Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

e-papierosy-co o nich sądzicie?

95 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 14:59:16

Jedna bateria tez u mnie szwankowała, zapewne miałas pecha i trafiłaś na 2 wadliwe. Idź tam gdzie kupiłaś i wymień na nowe.
Pozdrawiam

Dzieki sliczne za odpowiedz :)
Problem w tym,ze mieszkam poza granicami kraju,ale juz zadzwonilam do Warszawy,pod numer , ktory mialam na karcie gwarancyjnej i poproszono mnie,abym przyslala caly zestaw do nich,a oni mi przysla nowy....mam nadzieje,ze juz w pelnii funkcjonujacy :)
Pozdrawiam

#82 ~mrsag~

~mrsag~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 15:28:02

Ja kupiłem sobie takiego e-papierosa z wasserman.pl . Jakiejś nieznanej firmy, testowałem dwa czy trzy dni, smakował jak prawdziwy i wszystko z nim było spoko, ale zebrałem się w sobie i rzuciłem palenie bez tego wynalazku. Wystarczy silna wola (przynajmniej dla mnie wystarczyła), ale może to komuś pomóc.

#83 ~microsat~

~microsat~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2010 - 14:07:10

Witam.
Sądze, że od kiedy pojawił się na rynku pierwszy e-papieros to wielu nałogowych palaczy odetchneło zdrowszym dymkiem. Jest to naprawdę rewolucja i pójście w kierunku zdrowego trybu życia. Pozdrawiam
Zapraszan na microsat.pl Http://microsat.pl

#84 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 22 lipiec 2012 - 14:26:53

Podejście nr 2 :)
E-papieros nowej generacji, bezwacikowy, nalewa się liquid do ustnika, bateria o wiele dłuzej trzyma, mocniejszy "dymek", ogólnie jest lepszy od poprzednika.
Efekt- tydzień bez papierosów- tzn 1-2 sztuki dziennie, ale dziś po raz pierwszy spaliłem po śniadaniu normalnego, ale tylko pół- miałem kapcia w gębie. Przyzwyczaiłem się do smaku brzoskwini :)
Zobaczymy jak będzie. Za jakiś czas znów dodam wpis z oceną działania :)

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2012 - 17:17:47

ja mam takiego papierosa na katridże i jakoś średnio się sprawdza, może mi ktoś napisać czy te o których piszecie na liqid są jakieś lepsze?

#86 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2012 - 19:23:55

ja mam takiego papierosa na katridże i jakoś średnio się sprawdza, może mi ktoś napisać czy te o których piszecie na liqid są jakieś lepsze?

no wlasnie ja mam teraz na liquid, wlewany do pojemniczka w ustniku. Po pierwsze-starcza na kilka razy dluzej niz w przypadku kardridzy wacikowych. Po drugie - intensywnosc mgielki jest caly czas taka sama, a do tego widac ile plynu jeszcze zostalo.
Tak czy siak nowa generacja przy starszych typach jest jak porsche obok poloneza: obydwa jezdza, ale w jezdzie jest duza roznica.
Ps. Juz nie pamietam kiedy ostatnio musialem wpisywac te dziwne hasla i kody, masakra. Przepraszam ze bez polskich znakow- pisze z tel.

#87 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 22 lipiec 2012 - 19:37:23

18 miesięcy minęło,a rzuciłam z dnia na dzień.Mam tyle argumentów żeby nie wrócić do naogu,są one tak silne,że nie pozwalają mi na złąmanie raz danego slowa.
Dumna jestem z siebie,jak nikt.Też myślałam,że nie dam rady,że już jestem skazana na wieczne cuchnięcie,wydatki,choroby z tym związane.Okazuje się,że można rzucić z dnia na dzień.

Tytus i inni,to łatwe,próbuj do skutku,trzymam kciuki.

#88 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 22 lipiec 2012 - 22:32:47

18 miesięcy minęło,a rzuciłam z dnia na dzień.Mam tyle argumentów żeby nie wrócić do naogu,są one tak silne,że nie pozwalają mi na złąmanie raz danego slowa.
Dumna jestem z siebie,jak nikt.Też myślałam,że nie dam rady,że już jestem skazana na wieczne cuchnięcie,wydatki,choroby z tym związane.Okazuje się,że można rzucić z dnia na dzień.

Tytus i inni,to łatwe,próbuj do skutku,trzymam kciuki.

No to gratuluję!!
U mnie póki co idzie fenomenalnie, i po krótkim czasie wbiegam na 4 piętro!! :)

#89 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 23:14:15

Polecam wesprzeć swoje postanowienie czymś co da Ci iluzję palenia. Ja tak właśnie zrobiłam kupując sobie eco papierosa, szczególnie polecam ten z linka www.epalacz.pl/pl/p/E-papieros-E-MOD-900mAh/935 bo miałam też innej firmy ale nie był tak skuteczny. Pzdr.

#90 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 07:26:09

Moi drodzy, prawdziwe, skuteczne rzucenie palenia jest z dnia na dzień, bez podpierania się czymkolwiek, tak rzuciła Salta i ja - więc można... ;) :P Pozdrawiam rzucających palenie i całą resztę forumowiczów też. :)

Użytkownik Ala2 edytował ten post 05 grudzień 2012 - 07:26:34

#91 micrusbeskid

micrusbeskid

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 09 grudzień 2012 - 13:59:38

nie wiem dlaczego ludzie nie maja po tym kaca. to nie nikotyna a substancje smolite niszcza organizm? nie wydaje mi sie aby czysta niko byla sama w sobie bezpieczna. poza tym sa nieestetyczne i chinsko tandetne. dlaczego nikt nie przejmuje sie designem tego czegos? przeciez palenie to dzialanie spoleczne nie tylko samotrucie. trzeba wygladac jakos a nie drągal w ustach.

#92 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 11 grudzień 2012 - 18:19:24

nie wiem dlaczego ludzie nie maja po tym kaca. to nie nikotyna a substancje smolite niszcza organizm? nie wydaje mi sie aby czysta niko byla sama w sobie bezpieczna. poza tym sa nieestetyczne i chinsko tandetne. dlaczego nikt nie przejmuje sie designem tego czegos? przeciez palenie to dzialanie spoleczne nie tylko samotrucie. trzeba wygladac jakos a nie drągal w ustach.

Masz rację.Jeszcze kiedy tylko myślałąm o rzuceniu palenia chciałam sobie kupić ten cud techniki.Powstrzymał mnie właśnie wygląd tego "papierosa"

#93 ~coma~

~coma~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 16:30:34

ja od roku palę e-papierosa, ostatnio kupiłem sobie lepszy zestaw firmy Volish i według mnie lepiej jest palić elektroniczną wersję papierosa - po pierwsze nie śmierdzi się dymem, po drugie zęby się nie przebarwiają, po trzecie są przyjemniejsze dla otoczenia, po czwarte paląc e-papierosa można zaoszczędzić około 30% w porównaniu ze zwykłym fajkami

#94 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 17:47:45

E-papieros, to też papieros, lepiej rzucić palenie...tylko definitywnie a nie podpierając się gumami lub e-papierosami. Bo jak w końcu można rzucać palenie podpierając się paleniem...?

#95 ~duks.pl~

~duks.pl~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 16:23:39

Każdy papieros to zło :) Szkoda zdrowia na tego typu wynalazki. Myślę, że lepiej aktywnie spędzać czas a wtedy mózg nie ma czasu na złe nałogi :)

#96 ~ELA~

~ELA~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 06:50:02

DOBROĆ UCZYNIONA DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI, WRACA DO NAS Z PODWÓJNĄ SIŁĄ.

PODOBNO CZŁOWIEK JEST TYLE WART, ILE DOBREGO UCZYNI DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI. POKAŻ WIĘC CO TY JESTEŚ WART I NIE BĄDŹ OBOJĘTNY !!!

MÓJ KOLEGA W POLSCE OD URODZENIA CIERPI NA NIEULECZALNĄ I POSTĘPUJĄCĄ CHOROBĘ ZANIK MIĘŚNI. CHOROBY TEJ NIE MOŻNA WYLECZYĆ, ALE MOŻNA SPOWOLNIĆ JEJ ROZWÓJ. JEDNAK NA TO POTRZEBNE SĄ OGROMNE PIENIĄDZE, KTÓRYCH ROMEK PO PROSTU NIE MA. NIE BĄDŹ WIĘC OBOJĘTNY I POMÓŻ ROMKOWI WALCZYĆ Z TĄ OKRUTNĄ CHOROBĄ. W TEJ NIE RÓWNEJ WALCE, ON SAM NIE MA ŻADNYCH SZANS, ALE WŁAŚNIE DZIĘKI TOBIE, TE SZANSE MOGĄ SIĘ WYRÓWNAĆ. ROMEK MA SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

www.romek.jasky.pl

I TAM ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY JAK MOŻESZ MU POMÓC. JA POMAGAM ROMKOWI NA ILE MOGĘ JUŻ OD KILKU LAT, ALE NIE JEST TO POMOC WYSTARCZAJĄCA, JEDNAK NIESTETY WIĘCEJ SAMA NIE MOGĘ NIC ZROBIĆ. A WIĘC, POMÓŻMY MU WSZYSCY RAZEM !!! IM WIĘCEJ NAS BĘDZIE, TYM BARDZIEJ TA POMOC BĘDZIE SKUTECZNA, A PRZECIEŻ TO JEST WŁAŚNIE NAJWAŻNIEJSZE I O TO CHODZI !!! JEŻELI WIĘC CHCESZ POMÓC ROMKOWI, TO NIE CZEKAJ. JUTRO MOŻE BYĆ JUŻ ZA PÓŹNO !!!

POMÓŻ ROMKOWI I ZAMIEŚĆ SWOJE ZDJĘCIE NA JEGO STRONIE INTERNETOWEJ, A CAŁY ŚWIAT ZOBACZY CO MASZ W SERCU !!! ZOBACZ ILE JUŻ OSÓB I FIRM POMOGŁO ROMKOWI. KLIKNIJ W TEN LINK LUB SKOPIUJ GO DO SWOJEJ PRZEGLĄDARKI

www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych