Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dywagacje Lewatywy

nubira mandat rower

176 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 18:52:20

Ten Gość to jaliś deb*** i idiota, od początku Janczewski pisał, że to jego żona, a nie odmöwiła przyjęcia mandatu i to ona ma sprawę w sądzie, a nie on. Co za głąb i burak to pisał.

#42 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 05 lipiec 2015 - 19:03:53

A jest tutaj temat o straży? Ja jestem porządnym obywatelem, jeżdżę zgodnie z przepisami i nie mam problemów ze strażą, ani policją, mogę być wzorem dla wielu innych kierowców.

Widzę grubasku wiesz lepiej ode mnie na kogo głosowałem, to jest dopiero buractwo i żenada. Musi ci być bidulku w takie upały ciężko, pomyśl nad własnym zdrowiem i zrzuć parę kilo, zanim będziesz u innych ludzi źdźbła trawy szukał.

Pięknie prowokujesz.Jak chcesz to otworzymy temat o słynnej Straży Gminnej z Gminy USTKA. Poparty faktami i dokumentami.Obiecuję, że spełnię twoje oczekiwania z wyjątkową starannością.Jednak na obecnym etapie było by to nie wskazane.

Dajmy popracowac w spokoju właściwym organom.

Przyjdzie na to czas !

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 19:09:49

To otwieraj, sam chętnie poczytam. To może być ciekawe :D.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 19:14:13

A jest tutaj temat o straży? Ja jestem porządnym obywatelem, jeżdżę zgodnie z przepisami i nie mam problemów ze strażą, ani policją, mogę być wzorem dla wielu innych kierowców.

Widzę grubasku wiesz lepiej ode mnie na kogo głosowałem, to jest dopiero buractwo i żenada. Musi ci być bidulku w takie upały ciężko, pomyśl nad własnym zdrowiem i zrzuć parę kilo, zanim będziesz u innych ludzi źdźbła trawy szukał.

Bezmózg kontynuuje. Kwestie medyczne rozwija. Kogo obchodzi czyjś brzuch, jak psychol jeżdzi, na kogo głosuje. Pieniaczu, nie rozmydlaj tematu straży gminnej w Ustce.

#45 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 05 lipiec 2015 - 20:00:39

Od kilku dni mieszkańcy Ustki hymny dziękczynne ślą pod adresem Premier Kopacz.

Platforma zabiera część uprawnień strażom. Straże miejskie i gminne pozbawione zostaną uprawnień do kontroli prędkości za pomocą przenośnych fotoradarów.

Premier ogłosiła także, że jeszcze w tej kadencji opracowane zostaną regulacje ograniczające immunitet posłom popełniającym wykroczenia drogowe. 

- Na drogach nie może być równych i równiejszych, argumentowała.

Platforma szuka wyborców w szerokich kręgach kierowców i nagle, przed wyborami parlamentarnymi dostrzega problem straż miejsko-gminnych. Skandaliczne patologie straży, ograbianie naiwnych Polaków, kierowanie nielegalnych wniosków o ukaranie do sądu nagłaśniane od wielu lat przez:

1.  Ireneusza Wojtkiewicza, Naczelnego "Autosalonu Pomorskiego"

http://autosalonpomo...d=567&Itemid=60

2.  Emila Rau z TVN Turbo

http://www.tvnturbo....darow,8347.html

3.  Tomka Parola, Naczelnego 3obiegu, dziennikarza, prawnika, o którym Rzecznik prasowy Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych napisze kompromitujący Krajową Radę Komendantów Straży MiG tekst.

Cyt. "w mediach tego nie znajdziecie, T. Parol o tym nie napisze, u nas jest "

http://www.krksmg.pl...o,1160,art.html

a Platforma nagle budzi się.

Użytkownik Misja - Obywatel edytował ten post 06 lipiec 2015 - 19:56:23

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 20:19:19

Płatny prokukizowy troll wznowił nadawanie, oczywiście w najbardziej "gorących" wątkach na forum te same agitacyjne posty, nie na temat.Rozumiem, że płacą ci od napisanego postu?

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 20:37:06

Płatny prokukizowy troll wznowił nadawanie, oczywiście w najbardziej "gorących" wątkach na forum te same agitacyjne posty, nie na temat.Rozumiem, że płacą ci od napisanego postu?

Posmarowałeś psycholu za przedwczesne wypuszczenie z zakładu?

Tak, Kukizowcom płacić będą i wydawać rozkazy wodzowie partyjni. Zadowolony z prymitywnej odpowiedzi na prymitywnie postawione, natrętnie przywoływane pytanie ?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 20:54:46

Więc jak wytłumaczysz proagitacyjne posty i uaktywnienie się nagłe tego użytkownika, który zamilkł po wyborach prezydenckich, a teraz kiedy partie polityczne ogłaszają programy polityczne, kandydatów na premiera, ministrów itd przed wyborami na jesieni. Tak nagle sam z siebie się uaktywnił z agitacyjnymi postami. Czysty przypadek oczywiście  :lol:.  Ciekawe ile jeszcze takich przypadków będziemy mieli przed wyborami na jesieni, bo jeden na pewno propisowski,

#49 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 05 lipiec 2015 - 21:20:46

Więc jak wytłumaczysz proagitacyjne posty i uaktywnienie się nagłe tego użytkownika, który zamilkł po wyborach prezydenckich, a teraz kiedy partie polityczne ogłaszają programy polityczne, kandydatów na premiera, ministrów itd przed wyborami na jesieni. Tak nagle sam z siebie się uaktywnił z agitacyjnymi postami. Czysty przypadek oczywiście  :lol:.  Ciekawe ile jeszcze takich przypadków będziemy mieli przed wyborami na jesieni, bo jeden na pewno propisowski,

Całkiem słusznie zauważasz i dostrzegasz co niewątpliwie musi nastąpic!

Zmiany, które nastąpią w bardzo restrykcyjny sposób rozprawią się z barbarzyńcami typu nocnik, którzy całe lata gwałcili, demolowali i bawili się PRAWEM !

Koniec z tym. Miejsce takich zbirów jest przy łopacie albo w więzieniach, skoro nie potrafili uszanowac tego, co dał im los.

Uaktywnił się ogólnopolski protest  normalnych ludzi, którzy dłużej nie mogą już znieśc tych podłych upokorzeń i tyranów , którzy pod płaszczykiem PRAWA demolują społeczeństwo. Przyjdzie dzień zapłaty!

Dobrze zauważasz! To nie jest przypadek.Na taki stan rzeczy pracowaliście przez wiele lat.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 22:07:19

Czyli ja jestem z tych złych, na pewno z gminy, a ty jesteś ten dobry i wspaniały. Idź już spać, bo upał ci zdecydowanie zaszkodził. 

Ogólnopolski protest i stanowcze NIE dla rządów PO, z ramienia której to partii sam startowałeś w wyborach 2010 roku, to przeciw takim ludziom jak ty teraz głównie młodzi protestują, przeciw pożytecznym idiotom, lemingom i innym wypranym mózgom. Dla ciebie PO to dalej wzór cnót, dla mnie to bagno i szambo w jednym i teraz wszyscy młodzi takim jak ty zasadzą soczystego kopa w zad na wyborach na jesieni. Dosyć rządów PO, czas na normalność, nie na Palikotów, rockmenów nie stroniących od używek, i innej maści dziwolągów politycznych. Przypomnę ci, że to z czym teraz walczysz twoja cudowna partia PO ci zafundowała, ta sama w którą tak ślepo i bezgranicznie wierzysz i ją wychwalasz. Pretensje możesz mieć za to co cię spotkało sam do siebie, sam pod sobą dołek wykopałeś i przyczyniłeś się do powstania tego bagna w kraju poprzez głosowanie, agitowanie i ślepą wiarę w PO. Gdyby nie PO, nigdy nie byłoby tego bajzlu jaki mamy. 

Oliwa sprawiedliwa, spotkało cię to na co zasłużyłeś i sam sprowadziłeś, jesteś z siebie teraz dumny kowalu, czy może w końcu los ci oczy otworzył i teraz rozumiesz w jakim bagnie po uszy jesteśmy? 

#51 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 05 lipiec 2015 - 22:38:45

Nie wiem z kim mnie mylisz ? SIUDKIEM, SZOMBORGIEM ,PODRUCZNĄ ,ZAJĄCEM, KAMIŃSKIM CZY BŁĄDKOWSKIM, oznajmiam po raz któryś z rzędu, że ................

Nigdy nie należałem  do żadnej PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!

Nie ważne ! tam też są bardzo poważni i uczciwi ludzie, tak jak wszędzie PSL, SLD, PIS itd itp.

Zdumiewa mnie tak płytka ocena ludzi przez niby wykształconego nocnika.

Chyba że sądzisz to po sobie i twojej opętanej pracodawczyni.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 22:58:26

a dla mnie to już czas, żeby ościenna gmina przestała wycierać sobie podłogę nazwą "Ustka" ! :angry:

każde bagno, które tam ma miejsce, łączone jest z nazwą miasta, które nie ma z tym nic wspólnego!

fotoradary, zalania i inne patologie nie mają nic wspólnego z miastem, ale wciąż Ustka i Ustka, koniec tego żerowania!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 22:58:39

:D Słoneczko przygrzało i to za mocno. Nigdzie nie napisałem, że należałeś do PO. Napisałem, że z jej ramienia startowałeś, i byłeś kandydatem wspieranym przez PO i w twoim zaczadziałym umyśle kowala, PO to nadal wzór cnót, więc skąd to bagno w kraju, sami z siebie się wzięło? Jak na złość w gminie nie pracuje, ani nawet w mieście Ustka, więc twoje durne teorie spiskowe możesz sobie włożyć tam, gdzie światło nie dochodzi. 

Głosowałeś na PO, tak za nimi agitowałeś to masz teraz na co zasłużyłeś :P.  Dopadła cię sprawiedliwość, na szczęście takie oczadziałe umysłu lemingowsko - platformerskie dostaną mega kopa w zad na jesieni, może w końcu wróci normalność, chociaż z tym Pisem to też do końca nie wiadomo.

#54 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 05 lipiec 2015 - 23:12:30

Już dawno mówiłem i pisałem o szkodach, jakie wyrządził miastu USTKA stary WSZÓŁEK.

Bezwzględnie należy powrócic do tematu ,ewantualnie zrobic referendum i naprawic wszystko to co zepsuł w przeszłości ten człowiek Samorządowiec z krwi i kości.

Jednak wobec całkowitej niechęci oraz braku wyobrażni i poczucia sprawiedliwości społecznej, władze Gminy nigdy na to się nie zgodzą.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 23:29:26

Co do Wszółka to ci rację przyznam.

#56 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 06 lipiec 2015 - 06:46:31

Gdyby Wójtem Gminy USTKA, została MONIKA WYSOKIŃSKA, z pewnością temat granic byłby uregulowany.

Teren Gminy to prawie 220 km kwadratowych, teren Ustki to zaledwie 10 km kwadratowych.

Miasto się dusi .Gmina ma ból z nadmiaru. Każdy normalny mieszkaniec wie, że podział był bardzo tendencyjny i krzywdzący.

Według mnie granice powinny przebiegac ; na wschód od USTKI 3 kilometry za starą PRZEWŁOKĄ w kierunku WYTOWNA.

Od południa na wysokości CHARNOWA-- NIESTKOWA.

Na zachód od USTKI 2 kilometry za DUNINOWEM w kierunku ZALESKICH.

Żeby było jaśniej to ŁEBA ma powierzchnię 15 km kwadratowych

DARŁOWO ma powierzchnię 20 km kwadratowych.

Użytkownik Marek Janczewski edytował ten post 06 lipiec 2015 - 07:08:16

#57 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 09:06:24

Bytów ma powierzchnię 8,72 km2. Słupsk nieskutecznie starał się o poszerzenie granic. Procedura jest bardziej skomplikowana, o poszerzeniu granic miasta decyduje Wojewoda, a nie Burmistrz z Wójtem. W przypadku Słupska powiedział nie, z Ustką może być podobnie.

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 12:16:03

Bytów ma powierzchnię 8,72 km2. Słupsk nieskutecznie starał się o poszerzenie granic. Procedura jest bardziej skomplikowana, o poszerzeniu granic miasta decyduje Wojewoda, a nie Burmistrz z Wójtem. W przypadku Słupska powiedział nie, z Ustką może być podobnie.

Jak Burmistrz z Wójtem nie dojdą w tej kwestii do konsensusu to i wnioskowanie do organów wyższego szczebla jest zbyteczne.

#59 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 06 lipiec 2015 - 13:23:57

Nie wiem jak to było w Słupsku czy Bytowie, wiem natomiast, że rozdzielenie MIASTA z GMINĄ USTKA, pozbawione było jakichkolwiek racjonalnych przesłanek.

Zrobiono to bezmyślnie z ewidentną szkodą dla Ustki jako MIASTA.

Znając pewne relacje między stronami, stwierdzam, że nie ma żadnych szans ani możliwości, by zainteresowane strony doszły do jakiegokolwiek porozumienia.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 16:36:40

Nie muszą, jak Wojewoda rozkaże tak zrobić, to będą musieli tak zrobić?

A teraz jakie korzyści przyniesie miastu poszerzenie granic? Zwiększy się liczba ludności na plus, zwiększy się liczba kilometrów dróg do remontu, odśnieżania na minus, trzeba będzie zapewnić komunikację z dalszych obszarów miasta jego nowym mieszkańcom,a to kosztuje, na minus.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nubira, mandat, rower

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych