Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dziewczyny, czy u was w życiu sprawdziła się magia miłosna?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 miki789

miki789

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 12:55:24

Dziewczyny, czy u was w życiu sprawdziła się magia miłosna? Chodzi mi o przypadek odzyskania partnera, bo się rozstałam w złych okolicznościach, a teraz naprawdę chciałabym wrócić, już na poważnie. Czy to możliwe. Na razie zero kontaktu.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 13:35:55

rzuć te dragi, bo Ci szkodzą...

#3 ~Emilian~

~Emilian~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:27:12

rzuć te dragi, bo Ci szkodzą...

Dobre.

#4 organ

organ

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:11:52

niezbyt :D xdd

#5 Lizak

Lizak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 22:15:52

Dziewczyny, czy u was w życiu sprawdziła się magia miłosna? Chodzi mi o przypadek odzyskania partnera, bo się rozstałam w złych okolicznościach, a teraz naprawdę chciałabym wrócić, już na poważnie. Czy to możliwe. Na razie zero kontaktu.

Miałem wypadek na skuterze wodnym w tamtym roku. Praktycznie całe dno do wymiany. Nie wiedziałem nawet, czy uda się naprawić w normalnej cenie. Panowie z http://www.air-tech.com.pl/ rozwiali moje wątpliwości. Nie ma u nich, że czegoś nie da się naprawić. Jeżeli nie ma technologii to sami wymyślają do konkretnego problemu. Mnie to bardzo pozytywnie zaskoczyło.

Miki789!
Może pomoże zmiana płci?
Jak myślisz?
Podejrzewam jednak, że w następnym spamerskim wpisie polecisz jakiś specyfik - maść, płyn, tabletki - i każdy/każda/każde z nas będzie mogło zakupić, nałykać się i odzyskać partnera/partnerkę/partnerko albo przynajmniej skuter wodny/skuterę wodną/skutero wodne,
a później będę mógł/będę mogła/będę mogło zamówić pracę dyplomową w jednym z polecanych przez ciebie serwisów sprzedających gotowce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych