Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dziewczyny a piłka nożna

piłka nożna dziewczyny marzenia słupk piłka

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zdeterminowana~

~zdeterminowana~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 20:30:21

Poraża mnie absolutny brak jakiego kolwiek klubu chociażby szkolnego dla dziewcząt chcących grać w piłkę nożną , Słupsk nie jest przecież kompletnym zadupiem. Sama jestem dziewczyną moim największym marzeniem jest grać w gałę i niestety nie mam w tym mieście takiej możliwości :( I właśnie chciała bym zapytać czy ktos nie zna osoby bądź sam nie jest takową która chciała by chociażby spróbować stworzyć w słupsku sekcję treningową dla dziewcząt ?

#2 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 21:44:49

.fajna taka dziewczyna co piłki się nie boi... :) ;) a na Akademii Pomorskiej sprawdzałaś?

powinna być jakaś sekcja...jak nie to do lata ^_^

tu coś jest ale to chyba gdzieś na śląsku
Dołączona grafika
a tymczasem masz tu koleżanki dla otuchy :D :P Dołączona grafika

#3 ~zdeterminowana~

~zdeterminowana~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 19:56:53

Dzięki M :) Na akademii o ile mi wiadomo nie ma żadnej drużyny. Wiem że zawsze mozna poczekac do lata i śmigać po podwórku , ale ja chciała bym się tym zająć już tak bardziej na poważnie :( To jest marzenie mojego życia ! Ściska mnie w środku na myśl o tym że nic nie znajdę . Ludzie błagam pomóżcie coś !

#4 ~zdeterminowana~

~zdeterminowana~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 19:57:35

Dzięki M :) Na akademii o ile mi wiadomo nie ma żadnej drużyny. Wiem że zawsze mozna poczekac do lata i śmigać po podwórku , ale ja chciała bym się tym zająć już tak bardziej na poważnie :( To jest marzenie mojego życia ! Ściska mnie w środku na myśl o tym że nic nie znajdę . Ludzie błagam pomóżcie coś !

#5 delpiero7

delpiero7

Dobry Chłopak !

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1412 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 22:26:13

My gramy nieraz na hali :D to zapraszam :D

#6 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 20:19:26

Poraża mnie absolutny brak jakiego kolwiek klubu chociażby szkolnego dla dziewcząt chcących grać w piłkę nożną , Słupsk nie jest przecież kompletnym zadupiem. Sama jestem dziewczyną moim największym marzeniem jest grać w gałę i niestety nie mam w tym mieście takiej możliwości :( I właśnie chciała bym zapytać czy ktos nie zna osoby bądź sam nie jest takową która chciała by chociażby spróbować stworzyć w słupsku sekcję treningową dla dziewcząt ?

Proszę cię, co ja mam powiedzieć, mieszkając w 700tysięcznym Krakowie, gdzie też nie ma gdzie grać... :(

#7 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 20:19:42

Proszę cię, co ja mam powiedzieć, mieszkając w 700tysięcznym Krakowie, gdzie też nie ma gdzie grać... :(

#8 ~karo.~

~karo.~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 21:40:13

Hej :) Tak się składa, że też marzę o słupskiej sekcji piłki nożnej. Od dawno chciałam zapisać się do jakiegoś klubu, jednak w Słupsku takowej możliwości nie było, i dotąd nie ma. A teraz to myślę, że byłoby za późno, bo jeśli w ogóle taki klub powstanie, to nabór będzie na dziewczynki w wieku podstawówki, a ja niedługo 18 kończę. :)

#9 ~zdeterminowana~

~zdeterminowana~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 13:50:54

Hej :) Tak się składa, że też marzę o słupskiej sekcji piłki nożnej. Od dawno chciałam zapisać się do jakiegoś klubu, jednak w Słupsku takowej możliwości nie było, i dotąd nie ma. A teraz to myślę, że byłoby za późno, bo jeśli w ogóle taki klub powstanie, to nabór będzie na dziewczynki w wieku podstawówki, a ja niedługo 18 kończę. :)

Smutne realia miasta w którym króluje koszykówka :( też młoda nie jestem , bo już 16 na karku ale noga mnie strasznie jara :D Zastanawiam się tylko czy nie dało by rady zorganizować czegoś w tak rozsławionym Gryfie. Podobno pan Kryszałowicz wyzwań się nie boi, to może podjął by się stworzenia damskiej sekcji piłki nożnej. Gdybać zawsze można...

#10 ~Soccer~

~Soccer~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 13:18:18

A ja myślę, że są jeszcze ludzie w naszym mieście, którzy stworzą kobiecą sekcję piłkarską jestem o tym przekonany. powodzenia dziewczyny trenujcie i bądźcie cierpliwe.

#11 hejhoo20

hejhoo20

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 luty 2014 - 12:20:41

Dziewczyny, i jak, udało się wam pograć ? Też bym z chęcią się podłączyła ;)

#12 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 13:32:45

Chciała bym być w klubie piłkarskim dla dziewczyn ,to moje mażenie, ale nie da rady bo nie mogę takiego znal . :unsure:

#13 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 23:25:33

Niestety nadal cicho i głucho w tym temacie... z tego co wiem chętnych dziewczyn nie brakuję, raczej jest deficyt w ambitnych ludziach nie bojących się wyzwań no ale co poradzimy :(

#14 boban

boban

Swojak

• PipPipPipPip
  • 756 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 19:21:19

Jestem zdziwiony ze tyle chetnych na pilke jest to dziwne bo to chyba sport meski  :o

#15 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 01 październik 2016 - 15:41:35

Dziewczyny przeciez jest w Slupsku grupa dziewczyn, tworza "Stal Jezierzyce" i graja juz normalnie ligowe mecze.

#16 RobertPolanski

RobertPolanski

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 03 październik 2016 - 08:40:43

No teraz to nie jest nic dziwnego. U nas jest też drużyna, wczoraj widziałem je w akcji. Naprawdę widowiskowo...

#17 domann

domann

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 24 październik 2016 - 10:29:16

Kto wie, moze niedlugo bedziemy siadac z chipsami i piwem przed telewizorem i kibicowac polskim pilkarkom :P

#18 dorcia16

dorcia16

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 12:04:36

Moim zdaniem jest coraz większe zainteresowanie dziewczyn, już nie tylko nowe ubrania, ale też piłka:)

#19 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 09:47:54

Może na początku zbierzemy jak najwięcej chętnych, ja nie długo chce mieszkać w Słupsku a nkja pasua to piłka nożna więc...

#20 ~Lutek~

~Lutek~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 21:59:17

Może warto pomyśleć o ciekawych, dobrej jakości dresach. Takie w swojej ofercie proponuje firma Stroje sportowe. Dobre ceny, wysoka jakość obsługi i sprawna wysyłka. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: piłka nożna, dziewczyny, marzenia, słupk, piłka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych