Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Edmund Głombiewski starostą Powiatu Lęborskiego

PIS PIS Lębork Edmund Głombiewski Prawo i Sprawiedliwość Edmund Głombiewski Lębork

152 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~e5yq3~

~e5yq3~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:21:28

Brawo, nareszcie Ziemia Lęborska pokazała jaja!

#42 ~podatnik~

~podatnik~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:43:34

Mieszkańcy powiatu lęborskiego dziękują panu Chojnackiemu, że ma JAJA i potrafił się sprzeciwić , panującemu UKŁADOWI 

Dokładnie tak jak mówisz - już jest czas na rozwalenie tego betonu!!Dzięki zmianą w starostwie szpital nie przejdzie w ŁAPY SAPIŃSKIEGO.

Jeszcze zostało miasto do posprzątania z UKŁADU NAMYŚLAKA i jego KOLESI !!!!

#43 ~polak mały~

~polak mały~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:46:20

Sojusz PiS-u z wojująca lewicą. Tego jeszcze nie grali. Panie Edmundzie 10 marca jak pan spędza? Razem z Szrederem i Szarą na ruskim cmentarzu? Zabierzcie ze sobą Gontarka!

#44 ~ot, pytanie.~

~ot, pytanie.~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:51:31

Dokładnie tak jak mówisz - już jest czas na rozwalenie tego betonu!!Dzięki zmianą w starostwie szpital nie przejdzie w ŁAPY SAPIŃSKIEGO.

Jeszcze zostało miasto do posprzątania z UKŁADU NAMYŚLAKA i jego KOLESI !!!!

\

W całym kraju już czas zrobić porządek z elytą ośmiorniczkową.
Tylko wysokiej klasy fachowcy powinni być na stanowiskach, ale czy to możliwe?

#45 ~Redkowice~

~Redkowice~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:58:32

Głombiewski i Barański to fachowcy wysokiej próby? Hmm...

Jakie są Wasze opinie?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 10:07:04

W sprawie Dawczaka i zobowiązań finansowych starostwa przytoczę sentencję, którą starosta Głombiewski jako radca prawny doskonale zna:

Pacta sunt servanda

(łac. umów należy dotrzymywać)

ile razy forumowicze mają ci przypominać, że nie dostaniesz od starostwa ani grosza na twoje zachciewajki. Idź frajerów szukać gdzie indziej.

#47 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 10:23:29

Sojusz PiS-u z wojująca lewicą. Tego jeszcze nie grali. Panie Edmundzie 10 marca jak pan spędza? Razem z Szrederem i Szarą na ruskim cmentarzu? Zabierzcie ze sobą Gontarka!

W takim przypadku jak był w starostwie to sojusz można by było zawiązać nawet z diabłem żeby rozwalić ten układ.

Pan Wenta był członkiem PZPR i ciągną korzyści będąc dyrektorem szkoły. Skończył się PRL - Pan Wenta przypiął się do kościoła i zaś czerpał korzyści będąc starostą i nie tylko. Więc żeby pogonić takie kanalie można podpisać układ z kim kol- wiek.

#48 ~ojciec Mateusz~

~ojciec Mateusz~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 10:33:26

W takim przypadku jak był w starostwie to sojusz można by było zawiązać nawet z diabłem żeby rozwalić ten układ.

Więc żeby pogonić takie kanalie można podpisać układ z kim kol- wiek.

A ja mam inne zdanie co do moralności i konszachtów z diabłem.

#49 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 11:19:27

Tercet egzotyczny: Głombiewski-Barański-Szara

Co z tego wyniknie? Panie Starostwo na jakie ustępstwa pan pozwolił by lewica, co ja piszę postkomuna poszła z panem do władzy? Zdejmowanie krzyży, gender w szkołach średnich, walka z kościołem? Poczytajcie protokoły z posiedzeń rady miasta czy powiatu jak lewica atakowała władze za współprace z kościołem. Nawet na renowacji zabytkowych kościołów chcieli zaoszczędzić... Co czeka nas teraz?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 12:14:05

Tercet egzotyczny: Głombiewski-Barański-Szara

Co z tego wyniknie? Panie Starostwo na jakie ustępstwa pan pozwolił by lewica, co ja piszę postkomuna poszła z panem do władzy? Zdejmowanie krzyży, gender w szkołach średnich, walka z kościołem? Poczytajcie protokoły z posiedzeń rady miasta czy powiatu jak lewica atakowała władze za współprace z kościołem. Nawet na renowacji zabytkowych kościołów chcieli zaoszczędzić... Co czeka nas teraz?

Trzeba odzielić kościół od państwa. Jak chcesz to funduj ze swoich pieniędzy kaprysy proboszcza, a od Lęborczan się odpier***. Mam nadzieję, że wszelkie finansowanie mitologii katolickiej się skończy, nie po to głosowałem na lewice aby jakiś Głomb dawał więcej kasy na bzdury

#51 ~katolik~

~katolik~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 12:18:47

Mam nadzieję, że wszelkie finansowanie mitologii katolickiej się skończy, nie po to głosowałem na lewice aby jakiś Głomb dawał więcej kasy na bzdury

Czuję więc że się zawiedziesz :-)

Z Bogiem

#52 ~pisowczyk~

~pisowczyk~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 12:28:26

Proponuje Starosto ulicę 10 marca przemianować na 1 marca - Święto Żołnierzy Wyklętych. Lębork na to zasługuje. No i ten pomnik "Inki" o który pan zabiegał na placu pokoju trzeba postawić. Polityka historyczna jest bardzo ważna. Nie daj się pan komunie!

#53 ~anetka~

~anetka~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:03:20

Przecież to pani Teresa Ossowska-Szara startowała na starostę lęborskiego i zdobyła więcej głosów niż pan Głombiewski. Dlaczego więc nie została starostą? Kto mi to wytłumaczy?

#54 ~.APEL wyborcy~

~.APEL wyborcy~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:25:27

Proponuje Starosto ulicę 10 marca przemianować na 1 marca - Święto Żołnierzy Wyklętych. Lębork na to zasługuje. No i ten pomnik "Inki" o który pan zabiegał na placu pokoju trzeba postawić. Polityka historyczna jest bardzo ważna. Nie daj się pan komunie!

Popieram , pomysł wyśmienity , bo to wstyd , by po 25 latach niby wolnej Polski składać" hołd:" najeżdżcom sowieckim i czcić 10 marca - datę zniewolenia Polski na prawie 50 lat.

Jedno wydaje się pewne , pan Głombiewski nie będzie schylał kark przed czerwoną gwiazdą tego dnia, jak to czynił jego POprzednik i in. sługusy posowieckie.

Również POMNIK INKI JEST KONIECZNY , by młodzież miała wzór patriotyzmu i swojego bohatera, o co często publicznie .pan Głombiewski zabiegał ,jednak, jak widać bezskutecznie, bo tamta władza alergicznie reagowała na inicjatywy patriotyczne, włącznie z nasyłaniem POlicji na protestującą młodzież. . Teraz - mam nadzieję, będzie inaczej.  OBY!

#55 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:49:22

Przecież to pani Teresa Ossowska-Szara startowała na starostę lęborskiego i zdobyła więcej głosów niż pan Głombiewski. Dlaczego więc nie została starostą? Kto mi to wytłumaczy?

no właśnie ,tego też nie rozumiem...

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:57:59

Popieram , pomysł wyśmienity , bo to wstyd , by po 25 latach niby wolnej Polski składać" hołd:" najeżdżcom sowieckim i czcić 10 marca - datę zniewolenia Polski na prawie 50 lat.

Jedno wydaje się pewne , pan Głombiewski nie będzie schylał kark przed czerwoną gwiazdą tego dnia, jak to czynił jego POprzednik i in. sługusy posowieckie.

Również POMNIK INKI JEST KONIECZNY , by młodzież miała wzór patriotyzmu i swojego bohatera, o co często publicznie .pan Głombiewski zabiegał ,jednak, jak widać bezskutecznie, bo tamta władza alergicznie reagowała na inicjatywy patriotyczne, włącznie z nasyłaniem POlicji na protestującą młodzież. . Teraz - mam nadzieję, będzie inaczej.  OBY!

Tak to jest jak sekta smoleńska dojdzie do władzy i na każdym kroku będzie budować pomniki i wyzywać od slugusów sowieckich.  Idź odrazu postaw pomnik arcybiskupowi Wesołowskiemu i weź wnuki i odwiedź go w watykanie. Ile on tam dawal dzieciom za swoje zboczone fantazje ?? 135 dolarów ???

#57 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 14:06:09

Heh. Sekta smoleńska z sektą moskiewską się dobrała. Będzie wesoło!

#58 ~Wyklęci=mordercy~

~Wyklęci=mordercy~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 14:09:46

Większego deb***izmu nie widziałem. Rzołnierze wyklęci to nic innego jak obecny Hesbollsch. To takie samo gufno w dziejach świata.

#59 ~Wyklęci=mordercy~

~Wyklęci=mordercy~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 14:10:16

Większego deb***izmu nie widziałem. Rzołnierze wyklęci to nic innego jak obecny Hesbollsch. To takie samo gufno w dziejach świata.

#60 ~patriota~

~patriota~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 14:45:41

Jak bym słyszał Macieja Szredra...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PIS, PIS Lębork, Edmund Głombiewski, Prawo i Sprawiedliwość, Edmund Głombiewski Lębork

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych