Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dzięki Peacemaker !

Cieszę się że jest lepiej.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 16:28:39

Dzięki Peacemaker, :)
tamten temat który przed chwilą zamknąłeś był właśnie założony w tym celu o którym wspomniałeś.
Oczywiście moje (uzasadnione) uwagi dotyczą tylko jednego moderatora (wiadomo którego).
Cieszę się że napisałeś to co napisałeś, mam nadzieję że to będzie polegało na prawdzie.

Ten temat też proszę zamknąć, żeby uniknąć niepotrzebnych komentarzy.

Sorry że w tytule tamtego tematu użyłem "danych" Wodza, ale było to celowe żeby zwrócić uwagę na ten problem. Mam nadzieję że już nie będę się musiał wstydzić za tego "moderatora od siedmiu boleści", że nie będziemy musieli już wracać do tego tematu.
Oczywiście nikt z forumowiczów święty nie jest, ja też oczywiście święty nie jestem, zawsze ludzie będą się spierać w różnych tematach, ale są jednak jakieś granice, które wypadałoby szanować, a moderator ( ten moderator ) nie powinien sprzyjać chamom którzy rzucają na forum wulgaryzmami i za nic mają regulamin forum....faworyzując jednych a zwalczając innych (tych którzy mają inne zdanie niż on, czyli ten moderator. :D
Wszystko jest ok, cieszę się że " trzymasz rękę na pulsie " i kontrolujesz sytuację na bieżąco, mam nadzieję że tak pozostanie.

Pozdrawiam serdecznie ...wierny czytelnik GP.

czarna pantera. ^_^ :)

(Temat ten też można zamknąć oczywiście, bo już jest nieaktualny...oby.)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 18:12:23

forum.gk24.pl/pan-krzysztof-nalecz-naczelny-t107809/

... ;)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 20:54:57

Widzę że ten moderator na siłę próbuje udowodnić, że jednak może od czasu do czasu moderować. :D
...da się zauważyć że czyni to w sytuacjach kiedy już mu ciśnienie skacze, a szkoda szkoda, bo moderator powinien być zimny w swoim działaniach i nie brać tego wszystkiego tak osobiście.

O tym problemie o którym często piszę, czyli o tym moderatorze nie piszę o nim jako o nim, tylko jako o moderatorze, a on jak to on za bardzo bierze to do siebie. :)

...da się jednak zauważyć, nie da się ukryć, że po ostrych reprymendach jakie dostał od swoich mocodawców zaczął kasować nie tylko moje merytoryczne i kulturalne posty, ale też chamskie posty Jożina i innych tchórzy którzy boją się pisać do mnie i o mnie ze swojego zarejestrowanego oficjalnego nicka.
Świadczy to tylko o tym że jednak sprawy idą w dobrym kierunku, że chamstwo stało się na forum GP jakby mniej bezczelne, ukrywają się, boją, a o to chodzi żeby wiedzieli gdzie jest ich miejsce w szeregu...miejsce chama. :D
Tak to już jest w życiu (i na forum też) że prawdziwa cnota  oszczerstw się nie boi, to tak trochę podobnie jak na forum GP.
Zarejestrowani piszą i bardzo często ukrywają się jako goście, a ja niezarejestrowany od lat wciąż piszę jako czarna pantera, o !
Owszem owszem czasami napiszę coś jako Gość, ale czy łamię tym regulamin forum ? ...oczywiście że nie !

Dlatego tym bardziej zawsze śmieszyło mnie to, jak ten moderator miła do mnie (niezarejestrowanego) pretensje że piszę sobie czasami jako Gość (tak jak teraz np.) :D
Zawsze prosiłem go (tego moderatora) żeby wskazał mi jakiś punkt regulaminu który rzekomo mam łamać pisząc jako Gość, on jednak zawsze się zawieszał i odwraca kota ogonem.
...bardzo możliwe że on odpisze za chwilę na ten mój post, albo zwyczajnie go wykasuje (nie wiedzieć czemu)...a może też on zrobić jeszcze inaczej, czyli nic.
Ciekawe jak się zachowa tym razem, bo to że codziennie śledzi 24h na dobę forum GP, to pewnik Panie i Panowie ! :D

P.S.
Szkoda że ten moderator wykasował mój post w tym temacie który "zatytułowałem" nickiem >podbijam !<.
W związku z tym że ten post zniknął, chciałbym podziękować również Wodzowi za to że ostatnio na forum GP jest lepiej, bo jest.

Wiadomą sprawą jest to że takie decyzje rodzą się na górze.
Zawsze twierdziłem i pisałem na forum GP, że Wodzu nierychliwy, ale sprawiedliwy. :)

...jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Wierny czytelnik GP - czarna pantera. ^_^
:)

#4 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 21:01:03

...aha, jeszcze jedno...albo nie, może nieco później. :D

#5 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 21:04:13

Widzę że kręci kogoś wypisywanie kłamstw i kalumni na czyjś temat...

Ale jako ze wszyscy wiedza jaki tenże osobnik jest bajkopisarz, więc pozostawmy to bez komentarza.

#6 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 21:15:52

Widzę że ten moderator na siłę próbuje udowodnić, że jednak może od czasu do czasu moderować. :D
...da się zauważyć że czyni to w sytuacjach kiedy już mu ciśnienie skacze, a szkoda szkoda, bo moderator powinien być zimny w swoim działaniach i nie brać tego wszystkiego tak osobiście.
O tym problemie o którym często piszę, czyli o tym moderatorze nie piszę o nim jako o nim, tylko jako o moderatorze, a on jak to on za bardzo bierze to do siebie. :)

...da się jednak zauważyć, nie da się ukryć, że po ostrych reprymendach jakie dostał od swoich mocodawców zaczął kasować nie tylko moje merytoryczne i kulturalne posty, ale też chamskie posty Jożina i innych tchórzy którzy boją się pisać do mnie i o mnie ze swojego zarejestrowanego oficjalnego nicka.
Świadczy to tylko o tym że jednak sprawy idą w dobrym kierunku, że chamstwo stało się na forum GP jakby mniej bezczelne, ukrywają się, boją, a o to chodzi żeby wiedzieli gdzie jest ich miejsce w szeregu...miejsce chama. :D
Tak to już jest w życiu (i na forum też) że prawdziwa cnota  oszczerstw się nie boi, to tak trochę podobnie jak na forum GP.
Zarejestrowani piszą i bardzo często ukrywają się jako goście, a ja niezarejestrowany od lat wciąż piszę jako czarna pantera, o !
Owszem owszem czasami napiszę coś jako Gość, ale czy łamię tym regulamin forum ? ...oczywiście że nie !
Dlatego tym bardziej zawsze śmieszyło mnie to, jak ten moderator miła do mnie (niezarejestrowanego) pretensje że piszę sobie czasami jako Gość (tak jak teraz np.) :D
Zawsze prosiłem go (tego moderatora) żeby wskazał mi jakiś punkt regulaminu który rzekomo mam łamać pisząc jako Gość, on jednak zawsze się zawieszał i odwraca kota ogonem.
...bardzo możliwe że on odpisze za chwilę na ten mój post, albo zwyczajnie go wykasuje (nie wiedzieć czemu)...a może też on zrobić jeszcze inaczej, czyli nic.
Ciekawe jak się zachowa tym razem, bo to że codziennie śledzi 24h na dobę forum GP, to pewnik Panie i Panowie ! :D

P.S.
Szkoda że ten moderator wykasował mój post w tym temacie który "zatytułowałem" nickiem >podbijam !<.
W związku z tym że ten post zniknął, chciałbym podziękować również Wodzowi za to że ostatnio na forum GP jest lepiej, bo jest.
Wiadomą sprawą jest to że takie decyzje rodzą się na górze.
Zawsze twierdziłem i pisałem na forum GP, że Wodzu nierychliwy, ale sprawiedliwy. :)
...jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Wierny czytelnik GP - czarna pantera. ^_^

Tępaku ze zmywaka - kasują po raportach i kasować będą.

#7 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 21:31:42

Ale jako ze wszyscy wiedza jaki tenże osobnik jest bajkopisarz, więc pozostawmy to bez komentarza.

Widzę że jednak odpisałeś. :D
Ciekawe tylko o kim piszesz w swoim poście ? :huh:

Wiele razy pisałeś, zarzekałeś się wręcz itd.itp....że nie wypowiadasz się w tematach w których moderujesz, czyli co....kłamałeś wtedy ? To co teraz robisz ?!
Czy ponownie zaczynasz popełniać od nowa te same podstawowe błędy jako (jeszcze) moderator ?

Widzę że jednak będziemy musieli zaczynać wszystko od nowa, liczę jednak na mądrość Wodza i Peacemakera że przytrą ci noska nieco bardziej, bo nic do ciebie nie dociera.
Samo to że tniesz (póki co) chamskie posty (np. Jożina) chwali ci się, ale jak długo ?
Do czasu aż o tym zapomnisz (niby niechcący) ?

Zwróć uwagę, w co wątpię że zrozumiesz, jak zachowują się profesjonaliści (którym do pięt nie dorastasz).
Mam tym razem na myśli Pana Krzysztofa Redaktora Naczelnego GP.
Pan Krzysztof napisał ostatnio pewien artykuł i wyraził w nim swoją opinię o pewnym biznesmenie który w Ustce zaoferował 5 milionów żeby burmistrz Ustki ustąpił ze swojej funkcji.
Na tamtym forum, w tym temacie którego autorem (artykułu) jest Pan Krzysztof mój post jest jako pierwszy, ale mniejsza z tym.
W tamtym temacie wielu chamów jawnie obraża Pana Krzysztofa, a On mimo to nie reaguje, mimo tego że na pewno to wszystko czyta.
Ty byś już z marszu zaczął odpisywać i się irytować, ale nie Pan Krzysztof, bo to siła spokoju ....i żadnymi jak ty to piszesz kalumniami się nie przejmuje, bo one go zwyczajnie nie dotyczą.
Ty zaś swoimi postami dajesz co innego do zrozumienia, pomijając już fakt, że wypowiadasz się w temacie w którym moderujesz...
...ale do kogo ja ciebie porównuję, nie ta liga, zupełnie nie ta.
Uspokój się zatem i zacznij jeszcze raz od nowa, bo pisanie o kimś na poziomie zerówki/przedszkola ci nie przystoi...w stylu..."on kłamie bo on kłamie"...."wszyscy wiedzą że on kłamie" ....jak dziecko. :)

Pozdrawiam Cię ...i ostatni raz wyciągam rękę na zgodę...ciekawe jak się zachowasz Tytus...dobrze wiesz że jesteś prawie "na widelcu", ale wybór należy do Ciebie.
Zachowasz się tak jak przypuszczam ? Czy może mnie zaskoczysz ?! :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 20:18:17

A ty perfidny kłamco lepiej zamilcz ! :angry:

#9 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 21:18:28

Użytkowniku "czarna pantera"- na takie posty jaki przed chwilą dodałeś nie ma i nie bedzie przyzwolenia.

Obrażasz osoby które sa rozpoznawalne na filmie. To już nie jest obrażanie i pomawianie internetowego nicka, tylko konkretnych osób.

W związku z tym Twój wpis ukryłem i zarchiwizowałem.

Prosze o powstrzymanie się przez obraźliwymi lub przez złośliwymi wpisami, gdyż w przeciwnym wypadku w warunkach "recydywy" konsekwencje dla Ciebie będą szybsze niż zazwyczaj, a masz w tym doświadczenie, prawda?

Tytus

...

Jeśli masz zamiar pisać o mnie, to rób to w odpowiednim wątku, nie zaśmiecaj swoją chorą nienawiścią do mnie innych wątków.

I pragnę zauważyć ze z każdym bluzgiem i złośliwością wobec moda zbliżasz się do wycieczki "tam gdzie raki zimują"...

Tytus

Ps: każdy twój kolejny wpis nie w temacie lub o moderacji będzie ukrywany bez pozostawiania adnotacji.

Witam Cię Paacemaker, :)
w związku z tym co napisałeś ostatnio ...zamykając poprzedni temat w którym opisany był problem z pewnym moderatorem, chciałbym żebyś zwrócił uwagę na poczynania tego moderatora, którego posty powyżej przytoczyłem.
Posty te są z tematu o pewnym pośle (homoseksualiście) który dzisiaj wypowiadał się przed ratuszem w Słupsku.
Tytus w tamtym temacie wykasował kilka moich postów, nie wiedzieć czemu.
Trzena być mniej inteligentnym od przeciętnego szympansa, żeby nie dostrzec tego że w tamtym temacie jest mnóstwo obraźliwych i wulgarnych postów, lecz tytek przypina się tradycyjnie do moich. :D
Wystarczy przeczytać te moje posty które wykasował tytek w tamtym temacie i porównać je do innych, wtedy sprawa stanie sie jasna, że tytek ma chyba do mnie jakiś uraz czy co ?!
...a jeśli nie, to wniosek sam się nasuwa, mianowicie że tytus moderować nie potrafi, bo niby jak ?!
...wycinając moje merytoryczne (żartobliwe) posty które w żaden sposób nie łamią regulaminu forum, a zostawiając masę wulgarnych postów ? ....o to ma być moderowanie ?!
Czas zająć się tym moderatorem bardziej stanowczo niż do tej pory, bo sam widzisz Peacemaker że wszelki restrykcje/sankcje i ostrzeżenia skierowane do tytusa nic nie dają.
On nadal trzodzi, zwyczajnie trzodzi wprowadzając swoim nieudolnym moderowaniem zamieszanie na forum GP.
...co ja sie będę rozpisywał, wystarczy że p5rzeczytasz tamte posty które zostały wykasowane prze tytusa w tamtym temacie i porównasz je do tych wulgarnych których tytus nie zauważył.
To nie jest moderowanie, to jest skandal Peacemaker !
...serio !

#10 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 02 wrzesień 2014 - 21:22:09

Witam Cię Paacemaker, :)
w związku z tym co napisałeś ostatnio ...zamykając poprzedni temat w którym opisany był problem z pewnym moderatorem, chciałbym żebyś zwrócił uwagę na poczynania tego moderatora, którego posty powyżej przytoczyłem.
Posty te są z tematu o pewnym pośle (homoseksualiście) który dzisiaj wypowiadał się przed ratuszem w Słupsku.
Tytus w tamtym temacie wykasował kilka moich postów, nie wiedzieć czemu.
Trzena być mniej inteligentnym od przeciętnego szympansa, żeby nie dostrzec tego że w tamtym temacie jest mnóstwo obraźliwych i wulgarnych postów, lecz tytek przypina się tradycyjnie do moich. :D
Wystarczy przeczytać te moje posty które wykasował tytek w tamtym temacie i porównać je do innych, wtedy sprawa stanie sie jasna, że tytek ma chyba do mnie jakiś uraz czy co ?!
...a jeśli nie, to wniosek sam się nasuwa, mianowicie że tytus moderować nie potrafi, bo niby jak ?!
...wycinając moje merytoryczne (żartobliwe) posty które w żaden sposób nie łamią regulaminu forum, a zostawiając masę wulgarnych postów ? ....o to ma być moderowanie ?!
Czas zająć się tym moderatorem bardziej stanowczo niż do tej pory, bo sam widzisz Peacemaker że wszelki restrykcje/sankcje i ostrzeżenia skierowane do tytusa nic nie dają.
On nadal trzodzi, zwyczajnie trzodzi wprowadzając swoim nieudolnym moderowaniem zamieszanie na forum GP.
...co ja sie będę rozpisywał, wystarczy że p5rzeczytasz tamte posty które zostały wykasowane prze tytusa w tamtym temacie i porównasz je do tych wulgarnych których tytus nie zauważył.
To nie jest moderowanie, to jest skandal Peacemaker !
...serio !

No, całe szczęście że twoje posty nie usunąłem ale ukryłem i zarchiwizowałem aby np właśnie Peacemaker mógł to przeczytać i stwierdzić, czy twoje posty to tylko "żartobliwie" napisane słowa czy obrażanie osoby z krwi i kosci...

No sam jestem ciekawy oceny, choć coś czuje że ocenę tych postów juz chyba znam.

Będzie zapewne taka jak zwykle i prędzej czy później (chyba prędzej) skończy się to tak jak zwykle- spotkasz w końcu te raki o których tak często pisałeś...

#11 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 21:38:43

...jeśli masz zamiar pisać o mnie tytus, to rób to w odpowiednim wątku (tutaj chociażby), nie zaśmiecaj swoją chorą nienawiścią do mnie innych wątków, ok ?! :)

To twoje słowa tytus, te które do mnie piszesz na czerwono, dotyczą się one jak najbardziej ciebie.

Zobacz jak to wygląda, takie dwa oczojebne twoje postu na czerwono w tym temacie o pośle biedronce który dzisiaj się wypowiadał przed ratuszem, zaśmiecasz ten wątek tymi swoimi obszernymi postami, racz tego więcej nie robić, bo jak to wygląda ?!

Nigdzie w Polsce (ani na świecie) nie spotkałem się z takim moderatorem i moderowaniem (jak u ciebie). Jesteś ewenementem na skalę światową, im prędzej uświadomią sobie o tym twoi mocodawcy (administracja forum GP) tym lepiej dla forum GP i dla poczytalności GP.|
...serio ! :)

Nie było ciebie tytus, był ład i porządek jak trza, wróciłeś i co się dzieje ?! ...widać.
Musiałem ci wskazać palcem posty w tamtym temacie, żebyś widział że są wulgarne.

....a co się tyczy Peacemaker-a  to się nie martw, mam nadzieję że przeczyta tamte moje wykasowane posty, na pewno postąpi tak jak obiecał i zwróci uwagę na twoje poczynania, mam nadzieję że już wkrótce zobaczysz "te raki". :D

Peacemaker w przeciwieństwie do ciebie ma poczucie humoru i potrafi odróżnić dobry żart od wulgarnych postów, ty jednak masz z tym trudności tytek, bo nienawiść ci już całkiem oczy zaślepiła, dlatego czas na ciebie, oj czas ! :)
Wyjdzie to ty na dobre dla całego GP.

#12 Cocodrilo

Cocodrilo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1098 postów

Napisano 02 wrzesień 2014 - 21:48:15

Jestem w SZOKU!!! trzeba to gdzieś odnotować, że na forum pokazali się w jednym czasie moderatorzy, aż dwóch na raz :D

#13 pacemaker

pacemaker

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 1195 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 18:32:37

Temat zamykam. Proszę bardzo.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych