Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dziecko, moczenie nocne

moczenie nocne moczenie nocne przedszkolaka sikanie do łóżka sikanie w nocy moczenie

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 19:48:32

Mam problem z obsługą tego alarmu, chodzi o to, że końcówka z czujnikiem po ściśnięciu ciągle piszczy, a nie ma możliwości przyczepienia jej do majtek bez ściśnięcia, a instrukcji brak. Co robię nie tak?

#22 ~dursaa~

~dursaa~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 14:00:02

Mam problem z obsługą tego alarmu, chodzi o to, że końcówka z czujnikiem po ściśnięciu ciągle piszczy, a nie ma możliwości przyczepienia jej do majtek bez ściśnięcia, a instrukcji brak. Co robię nie tak?

na twoim miejcu bym się zwrócila do sprzedającego bo jednak jest tych modeli tego alarmu kilka, kupiłaś w aptece czy na allegro?

#23 ~Gina~

~Gina~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 11:49:01

Skontaktuj się np. z producentem, te dane będziesz miała na opakowaniu. Może robisz coś nie tak, a może trafił się po prostu wadliwy egzemplarz..

#24 ~kamii~

~kamii~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 20:19:42

Dziewczyny jak szybko po zakupie tego alarmu i stosowaniu zobaczyłyście efekty? Kupiłam stosujemy dopiero parę dni i jak na razie tyl dobrz ze w nocy jednak wstaje i idzie na siku, ale i tak zdarza się że trochę popuści.

#25 ~Natka~

~Natka~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 10:28:36

Hej, jeśli dziecko wstaje w nocy na siku, to już są pierwsze  efekty i powód do radości :) Z czasem dziecko samo wypracowuje taki nawyk i alarm jest już zbędny, a to wymaga już trochę więcej czasu i raczej kwestia indywidualna "ile".

#26 ~kamii~

~kamii~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 23:05:04

to mnie pocieszyłaś, cały czas mam tę apkę suchego poranka, wygodnie mi się tam przechowuje obserwacji, oby było coraz lepiej bo jednak taki problm mocno się odbija na dziecku jakby nie było

#27 ~Natka~

~Natka~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 09:52:39

Cierpliwości i daj znać jak sprawdza się u Was alarm na dłuższą metę.Z tej apki też bylam zadowolona, fajna sprawa.

to mnie pocieszyłaś, cały czas mam tę apkę suchego poranka, wygodnie mi się tam przechowuje obserwacji, oby było coraz lepiej bo jednak taki problm mocnodsię odbija na dziecku jakby nie było

#28 ~Luna~

~Luna~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 14:00:57

A co jeszcze można robić w takiej aplikacji? Czy jest darmowa?

#29 ~seksualna marchwiaczka~

~seksualna marchwiaczka~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 21:32:09

ale bzdury ktoś produkuje... to jest na siłę szukanie jeleni na apkę!!!!!!! lepiej porozmawiac z pediatrą i przede wszystkim być cierpliwym, a apki NIE POLECAM!

#30 ~Lila~

~Lila~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 11:17:20

Aplikacja jest darmowa, więc nie wiem skąd taki pomysł z naciąganiem. A do pediatry swoją drogą i tak trzeba się umówić, dziennik mikcji ma pomóc uporządkować nam dane, o które zresztą lekarz pyta na takiej wizycie (ile dziecko piło, ile sikało, jak często).

#31 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 10:44:44

Mnie się apka przydała z uwagi na czytelny kalendarz mikcji. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych