Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dyżur Głosu > Wszystko o strażnikach miejskich :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JN~

~JN~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 23:46:00

W piątek będzie można dowiedzieć się za pośrednictwem redakcji "jakie uprawnienia mają strażnicy, kiedy i w jakich okolicznościach mogą interweniować i pomagać". To dobra "akcja" GP, bo mieszkańcy samodzielnie chyba nie mogą się tego dowiedzieć. Będę wdzięczna za wskazanie miejsca - na internetowej stronie Urzędu Miejskiego - w którym jest dostępny statut lub regulamin straży miejskiej.

#2 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2007 - 04:43:00

Przechodzac przez plac przy ratuszu mozna zauwazyc prace strazy miejskiej.To zenujace,dwa autokary,grupa turystow ,dwoch straznikow i czlowiek ktorego pilnuja.Na koszt podatnika straznicy kreca sie po placu.O czym to swiadczy,ten czlowiek ani agresywny a ma ograniczona swobode poruszania sie bo straznicy bacznie obserwuja kazdy jego ruch.Wyglada na to ze w kraju w ktorym o wolnosc,prawa czlowieka tyle sie mowilo i moi dla Pana z placu jest ograniczona,turysci tez patrza z niesmakiem na takie zajscie.

#3 ~piratdrogowy~

~piratdrogowy~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2007 - 07:31:00

Jeden ze moich znajomych pokazał mi zdjęcie Straży Wiejskiej na którym marka fotoradaru mie zgadzała się z marką na jaką wydano świadectwo legalizacji

#4 ~Skrzat~

~Skrzat~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2007 - 06:34:00

Sytuacja: wąski parking przy sklepach na ul. 3-go maja. Obowiązuje nakaz parkowania tyłem do krawężnika. Wydaje mi się, że jeśli obowiązuje, to wszystkich bez wyjątku. Podjeżdża samochód Straży Miejskiej. I staje przodem do krawężnika. Wysiada dwóch panów i udaje się w kierunku sklepu. Pytanie: czy Straż Miejska nie obowiązują ogólnie ustalone normy bezpieczeństwa? Bo nie wiem jak tam mają zapisane w statucie. Jeśli wymagają od innych, niech również wymagają trochę od siebie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych