Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

dzisiaj TY decydujesz, powołujesz/odwołujesz miejskich urzędników

rada miasta radni prezydent referendum spółki miejskie zarządzanie odwołac powołać

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cocodrilo

Cocodrilo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1098 postów

Napisano 06 sierpień 2013 - 15:36:52

Kto jest za tym aby było referendum, w którym moglibyśmy odwołać wszystkich (bez wyjątku) radnych? 

Kogo chcielibyście obdarzyć zaufaniem i powołać do nowej Rady Miasta, a kogo na Prezydenta?

A może macie jakieś pomysły, sugestie co do spółek miejskich? do ich działania, zarządzania, itp.

#2 ~Przyjaciele~

~Przyjaciele~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2013 - 15:48:44

My

xym39_1366208565.jpg

#3 ~icek z wicek~

~icek z wicek~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 11:24:49

obserwuję i widzę, że nie ma chętnych do podjęcia tematu, dowodzi to, że większość uczestników tego forum to gówniarzeria, która potrafi szczekać, jak pojawi się jakiś lotny temat, ale od siebie nic nie wnoszą, widać to po jakości postów. 

Druga opcja jaka mi się nasuwa, to to, że piszą tu zwolennicy RM i oni sami, a przecież sami nie są zainteresowani aby się odwołać :)

#4 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 07 sierpień 2013 - 18:48:03

obserwuję i widzę, że nie ma chętnych do podjęcia tematu, dowodzi to, że większość uczestników tego forum to gówniarzeria, która potrafi szczekać, jak pojawi się jakiś lotny temat, ale od siebie nic nie wnoszą, widać to po jakości postów. 

Druga opcja jaka mi się nasuwa, to to, że piszą tu zwolennicy RM i oni sami, a przecież sami nie są zainteresowani aby się odwołać :)

o pięknie,tylko powiedz po co właściwie powiela się temat,to pierwsze,a po drugie z kim mam rozmawiać,z tobą,który z góry zakłada,ze wszyscy to gówiniarzeria.Rozmawiaj sam z sobą icek z wicek

O czym mam szczekać? Czekam spokojnie na referendum i pójdę,a ci co szczekają stracą energię,a w dniu referendum śpią.

Jeżeli jestes włądny odwołać Radę,proszę bardzo,zgłaszaj,powodzenia.

Użytkownik salta47 edytował ten post 07 sierpień 2013 - 18:50:30

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rada miasta, radni, prezydent, referendum, spółki miejskie, zarządzanie, odwołac, powołać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych