Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dywagacje Lewatywy

nubira mandat rower

176 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 19:37:27

rp pl/artykul/110286

oj, oj będzie drogo, oj drogo. Kara + koszty sądowe.

A mandat za złe parkowanie to ile 100 zł?

#142 ~Wańka~

~Wańka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 20:32:08

rp pl/artykul/110286

Ty kasztanie z czego się cieszysz.Kulisz zawsze ogon pod siebie w życiu i płacisz co ci każą bez walki?

Pewnie jesteś sam nocnikowym strażnikiem.Głupi komentarz na to wskazuje.

#143 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 21:04:18

Niektórzy mają tyle odwagi cywilnej, żeby przyjąć takie rzeczy na klatę i przyznać się, tak popełniłem błąd, przyznaję się do tego. A jak widać dla niektórych przyznanie się do błędu i związana z tym odwaga cywilna to "kulenie ogona pod siebie". Słów mi brakuje, cóż za głupi człowiek jest autorem takich bzdur? Brak jakiekolwiek kręgosłupa moralnego, odwagi cywilnej, właściwych wzorców zachowań, jest tylko patologia, wieczna próba zrobienie czegoś na złość sąsiadowi który ma więcej i lepiej od niego, to ten z rodzaju tych dla których odwiezienie agresywnej pijanej osoby do izby wytrzeźwień jest atakiem na obywatela i prywatną zemstą policji i całego systemu na nim, pewnie też myśli że wiecznie ma rację i wszystko mu wolno, a u obcego w oku źdźbło dostrzeże, tylko nie u siebie. 

#144 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 21:31:04

rp pl/artykul/110286

Honoru za 100 złotych nie kupisz!

Póki co to nie jakiś nocnik, ale sąd zdecyduje, czy zapłacę czy nie.

Bawisz się PRAWEM ! Tacy jak ty, nigdy nie powinni piastowac żadnych funkcji.  

Sam zaogniłeś sprawy, myśląc ,że jesteś nieomylny i wszechmogący. Postanowiłeś niszczyc porządnych obywateli, bezpardonowo odzierac Ich z godności, podszywając się pod LITERĘ PRAWA. Nic z tych rzeczy ! Znajdą się odważni, którzy nie przestraszą się jakiegoś splamionego munduru.

Po raz któryś z rzędu wyjaśniam.!

Sprawa o mandat jest jedynie malutkim wstępem do spraw karnych przeciw poważnemu??? osobnikowi, piastującemu funkcję zaufania społecznego, którego rolą jest stanie na straży PRAWA.

Żadnej  przegranej za parkowanie się nie boję. W najgorszym układzie zapłacę te parę groszy.Jednak jeśli już ,będzie to przegrana bitewka, jednak po niej nastąpi cała batalia. Jesteśmy w posiadaniu niezbitych dowodów, by móc z pełną powagą i odpowidzialnością przedstawic odpowiedni  AKT OSKARŻENIA.

Są to bardzo poważne zarzuty, udokumentowane przez odpowiednie instytucje do tego powołane.

Oświadczam, że cały ciąg spraw monitorowany jest i tym bardziej będzie, wraz z ich rozwojem, przez media regionalne jak i ogólnopolskie.

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 22:01:40

Jesteś tym typem człowieka, który jak coś ma zaraz leci się tym pochwalić przed wszystkimi i chce żeby wszyscy go podziwiali. Powklejałeś już po kilkanaście razy swoje kowalskie pracy i nie omieszkałeś je wstawiać niczym nachalny spam w najchętniej czytanych i najbardziej gorących wątkach tego forum.

Jakbyś faktycznie coś miał to zaraz byś się tym na forum pochwalił. Od dwóch lat, czy więcej to samo, mam żelazne dowody bla, bla, bla, najpierw był spisek trepów, a teraz wszechpotężny nocnik, który jest wszystkiemu winien. Na spisek trepów czy kogokolwiek tam jeszcze też miałeś mieć dowody i to ujawnić, teraz masz dowody na złoczyńce nocnika i też je ujawnisz, a za rok na kogo będziesz miał urojone dowody? Na Papieża? Prezydenta, bo jest z PISu, a ty z PO sympatyzujesz?

I co dobrych 2 lat ta sama śpiewka, ty waleczny rycerz przeciw całemu złu, już pisałeś posty nienawiści i wzywałeś prawie że do linczu na byłym burmistrzu, teraz robisz to samo, ale w stosunku do komendanta straży. Gdzieś ty człowieku rozum stracił, o ile go kiedykolwiek miałeś? Teraz dopadła cię karma, kto pod kim dołki kopie i te sprawy, oberwiesz obuchem podwójnie za to wyczyniałeś i nie dlatego, że jest jakiś spisek przeciw tobie, tylko dlatego że takie są uniwersalne prawa wszechświata, wszystko co robimy wraca do nas ze zdwojoną siłą, teraz przypomnij sobie co żeś wyprawiał przez choćby ostatnie dwa lata i bój się jak bardzo za to teraz oberwiesz. Zobacz co spotyka ludzi, którzy całe swoje życie i działanie oparli na nienawiści, kto mieczem wojuje ten od miecz ginie, spytaj swojej koleżanki.

#146 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 00:00:10

Do nawijania wiadomej, niezrównoważonej osoby nie mam zamiaru się odnosić. Bo i po co ?

Proszę brać poprawkę i posty owego niezrównoważonego delikwenta traktować z przymróżeniem oka.

Zapytam tylko czy o ten nieaktualny artykuł z "Rzeczpospolitej" chodziło?

http://prawo.rp.pl/artykul/110286.html

Materiał z 2008 r. Od tego czasu wiele się zmieniło.

Ciężko niezrównoważony próbuje Państwu wmówić, że Sąd nie zbada legalności wezwania ABC a w gestii Sądu znajdzie się tylko wymierzenie kary za niewskazanie kierującego pojazdem.

To nie jest tak, że jak nie wskaże się kto kierował pojazdem i pokaże się wyrok TK to można unikać mandatów i mieć prawo, oraz przepisy kodeksu drogowego w nosie.  Tak to nie działa, oj nie, ba TK tego nie uchylił i zgodnie z polskim prawem nadal obowiązują te przepisy!!! Przestaną obowiązywać, wtedy kiedy je TK uchyli, na razie tylko mamy stwierdzenie, więc płonne wasze nadzieje na olanie prawa i nie płacenie mandatów, polecam za to wszystkim kierowcom i nie tylko lekturę kodeksu drogowego coby problemów potem nie mieć.

Widzę linia obrony się załamuje, najpierw pisał, że to prywatna zemsta, a teraz chce iść w to, że to niby niezgodne z konstytucją bo takie orzeczenie wydał TK, ale przepisu nie uchylił i dzięki temu się wymiga od kary, nie tak to nie działa, a sąd ci panie Janczewski wszystko wyjaśni.

Nic bardziej mylnego! Nie wiem, jakiemu celowi ta manipulacja do upadłego służy?!

Jeden z forumowiczów w temacie "Cyrk w urzędzie Gminy Ustka" podał trafny przykład obrazujący skutki procesowe właściciela samochodu, którym przekroczono prędkość a pomiaru dokonano za pomocą nielegalnego fotoradaru.

Jak wyglądają procedury straży i sądu?

1. Straż wysyła wezwanie ABC właścicielowi pojazdu domagając się wskazania komu powierzył pojazd. Właścicielowi tylko dlatego, że jest łatwo stwierdzić, kto jest właścicielem auta.

2. Straż wnioskuje do Sądu o ukaranie właściciela bo ten odmówił wskazania komu powierzył pojazd lub zwyczajnie "olał" straż.

3. Straż nie informuje Sądu, że wezwanie ABC jest nielegalne. Zataja również przed Sądem, że pomiar prędkości został dokonany za pomocą nielegalnego fotoradaru.

I tu się zatrzymajmy. Wg. niezrównoważonego delikwenta Sąd wymierzy grzywnę właścicielowi za niewskazanie komu powierzył pojazd, którym przekroczono prędkość/niewłaściwie zaparkowano bowiem nadal obowiązuje art. 96 & 3 kw. Sąd nie zbada legalności fotoradaru, nie zbada legalności wezwania ABC. Jawne wprowadzanie w błąd!

4.  Sąd w pierwszej kolejności przystąpi do zbadania legalności fotoradaru, legalności wezwania ABC. Nielegalność któregokolwiek z wymienionych powyżej skutkować będzie umorzeniem postępowania przed sądem.

5.  Dopiero po stwierdzeniu, że pomiaru dokonano za pomocą legalnego urządzenia rejestrującego, stwierdzeniu, że wezwanie ABC jest legalne, Sąd przystąpi do analizy winy właściciela pojazdu. Winę Sąd musi właścicielowi udowodnić. Nie można karać na podstawie domniemania winy. Ta właśnie kwestia została podniesiona przez Prokuratora Generalnego we wniosku o stwierdzenie niezgodności z Konstytucją, którym TK zajmie się za kilka dni.

Użytkownik Misja - Obywatel edytował ten post 19 lipiec 2015 - 00:33:06

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 01:06:27

Jesteś świadomy tego, że mandat za złe parkowanie i zdjęcie z fotoradaru to dwie różne sprawy? Czym innym jest zdjęcie z fotoradaru, a czym innym odręcznie sporządzona notatka przez strażników przy osobie, która prowadziła samochód, czy może niezrównoważonemu tak oczywisty szczegół umknął? 

Jestem pewien, że na wezwanie sądu znajdzie się paru świadków, którzy zaświadczą kto prowadził samochód i kto go zaparkował , więc o to bym się nie martwił. Tak dalej wmawiał wszystkim użytkownikom, że mogą łamać przepisy do woli i nic im za to nie grozi, zwłaszcza że rząd pracuje nad tym, żeby zwiększyć ściągalność mandatów. 

Skoro opisałem procedurę to sprawdźmy twoją wiedzę i do każdego punktu proszę podaj artykuł kodeksu karnego wraz z interpretacją sądu. Czekamy.

#148 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 06:59:04

Jesteś tym typem człowieka, który jak coś ma zaraz leci się tym pochwalić przed wszystkimi i chce żeby wszyscy go podziwiali. Powklejałeś już po kilkanaście razy swoje kowalskie pracy i nie omieszkałeś je wstawiać niczym nachalny spam w najchętniej czytanych i najbardziej gorących wątkach tego forum.

Jakbyś faktycznie coś miał to zaraz byś się tym na forum pochwalił. Od dwóch lat, czy więcej to samo, mam żelazne dowody bla, bla, bla, najpierw był spisek trepów, a teraz wszechpotężny nocnik, który jest wszystkiemu winien. Na spisek trepów czy kogokolwiek tam jeszcze też miałeś mieć dowody i to ujawnić, teraz masz dowody na złoczyńce nocnika i też je ujawnisz, a za rok na kogo będziesz miał urojone dowody? Na Papieża? Prezydenta, bo jest z PISu, a ty z PO sympatyzujesz?

I co dobrych 2 lat ta sama śpiewka, ty waleczny rycerz przeciw całemu złu, już pisałeś posty nienawiści i wzywałeś prawie że do linczu na byłym burmistrzu, teraz robisz to samo, ale w stosunku do komendanta straży. Gdzieś ty człowieku rozum stracił, o ile go kiedykolwiek miałeś? Teraz dopadła cię karma, kto pod kim dołki kopie i te sprawy, oberwiesz obuchem podwójnie za to wyczyniałeś i nie dlatego, że jest jakiś spisek przeciw tobie, tylko dlatego że takie są uniwersalne prawa wszechświata, wszystko co robimy wraca do nas ze zdwojoną siłą, teraz przypomnij sobie co żeś wyprawiał przez choćby ostatnie dwa lata i bój się jak bardzo za to teraz oberwiesz. Zobacz co spotyka ludzi, którzy całe swoje życie i działanie oparli na nienawiści, kto mieczem wojuje ten od miecz ginie, spytaj swojej koleżanki.

Te jak piszesz żelazne dowody mam od dwóch miesięcy, nie lat.Wyobraż sobie, jakiego doznałem szoku, kiedy oznajmiono mi, kto jest autorem tego wszystkiego.Prawda, trwało długo ustalanie sprawcy, jednak się opłaciło.Teraz ukształtowała się logiczna układanka, poparta niezbitymi dowodami, które są w naszym posiadaniu.

Tak popieram ,,kto mieczem wojuje od miecza ginie'' ! Ja nigdy z nikim nie wojowałem

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi zwierząt ,kwiatów, przyrody.

Jednak tyranów, szkodników, złych do szpiku kości nie znoszę.

Wyśmiewasz się z mojej KOLEŻANKI MONIKI. Zniszczyliście jej marzenia, dorobek życia, pasje i zdrowie. Tak wróci to do was i to szybciej niż sobie myślicie.

Teraz widzę dokładnie ile podłości miało miejsce by zniszczyc czyjeś marzenia.

Zawsze stanę po stronie słabszego i pokrzywdzonego. Chocby tylko dlatego, by nie został sam przeciwko podłej zgrai złoczyńców.

#149 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 08:23:16

Nie wyłapałeś sarkazmu m mojej wypowiedzi, trudno.

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 09:34:48

Jesteś świadomy tego, że mandat za złe parkowanie i zdjęcie z fotoradaru to dwie różne sprawy? Czym innym jest zdjęcie z fotoradaru, a czym innym odręcznie sporządzona notatka przez strażników przy osobie, która prowadziła samochód, czy może niezrównoważonemu tak oczywisty szczegół umknął? 

Jestem pewien, że na wezwanie sądu znajdzie się paru świadków, którzy zaświadczą kto prowadził samochód i kto go zaparkował , więc o to bym się nie martwił. Tak dalej wmawiał wszystkim użytkownikom, że mogą łamać przepisy do woli i nic im za to nie grozi, zwłaszcza że rząd pracuje nad tym, żeby zwiększyć ściągalność mandatów. 

Skoro opisałem procedurę to sprawdźmy twoją wiedzę i do każdego punktu proszę podaj artykuł kodeksu karnego wraz z interpretacją sądu. Czekamy.

Uwaga. Gminol ( gminny psychol ), psychopata uczy się. Podpuszcza aby wyłudzić informacje.

#151 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 13:48:35

Ode mnie  przed wcześnie niczego się nie dowie.Niech podpuszcza beretów w swoim gronie.

Użytkownik Marek Janczewski edytował ten post 19 lipiec 2015 - 14:10:38

#152 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 14:44:27

Ale  teraz dopiero bombę odpalił. Będzie nam tu gminol Misję egzaminował. Sprawdzać to se możesz i Misji naskoczyć.

#153 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 14:48:23

Ale  teraz dopiero bombę odpalił. Będzie nam tu gminol Misję egzaminował. Sprawdzać to se możesz i Misji naskoczyć.

Jeszcze pisze o sobie w liczbie mnogiej "czekamy".

#154 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 14:51:15

Czyli nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie. Tak też myślałem. Nie unoś się tak Moniu i nie podnoś sobie ciśnienia, w twoim wieku to się źle skończyć :P.

#155 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 14:53:33

Niech troszkę poczeka. Życie samo zafundowało mu prawdziwy egzamin. Ciekawe czy go zda czy polegnie na całej linii?

#156 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 14:54:45

*może źle skończyć.

Po czym poznać, że Monia się dorwała do klawiatury? Wulgaryzmy, obraźliwe epitety w prawie co 3 słowie, błędy ortograficzne na poziomie dziecka w 3 klasie podstawówki i ten specyficzny tępoumysłowy, prostacki styl pisania, pełen złości i frustracji. 

#157 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 15:04:22

*może źle skończyć.

Po czym poznać, że Monia się dorwała do klawiatury? Wulgaryzmy, obraźliwe epitety w prawie co 3 słowie, błędy ortograficzne na poziomie dziecka w 3 klasie podstawówki i ten specyficzny tępoumysłowy, prostacki styl pisania, pełen złości i frustracji. 

Po czym poznać że nocnik pisze?Tekst powyżej.

#158 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 15:30:59

Po tym, że jest zafajdany, wstrętny i bez ucha.

#159 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 15:41:15

Oj chyba ktoś dopiero co w lustro spojrzał  :P .

#160 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 19:42:37

Czyli nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie. Tak też myślałem. Nie unoś się tak Moniu i nie podnoś sobie ciśnienia, w twoim wieku to się źle skończyć :P.

Dopiero co Kowala wszędzie widział, Smerfa, teraz Monię. Gminol, jakiś osaczony jesteś.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nubira, mandat, rower

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych