Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dywagacje Lewatywy

nubira mandat rower

176 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 21:36:13

I jak tam po rozprawie? Czekamy na relację.

Niestety główny bohater nocnik nie był zainteresowany i nie stawił się na rozprawie.

Żadnej potyczki nie było!

Pierwszą osobą, którą sąd szczegółowo wypytał, była główna obwiniona w osobie mojej żony, która potwierdziła zgodnośc dwóch bardzo szczegółowych pism procesowych, które w bezwzględny sposób obnażyły nieznajomośc prawa skarżącego.

Nie piszę o rutynowych pytaniach Sądu bo wiadomo.

Drugą osobą, która była przesłuchiwana, byłem ja.Sąd dośc szczegółowo mnie wypytał.

Z moich zeznań dowiedział się, jakie są prawdziwe powody ataku na mnie oraz na moją najbliższą rodzinę.Dowiedział się również, jaki jest stan faktyczny na ulicy, gdzie zaaplikowano mojej żonie niesłuszny mandat.Miałem również okazję zapewnic Sąd ,że z wielką determinacją i do bólu będę bornił swojej rodziny przed atakami kogokolwiek.

#22 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 22:19:38

Trzecią osobą przesłuchiwaną była Pani Monika Wysokińska.Ponieważ dysponujemy bardzo obszerną dokumentacją z Prokuratury na temat bardzo poważnych uchybień tego pana,dała prawdziwy popis merytorycznej wiedzy prawnej oraz znajomości tematu. Inna sprawa, że Sąd zezwolił na szczegółowe zrelacjonowanie całej posiadanej wiedzy.Przedstawiła wszystkie obciążające dokumenty dokładnie relacjonując i wyjaśniając niezaprzeczalne fakty, które w przeszłości miały miejsce,  bardzo poważnie obciążające tego pana uwypuklając jego prawdziwe oblicze.

Dużo mówiła o prawdziwych pobudkach, jakimi się kierował oskarżając niewinną zupełnie osobę. O zemście na mojej rodzinie i na mnie za pomoc w  Wyborach tej Pani.

Sprawa mandatu jedynie przyśpieszyła złożenie aktu oskarżenia w zupełnie innej sprawie.Jest już gotowy! Zapewniam, że jest to bardzo poważna sprawa, do której jesteśmy doskonale przygotowani, mamy dokładnie dopracowane i autentyczne dokumenty, jednoznacznie i bardzo poważnie obciążające tego pana.

Obserwatorem ze strony mediów był Pan Redaktor  IRENEUSZ WOJTKIEWICZ

,,  Autosalon Pomorski''

Mamy zapewnienie poważnych mediów, że w miarę rozwoju spraw, będą bardzo zainteresowane.[Wystarczy dac sygnał]!

Powracając do sprawy mandatu, to Sąd zarządził przesłuchanie jeszcze jednego bardzo ważnego świadka, który dokładnie zna sytuację na osiedlu PRZEWŁOKA.

Następna rozprawa odbędzie się w sierpniu, o czym powiadomię zainteresowanych!

Użytkownik Marek Janczewski edytował ten post 03 lipiec 2015 - 22:27:38

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 10:19:08

KOWADŁÓ NAŁEP SPADŁO

3 kowadła

#24 ~Kocham Ustkę~

~Kocham Ustkę~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 12:59:07

3 kowadła

Tylko tyle masz do powiedzenia? Toczą się bardzo poważne sprawy

a ty kpisz sobie z tego wszystkiego.

#25 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 04 lipiec 2015 - 13:02:09

Właśnie dostałem informację, że redakcja TVN TURBO jest bardzo zainteresowana sprawą.

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 14:49:41

Łeba, którą tak uwielbiasz i taką jej reklamę robisz na forum już zaciera ręce, jak i inne turystyczne miasteczka wkoło. Darmowa antyreklama Ustki i kolejny zmyślony powód, żeby tu nie przyjechać i to już na samiutkim początku wakacji i sezonu. Podziękujmy wszyscy kowalowi. Teraz zaczyna się sezon ogórkowy w tv i takie pierdoły jak mandat za złe parkowanie, będą teraz eksponowane, a stracą na tym wszyscy żyjący z turystyki w mieścir, bo to część turystów odstraszy. Poszedłbyś po rozum do głowy i wstrzymał się z tym wszystkim do września, jak się sezon skończy!!!

#27 ~Kocham Ustkę~

~Kocham Ustkę~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 16:25:40

Łeba, którą tak uwielbiasz i taką jej reklamę robisz na forum już zaciera ręce, jak i inne turystyczne miasteczka wkoło. Darmowa antyreklama Ustki i kolejny zmyślony powód, żeby tu nie przyjechać i to już na samiutkim początku wakacji i sezonu. Podziękujmy wszyscy kowalowi. Teraz zaczyna się sezon ogórkowy w tv i takie pierdoły jak mandat za złe parkowanie, będą teraz eksponowane, a stracą na tym wszyscy żyjący z turystyki w mieścir, bo to część turystów odstraszy. Poszedłbyś po rozum do głowy i wstrzymał się z tym wszystkim do września, jak się sezon skończy!!!

Każdy kierowca w Polsce doskonale wie, żeby dotrzec do miast nadbałtyckich, trzeba szczególnie uważac.Po drodze Straże Gminne szczególnie, Białego Boru, Trzebielina, Kobylnicy i paru jeszcze innych, robią sobie żarty z kierowców. Nakładają mandaty z rażącym naruszaniem prawa.Z tym procederem należy jak najszybciej skończyc a nałożone w ten sposób mandaty zwrócic z należnymi odsetkami.

Kowal nie ma nic wspólnego z tym procederem.Pretensje należy kierować do tych, którzy często nie mając prawa ani legalnych radarów wyłudzali nienależne mandaty.

Najwyższy czas skończyc z tym procederem!

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 22:07:32

Trzecią osobą przesłuchiwaną była Pani Monika Wysokińska.Ponieważ dysponujemy bardzo obszerną dokumentacją z Prokuratury na temat bardzo poważnych uchybień tego pana,dała prawdziwy popis merytorycznej wiedzy prawnej oraz znajomości tematu. Inna sprawa, że Sąd zezwolił na szczegółowe zrelacjonowanie całej posiadanej wiedzy.Przedstawiła wszystkie obciążające dokumenty dokładnie relacjonując i wyjaśniając niezaprzeczalne fakty, które w przeszłości miały miejsce,  bardzo poważnie obciążające tego pana uwypuklając jego prawdziwe oblicze.

Dużo mówiła o prawdziwych pobudkach, jakimi się kierował oskarżając niewinną zupełnie osobę. O zemście na mojej rodzinie i na mnie za pomoc w  Wyborach tej Pani.

Sprawa mandatu jedynie przyśpieszyła złożenie aktu oskarżenia w zupełnie innej sprawie.Jest już gotowy! Zapewniam, że jest to bardzo poważna sprawa, do której jesteśmy doskonale przygotowani, mamy dokładnie dopracowane i autentyczne dokumenty, jednoznacznie i bardzo poważnie obciążające tego pana.

Obserwatorem ze strony mediów był Pan Redaktor  IRENEUSZ WOJTKIEWICZ

,,  Autosalon Pomorski''

Mamy zapewnienie poważnych mediów, że w miarę rozwoju spraw, będą bardzo zainteresowane.[Wystarczy dac sygnał]!

Powracając do sprawy mandatu, to Sąd zarządził przesłuchanie jeszcze jednego bardzo ważnego świadka, który dokładnie zna sytuację na osiedlu PRZEWŁOKA.

Następna rozprawa odbędzie się w sierpniu, o czym powiadomię zainteresowanych!

Dobre, dobre. Tego jeszcze w tym kraju nie było. Straże służą do załatwiania konkurencyjnych komitetów wyborczych w wyborach samorządowych. No, to se straż gminy Ustka poprawiła. Dajcie to na całą Polskę !!!!

#29 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 04 lipiec 2015 - 23:15:17

Nie ukrywam, że jesteśmy naprawdę w posiadaniu bardzo poważnych dokumentów, obciążających tego pana. Kosztowało nas to dużo czasu ,determinacji i uporu, by ustalic sprawcę, sprawców. Doznaliśmy dosłownie szoku, kiedy dostaliśmy pełną dokumentację potwierdzającą kto jest ich autorem.Są nimi ;bardzo poważny pracownik Urzędu Gminy, który pisał z prywatnego komputera, [szkalował nas ,wyprowadzał wrażliwe dane osobowe,oraz publikował je na forum gp, odpowiednio nimi manipulując,

Bardzo poważne obelgi, zarzuty,oraz insynuacje były pisane z komputerów służbowych

URZĘDU GMINY USTKA! w czasie godzin pracy.

Trzecią firmą z której komputerów i to w czasie godzin pracy szkalowano w podobnym tonie jest,, Fabryka przekładni kątowych ''z Bierkowa.

Zapewniam, że z ogromną determinacją zawalczymy z winowajcami o należne nam przywrócenie godności a także  zadoścuczynienia.

Zapewniam również że zostaną uruchomione wszystkie możliwe media zainteresowane tym tematem.

#30 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 04 lipiec 2015 - 23:35:03

Oczywiście że lubię ŁEBĘ a wręcz uwielbiam. Jest to przepiękna miejscowość.Mam bardzo miłe wspomnienia i sentyment do tego wspaniałego miasteczka. Podobnie jak do ŁEBY mam wielki sentyment i podziw dla DARŁOWA.

Jednak najbardziej kocham nasze jedyne najpiękniejsze i najwspanialsze

MIASTO USTKA !

Wcale nie chodzi tu o żaden mandat ! Sednem całego zagadnienia jest

Dramatyczne łamanie i gwałcenie prawa przez wysokiego urzędnika

państwowego, który powołany jest stać na Jego straży.

oraz Instytucji Państwowej, której pracownicy w czasie kampanii Wyborczej dopuszczali się dyskredytowania przeciwników [kontrkandydatów] obecnie panującej.Dotyczy to również prywatnej firmy wcześniej wspomnianej.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 08:33:39

Smerf trafiony niezatopiony

Smerf trafiony niezatopiony, woli żubry zamiast żony

Różne lubi też zwierzaki, Cegły, Przemki oraz ptaki

Lubi święta i Huberta, a przekręty też pamięta

Na swej stronie opisuje, dokumenty publikuje

Ratuszakom wycisk daje, wszystkim równo się dostaje

Burmistrzunia też promował,choc ten się skompromitował

Wcale Smerfa nie posłuchał, najzwyczajniej go wyruchał

Cegieł wielki autorytet, łódki z OPTY to priorytet

Całą sprawę wziął na klatę, choc nie widział ich też latem

Liczył Smerf w skrytości ducha, a nikt jego nie wysłuchał

Myślał, że nad nowym tworem, będzie ważnym dyrektorem

OSiR, MDK + PROMOCJA to dopiero była opcja

Po co tyrac za darmochę ? trza zarobic chociaż trochę

Jak wywiążę się z tej roli, to zarobię z 6 patoli

A realne były plany, żeby nie był uwikłany

Uwikłany w tę promocję, to że wybrał kiepską opcję

Kiedy stery przejmowali, równo SMERFA wręcz olali.

Czy tego oczekiwał/

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 11:29:51

Według słów M. Janczewskiego to już wygrał sprawę, ciekawe jaki będzie wyrok sądu?

Monika Wysokińska nie była kontrkandydatem pani Wójt, bo nie wystartowała w wyborach, więc macie tutaj błąd logiczny. Jak chcecie iść do sądu, bo waszym zdaniem ktoś atakował kontrkandydatkę Monikę Wysokińską to was sąd wyśmieje :D. Ja podpowiem coś waszym przeciwnikom, przejrzycie forum i zobaczcie, że Marek Janczewski zaczął nielegalną kampanię wyborczą na forum, prawie na tydzień przed tym, zanim oficjalnie mogła kampania wyborcza ruszyć. To jest poważne przestępstwo, może ktoś powinien o tym sąd poinformować? Z poprzednimi wyborami też był ładny cyrk, najpierw Janczewski napisał coś w sensie, że w mieście już się niewiele zmieni i trzeba uciekać i walczyć w gminie zostając spin doktorem kandydatki na kandydata, a potem kiedy ta nie wystartowała rzutem na taśmę wystartował z nowo powołanego ramienia ugrupowania na burmistrza i radnego (wcześniej napisał, że odpuszcza miasta bo ble ble ble). Wyborcy mu za to pięknie podziękowali :P. Teraz mamy chyba prywatną zemstę, każdy kto napisał choćby jeden krytyczny post pod adresem Moniki Wysokińskiej, Marka Janczewskiego zostanie teraz pod sąd podany? Czyż nie tak? Mnie też pozwijcie, bo ośmieliłem się rok temu zapytać na forum, jakie ma doświadczenie w samorządzie i jakie wykształcenie pani Wysokińska, po czy zamiast otrzymać odpowiedź, zostałem zbluzgany, zwyzywany, (nie będę przytaczał tych wulgarnych epitetów, które padły pod moim adresem, sami możecie je sobie sprawdzić)  i zaatakowany na forum. Stwierdziłem wtedy, że na taką osobę nigdy nie zagłosuje. Nie miałem intencji nikogo atakować, tylko chciałem otrzymać informację i jak zostałem potraktowany...

#33 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 05 lipiec 2015 - 12:45:27

Według słów M. Janczewskiego to już wygrał sprawę, ciekawe jaki będzie wyrok sądu?

Monika Wysokińska nie była kontrkandydatem pani Wójt, bo nie wystartowała w wyborach, więc macie tutaj błąd logiczny. Jak chcecie iść do sądu, bo waszym zdaniem ktoś atakował kontrkandydatkę Monikę Wysokińską to was sąd wyśmieje :D. Ja podpowiem coś waszym przeciwnikom, przejrzycie forum i zobaczcie, że Marek Janczewski zaczął nielegalną kampanię wyborczą na forum, prawie na tydzień przed tym, zanim oficjalnie mogła kampania wyborcza ruszyć. To jest poważne przestępstwo, może ktoś powinien o tym sąd poinformować? Z poprzednimi wyborami też był ładny cyrk, najpierw Janczewski napisał coś w sensie, że w mieście już się niewiele zmieni i trzeba uciekać i walczyć w gminie zostając spin doktorem kandydatki na kandydata, a potem kiedy ta nie wystartowała rzutem na taśmę wystartował z nowo powołanego ramienia ugrupowania na burmistrza i radnego (wcześniej napisał, że odpuszcza miasta bo ble ble ble). Wyborcy mu za to pięknie podziękowali :P. Teraz mamy chyba prywatną zemstę, każdy kto napisał choćby jeden krytyczny post pod adresem Moniki Wysokińskiej, Marka Janczewskiego zostanie teraz pod sąd podany? Czyż nie tak? Mnie też pozwijcie, bo ośmieliłem się rok temu zapytać na forum, jakie ma doświadczenie w samorządzie i jakie wykształcenie pani Wysokińska, po czy zamiast otrzymać odpowiedź, zostałem zbluzgany, zwyzywany, (nie będę przytaczał tych wulgarnych epitetów, które padły pod moim adresem, sami możecie je sobie sprawdzić)  i zaatakowany na forum. Stwierdziłem wtedy, że na taką osobę nigdy nie zagłosuje. Nie miałem intencji nikogo atakować, tylko chciałem otrzymać informację i jak zostałem potraktowany...

:blink:

Co za przenikliwość. Co za imaginacja. Mózg systemowy rozpoczął akcję bredzenia.

Od kiedy to dezinformatorom systemowym pozytywne intencje przyświecają ?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 12:53:30

Acha czyli poznanie sylwetki kandydata to dezinformacja i działanie na jego szkodę :D. Słoneczko zaszkodziło, czy ta siarkowa taniocha?

Widzę prikazy z góry przyszły i prokukizowy troll internetowy wznowił nadawanie... na samym początku sezonu ogórkowego :P :D

#35 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 05 lipiec 2015 - 13:28:06

Acha czyli poznanie sylwetki kandydata to dezinformacja i działanie na jego szkodę :D. Słoneczko zaszkodziło, czy ta siarkowa taniocha?

Widzę prikazy z góry przyszły i prokukizowy troll internetowy wznowił nadawanie... na samym początku sezonu ogórkowego :P :D

Powtarzasz się. W kółko to samo. Bredzenie dla bredzenia. Retoryka systemowa.

Odnośnie słońca i napoi, że mogły zaszkodzić tobie. Słońce i napoje nie mogą wywoływać skutków trwającego od dłuższego czasu wysypu systemowego spamu. Taki mózg toczą dużo głębsze procesy korozji. Cień i abstynencja już nie pomoże.

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 13:55:18

Retoryka systemowa, to ty ciągle bredzisz to samo. Teraz widzę po agitatorach, jak wielki błąd popełniłem głosując na Kukiza w pierwszej turze, na jesieni tego samego błędu nie popełnię

#37 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 05 lipiec 2015 - 15:33:24

Kto jak  kto, ale ty na pewno na KUKIZA nie głosowałeś. Manipulancie wstrętny.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 17:37:02

Retoryka systemowa, to ty ciągle bredzisz to samo. Teraz widzę po agitatorach, jak wielki błąd popełniłem głosując na Kukiza w pierwszej turze, na jesieni tego samego błędu nie popełnię

Gość, gość - raz z duże, raz z małej. Bezmózg i popier*** powinno być. Podsumujmy: wybierał
frajer Kukiza, więcej błędu nie popełni. Wysokińska nie startowała. Janczewski zniszczy wizerunek Ustki wchodząc w konflikt ze strażą. Za to jedynej tematyki nie tyka - straży gminnej. Skąd takie popier***e się biorą? Tylko obdzwonić zakłady w powiecie czy jeden z psycholi nie uciekł?

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 18:46:46

A jest tutaj temat o straży? Ja jestem porządnym obywatelem, jeżdżę zgodnie z przepisami i nie mam problemów ze strażą, ani policją, mogę być wzorem dla wielu innych kierowców.

Widzę grubasku wiesz lepiej ode mnie na kogo głosowałem, to jest dopiero buractwo i żenada. Musi ci być bidulku w takie upały ciężko, pomyśl nad własnym zdrowiem i zrzuć parę kilo, zanim będziesz u innych ludzi źdźbła trawy szukał.

#40 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 05 lipiec 2015 - 18:47:51

Gość, gość - raz z duże, raz z małej. Bezmózg i popier*** powinno być. Podsumujmy: wybierał
frajer Kukiza, więcej błędu nie popełni. Wysokińska nie startowała. Janczewski zniszczy wizerunek Ustki wchodząc w konflikt ze strażą. Za to jedynej tematyki nie tyka - straży gminnej. Skąd takie popier***e się biorą? Tylko obdzwonić zakłady w powiecie czy jeden z psycholi nie uciekł?

Przepraszam bardzo. Janczewski w żaden sposób nie wchodzi w paradę ani żaden konflikt ze strażą miejską czy gminną.Janczewski dochodzi tylko swoich praw, które konkretny czy konkretni ludzie próbowali mu odebrac.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nubira, mandat, rower

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych