyli nas do Kaszub? 

#148 ~a co z wolnością słowa?~

~a co z wolnością słowa?~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 13:08:56

Cenzura - to też dyktatura.

#149 ~Zwykły mieszkaniec~

~Zwykły mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 17:23:34

Info dla rozpowszechniających nieprawdziwe i niesprawdzone info na niektórych profilach , jeśli tak rzetelnie ma wyglądać praca na rzecz powiatu osób które takie fałszywe info rozpowszechniają to ja już dziękuję   . Kłamstwo , nieprawda i teraz k...wa my .A gęby pełne frazesów o uczciwości . Jezu - przecież widzisz tą obłudę , nieporadność tych którzy chcą robić politykę tutaj , gdzie jej nie powinno być .   Nieporadni w swoim życiu chcą mieć wpływ na nasze Tutaj  ludzie i żyją własnym życiem ,które nie ma nic wspólnego z tym co głoszą jedynie sprawiedliwi i przekupni , fałszywi , nieprawdziwi.  Jak tak chcecie to sobie żyjcie , a nam dajcie spokój .

proszę sobie znależć nfo :pieniądze .gazeta.pl   - Pendolino i korupcja .......

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 08:21:43

Panie Starosto, prosze powiedziec dlaczego w naszym szpitalu zaczyna sie dyskryminowac pracownikow?

Dlaczego doszlo do sytuacji, w kto0rej tylko pielegniarki ( 3 * po 500 zl ) i personel techniczny ( 1 * 500 zl ) dostal nagrode na swieta?

Czy to normalne, ze wsrod calego personelu tylko nieliczni dostaja nagt\rode? A pozostali to co? Dyskryminacja.

#151 ~jak dawniej.~

~jak dawniej.~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 09:33:24

Info dla rozpowszechniających nieprawdziwe i niesprawdzone info na niektórych profilach , jeśli tak rzetelnie ma wyglądać praca na rzecz powiatu osób które takie fałszywe info rozpowszechniają to ja już dziękuję   . Kłamstwo , nieprawda i teraz k...wa my .A gęby pełne frazesów o uczciwości . Jezu - przecież widzisz tą obłudę , nieporadność tych którzy chcą robić politykę tutaj , gdzie jej nie powinno być .   Nieporadni w swoim życiu chcą mieć wpływ na nasze Tutaj  ludzie i żyją własnym życiem ,które nie ma nic wspólnego z tym co głoszą jedynie sprawiedliwi i przekupni , fałszywi , nieprawdziwi.  Jak tak chcecie to sobie żyjcie , a nam dajcie spokój .

proszę sobie znależć nfo :pieniądze .gazeta.pl   - Pendolino i korupcja .......

W sferze przemocy polegającej na braku dostępu obywateli do informacji osiągnęliśmy pułap kłamstwa sowieckiego. Stopień zakłamywania rzeczywistości jest u nas taki sam jak w Rosji, różni nas już tylko skala fizycznej przemocy. Czym różni się kłamstwo TVN-u od kłamstw Russia Today? Niczym – mówił na antenie Telewizji Republika historyk z Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Andrzej Nowak.[z niezaleznej]

#152 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 11:01:10

W sferze przemocy polegającej na braku dostępu obywateli do informacji osiągnęliśmy pułap kłamstwa sowieckiego. Stopień zakłamywania rzeczywistości jest u nas taki sam jak w Rosji, różni nas już tylko skala fizycznej przemocy. Czym różni się kłamstwo TVN-u od kłamstw Russia Today? Niczym – mówił na antenie Telewizji Republika historyk z Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Andrzej Nowak.[z niezaleznej]

To ,że mówi  nic nie znaczy. Mówi co mu ślina na język przyniesie. Kaczyński tez wiele mówi i co z tego? Bełkot i tyle.

#153 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 14:06:20

Nie ma niezależnych mediów , te które tak się określają są jak najdalsze od niezależności . Każdy słucha czego chce , wierzy w to co chce , ale najważniejsze jest nie wkłądac palców do oczu tym ,którzy słuchają innych niż niezalezne , czytają też , szukają obiektywizmu , sami chcąc zachować obiektywizm , nie dają się zmanipulować . A u na tak jest że jak nie idziesz w marszu , nie plujesz razem , nie obwiniasz wszystkich wokół to jesteś przeciw nam . Zrozumcie wreszcie że ludzie nie są pod linijkę robieni , mają swój rozum i nie podlegają manipulacjom . Dość takiego pajacowania jak widzę , wygląda to śmiesznie , natarczywie , nachalnie i fałszywie . Takie Szrekowo Ośle - mnie Panie wybierz mnie Panie!tylko mnie ,  będę ci służył nawierniej , halo , tu ja , widzisz mnie , pisze , mówię objawiam we właściwym momencie !

Uf.... Znajdźcie sobie pracę , zaróbcie  na siebie pracą a nie manipulacjami , natarczywymi i fałszywymi , próżnymi i pustymi działaniami na portalach . 

I żeby wyjaśnić ew. pytania , jestem u siebie , w pracy , na swoim , dobrze zorganizowanym miejscu pracy , płacę podatki , na wielu zbyt wielu , którzy z tego żyją nic nie robiąc .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PIS, PIS Lębork, Edmund Głombiewski, Prawo i Sprawiedliwość, Edmund Głombiewski Lębork

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych