Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DZIURY W DRODZE W KURORCIE ŁEBA

DZIURY W LEBIE ŁEBA

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 14:48:51

A co to ma do dziur w jezdniach?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 15:38:30

Durniu pi........j się ten pusty łeb i idź zmienić panpersa swojej matce pajacu ty jeden co za prostak w du......e je.....by ,a tak na przyszłość cwaniaczku nie ubliżaj ludziom nie obrażaj agresciaku a tak wogole to morda w kubeł

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 15:38:58

Durniu pi........j się ten pusty łeb i idź zmienić panpersa swojej matce pajacu ty jeden co za prostak w du......e je.....by ,a tak na przyszłość cwaniaczku nie ubliżaj ludziom nie obrażaj agresciaku a tak wogole to morda w kubeł

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 15:45:02

o, jaki przygłup z brakiem kontroli nad emocjami, pewnie substytut krótkiego fi***a.

Zgłoszony do Usunięcia.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 15:46:30

o, jaki przygłup z brakiem kontroli nad emocjami, pewnie substytut krótkiego fi***a.

Zgłoszony do Usunięcia.

*substytut krótkiego fivta

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 16:08:31

te, szczekacz, a w jakiej kategorii swoją babcię wystawiasz?

nieruchomości, wykopaliska, dinozaury, czy perły z lamusa?

buhahaha

buda! leżeć!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 17:19:24

Każda kategoria jest dobra ,żeby dokopać Tobie a jeśli chodzi swetry intymne to możemy się namówić to możesz dostać coś ciepłego do paszczy w postaci fi***A .Tylko będziesz musiał dobrze wyparzyć ryja bo mój koń lubi czysta oborę buhaha

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 17:19:40

Każda kategoria jest dobra ,żeby dokopać Tobie a jeśli chodzi swetry intymne to możemy się namówić to możesz dostać coś ciepłego do paszczy w postaci fi***A .Tylko będziesz musiał dobrze wyparzyć ryja bo mój koń lubi czysta oborę buhaha

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 17:20:10

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 17:20:42

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 17:21:38

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 17:29:48

Wsadź w duupę gwizdek

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 19:34:53

Gwizdek w pysk a bolec w d.......ę i będzie zabawa

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 14:53:12

Zamknąć te forum !!!!!!!!!!!!   

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 15:46:08

Zamknąć te forum !!!!!!!!!!!!   

chowaj pindola!!!!!!!!!!

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 11:35:23

A ja pytam -kto jest odpowiedzialny bo uszkodziłam felgę - kto w tym mieście odpowiada za to.

Dziury że hej, i to ma być kurort??

Chyba dziura zabita dechami. same straty. opiszę to na forum.

#37 ~wladi~

~wladi~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:05:27

Dziury są i będa ale nowo wybudowany odcinek ul Pow-Warszawy z lewej i prawej znaki zakazu zatrzymywania od wysokosci budmarketu to koszmar w godzinach rannych ,auta parkuja i po lewej i prawej stronie jezdni a srodkiem sztaplarka z ladunkiem plyt lub paleta cementu i ja sie pytam gdzie przepisy.......sa miejsca parkingowe przy bramie do policji ale brak ZNAKU DROGOWEGO D 18 Z TABLICZKA T 30 czyzby blad w sztuce czy celowo  ... inspektorzy odbieraja takie oznakowanie Dziwny te nasze prawo  Panie od znaków drogowych litości

kierowca 

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:13:27

A jaki to kurort ta Łeba? Wiocha zabita dechami, stąd dziury wszędzie. 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 11:51:05

Dziury jak dziury, w łebskich szkołach przydałoby się pozatrudniać Arabów, by bili uczniów, którzy są niesforni i denerwujący wobec uczennic, nauczycielek, nauczycieli oraz innych uczniów.

Przypominamy różnym wku***ającym osobnikom niepełnoletnim i pełnoletnim, że na terenie całego kraju obowiązuje: ZAKAZ DENERWOWANIA I Wku***ANIA!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: DZIURY W LEBIE, ŁEBA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych