Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dyżury nocne apteki na Tczewskiej

apteka lębork dyżur leki pomoc

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rozczarowana~

~rozczarowana~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 19:16:03

... to czysta kpina - wg mnie apteka "Pod wagą" nie powinna pełnić nocnych dyżurów.
Nie ma tam najpotrzebniejszych rzeczy!!

Zapytałam o płyn do kąpieli dla bobasów. nie było.
espumisan dla dzieci. nie ma.
krem na dziąsła. nie ma.
poprosiłam o coś na ból gardła i pani zaproponowała mi... fervex zatoki.

Za mną stanął pan, który chciał zakupić pojemniczek na mocz i tu <niespodzianka!> skończyły się.

Kilka dni później podobna sytuacja - nie było NIC z rzeczy, których potrzebowałam.
Porażka.

Niech sobie działa w dzień, ale w mojej opinii nie powinna pełnić dyżurów nocnych.

#2 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 19:21:49

... to czysta kpina - wg mnie apteka "Pod wagą" nie powinna pełnić nocnych dyżurów.

krem na dziąsła. nie ma.

Za mną stanął pan, który chciał zakupić pojemniczek na mocz i tu <niespodzianka!> skończyły się.

Kilka dni później podobna sytuacja - nie było NIC z rzeczy, których potrzebowałam.
Porażka.

Niech sobie działa w dzień, ale w mojej opinii nie powinna pełnić dyżurów nocnych.

krem na dziąsła. nie ma.

Porażka.

Niestety smutna prawda ;(

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 20:26:22

Kpina to ten temat, jeżeli te rzeczy są pilnie potrzebne podczas dyżuru (sic!) to ja dziękuje bardzo,
Pojemnik na mocz, płyn dla bobasa itp. - dawno sie tak nie usmialem,
Pojezdzijcie ludzie po świecie, zobaczcie na jakich warunkach i co można kupic w trakcie dyżuru w aptece to pogadamy ( np. Szwajcaria czy Szwecja),
Pozdrawiam europejczycy kochani

#4 ~pfff~

~pfff~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 20:33:29

Kpina to ten temat, jeżeli te rzeczy są pilnie potrzebne podczas dyżuru (sic!) to ja dziękuje bardzo,
Pojemnik na mocz, płyn dla bobasa itp. - dawno sie tak nie usmialem,
Pojezdzijcie ludzie po świecie, zobaczcie na jakich warunkach i co można kupic w trakcie dyżuru w aptece to pogadamy ( np. Szwajcaria czy Szwecja),
Pozdrawiam europejczycy kochani

uważam, że takie rzeczy powinny być w aptekach, tym bardziej pojemnik na mocz jeśli jest potrzebny do porannych badań!

Nie widzę również potrzeby żeby porównywać się do aptek w Szwecji? po co?
Interesują mnie lęborskie apteki, bo z nich korzystam

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 20:52:11

uważam, że takie rzeczy powinny być w aptekach, tym bardziej pojemnik na mocz jeśli jest potrzebny do porannych badań!

No trudno polemizować z taka odp. Chciałem zwrócić uwagę Państwu ze swiat sie nie kończy na waszym czy naszym czubku nosa i zachciewajkach,
Tak sie zastanawiam ja bym nie chciał sprzedawać poj. Na mocz w nocy za zeta i tyle, moze jakby kosztował zeta plus 20 za obsługę w nocy to by sie towar znalazł i tyle ( tak jak np. W innych krajach), sorry za gapowe sie płaci,
Aaaa i mówię od razu ze nie mam apteki nie jestem wogole z tego miasta ale śmiesza mnie wasze problemy maksymalnie,
Pozdrawiam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 21:19:14

No trudno polemizować z taka odp. Chciałem zwrócić uwagę Państwu ze swiat sie nie kończy na waszym czy naszym czubku nosa i zachciewajkach,
Tak sie zastanawiam ja bym nie chciał sprzedawać poj. Na mocz w nocy za zeta i tyle, moze jakby kosztował zeta plus 20 za obsługę w nocy to by sie towar znalazł i tyle ( tak jak np. W innych krajach), sorry za gapowe sie płaci,
Aaaa i mówię od razu ze nie mam apteki nie jestem wogole z tego miasta ale śmiesza mnie wasze problemy maksymalnie,
Pozdrawiam

nie wiem czy gorączka dziecka w środku nocy to "gapowe",
ale cieszę się, że dałam Panu powód do uśmiechu.

Mnie jednak to nie bawi.

I tak się zastanawiam... wydaje mi się, że apteki chętnie biorą dyżury nocne,
bo jest to dla nich wiadomy zarobek, a Pan pisze o tym jak o jakiejś strasznej karze
"a bym nie chciał sprzedawać poj. Na mocz w nocy za zeta"

Poza tym pojemnik to był przykład, jeden z wielu

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 21:44:42

nie wiem czy gorączka dziecka w środku nocy to "gapowe",
ale cieszę się, że dałam Panu powód do uśmiechu.

Mnie jednak to nie bawi.

I tak się zastanawiam... wydaje mi się, że apteki chętnie biorą dyżury nocne,
bo jest to dla nich wiadomy zarobek, a Pan pisze o tym jak o jakiejś strasznej karze
"a bym nie chciał sprzedawać poj. Na mocz w nocy za zeta"

Poza tym pojemnik to był przykład, jeden z wielu

Nie chciałem Pani urazić absolutnie, na pewno jest Pani wykształcona i mądra dlatego podejmuje z Panią ta polemikę. Chciałem żeby Pani zobaczyła swój ,,problem,, z innej perspektywy
Zwracam uwagę tylko na to ze taki właściciel apteki ( nie mylić z farmacetami) stwierdził, ze nie kalkuluje mu sie np. Posiadać a nawet sprzedawać artykułów w porze nocnej. Tyle i tylko tyle, apteka to sklep jak każdy inny (w uproszczeniu oczywiście) więc jak mi sie nie podoba to go zmieniam i juz,
Wątpię czy apteki biją sie o dyżury (horrendalne koszty) proszę sprawdzic dokładnie, Pani porównanie z biciem sie o dyżury apteczne dla zysku to jak porównanie bicia sie lekarzy o bandazowanie skaleczonego palca o północy oczywiście za free ( tzn. Zainteresowany płaci tylko za bandaz).
Jeżeli dziecko ma wysoka gorączkę (nie moze dać sobie Pani rady) nie szukamy apteki tylko kierujemy sie do szpitala np. Na sor, poza tym proszę być uczciwym nie pisała Pani o gorączkę tylko o plynach do kąpieli i rzeczach na Zabkowanie, a to można przewidzieć ze dziecku bedą wychodzić zeby i zaopatrzyć sie wcześniej,
Pozdrwiam pozytywnie

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 11:19:30

Niedawno była seria artykułów odnośnie tego że aptekom nie opłacają się dyżury nocne, Jedna Apteka w Lęborku nawet nie była otwarta w dyżurujące noce, interweniowało Starostwo.
Do Apteki nocnej faktycznie można się udać po jakiś pilny lek np. na biegunkę, czy zbicie gorączki ale niektórzy chcą tam zrobić jeszcze inne zakupy: pampersy dla maluchów, płyny do kapieli etc. te produkty nie są konieczne w asortymencie aptecznym, powinny być tylko dodatkiem.

#9 ~bolo~

~bolo~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 23:48:59

Czy noc, czy dzień, w tej aptece i w jeszcze jednej w centrum, mało co jest.

#10 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 06:25:17

Jak dla mnie najlepsza apteka to "G......" wszystko jest i to o 30 procent taniej jak u innych . Bardzo mili ludzie , zawsze pomocni . Jedyny minus to kolejki , ale wiadomo gdzie jest taniej tam trzeba swoje wystać.

#11 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 08:41:49

Niedawno była seria artykułów odnośnie tego że aptekom nie opłacają się dyżury nocne, Jedna Apteka w Lęborku nawet nie była otwarta w dyżurujące noce, interweniowało Starostwo.
Do Apteki nocnej faktycznie można się udać po jakiś pilny lek np. na biegunkę, czy zbicie gorączki ale niektórzy chcą tam zrobić jeszcze inne zakupy: pampersy dla maluchów, płyny do kapieli etc. te produkty nie są konieczne w asortymencie aptecznym, powinny być tylko dodatkiem.

tam nie ma ani podstaw, ani dodatków

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 10:56:23

Heh... :). Lębork to mieścina, która powoli zmienia się w miasto rencistów i emerytów. Bezrobocie znacznie powyżej średniej w kraju, perspektyw brak zarówno dla młodych jak i starszych, młodzi wyjeżdzają, starsi klepią biedę. Lęborczanie nawet nie potrafią wybrać na publiczne stanowiska kompetentnych ludzi, którzy rozwinęli by miasto gospodarczo i podnieśli standard życia mieszkańcom a zamiast tego wybierają takich, którzy za ich podatki budują im ołtarze, boiska i lodowiska - jak widać dla Lęborczanina to najważniejsze rzeczyw życiu... Ba... nawet nie potrafią wybrać takich z których regularnie co jakiś czas nie śmiałałaby się cała Polska... :)

A wymagania no proszę jakie... Wszyscy mają skakać wokół widać niezbyt rozgarniętych mieszkańców, którzy nie potrafią zorganizować sie na tyle aby do dwudziestej kupić sobie w aptece pojemnik na mocz na badania następnego dnia rano... hehe... :lol:

#13 ~zendek~

~zendek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 10:58:27

Ja zamawiam leki z sieci, na raz raczej większa ilość. Często zamawiam od nich - http://www.i-apteka.pl Prześledźcie sobie co można kupić w sieci. Wiele leków będzie miało po prostu niższe ceny..

#14 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 18:32:10

No tak, ale dorzuc do tego koszt wysylki, a zazwyczaj wiekszosc lekow potrzebnych jest 'od reki'.

#15 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 23:27:10

W razie poszukiwań dyżurnej apteki polecam stronkę dyzury-aptek.pl

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 20:23:35

Najlepsza apteka to Cefarm przy Armii Krajowej. Obsługa miła i tanio!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: apteka, lębork, dyżur, leki, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych