Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 07:39:58

ale wszyscy robią w gacie ze strachu przed władzą nikt pary z gęby nie puści :D co za naród hehe

Nastała cisza przed burzą.Ogólna opinia mieszkańców jest taka,że wójta trzeba wymienić.

#42 ~irena~

~irena~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 10:17:36

W Kołczygłowach najmądrzejszy,najlepiej wyedukowany i najbardziej przyjazny wójt będzie zawsze zły dlatego,że dominuje tutaj społeczeństwo roszczeniowe.Ludzi przedsiębiorczych można policzyć na palcach obu rąk.Oddzielną kwestią jest sprawa wyboru radnych,najważniejszego organu Gminy.

W radzie gminy powinni zasiadać ludzi którzy wiedzą jak zarabiać pieniądze a nie jak je wyciągać

z Gminy.

#43 ~emerytka~

~emerytka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 21:26:40

Ireno całkowicie sie z Tobą zgadzam zwłaszcza jeśli chodzi o radnych. Tak długo jak sięgam

pamięcią radnym zawsze był mantreger {człowiek nie mówiący tego co myśli] z ulicy Fabrycznej

który przeżywa trzeciego wójta i jemu zawsze dobrze a gmina podupada.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 21:36:55

Panie Wacławie może pan już sprzątać biurko - będzie nowy wójt !

#45 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 22:13:54

Z nim juz najwyzszy czas tylko chyba nie zabardzo z jego stazem pracy ciekawe ale mysle ze jako interwencyjny moze byc,ponoc bardzo lubi porzadki na jego podworzu zasuwa sam miotla i grabiami ' a nawet lopate umie trzymac.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 20:11:29

W tej gminie tylko daleko idące zmiany personalne mogą uzdrowić sytuację.Cały konflikt spowodował wiceprzewodniczący rady gminy który swoją intrygą chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.Zamysłem jego było utrzymanie siostrzenicy na posadzie pedagoga i zastąpienie dyrektora swoją kochanką.W tym celu zbliżył się do wójta popierając we wszystkich idiotycznych działaniach.

też o tym słyszałam ta łajza lizał d*** wszystkim wojtom.Nic dobrego w tym człowieku mowi co

innego i robi co innego

#47 ~MIESZKANKA~

~MIESZKANKA~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 21:32:58

Szanowni mieszkańcy naszej gminy.

Popełniliśmy wielki błąd powierzając funkcję wójta panu Wacławowi,zbliża się czas ponownego

wyboru wójta i nastał czas naprawy naszego błędu.Ten wójt podzielił społeczeństwo,doprowadził

do tego,że człowiek człowiekowi staje się wilkiem.Działalność inwestycyjna skupia się na budowaniu

placów zabaw i parków rozrywki,jeśli pozostawimy go na następną kadencję to każda rodzina będzie

miała swój plac zabaw.KAŻDY NASTĘPNY WÓJT BĘDZIE ROZSĄDNIEJSZY I MĄDRZEJSZY.

NIE ZMARNUJMY NASZEJ SZANSY ROZWOJU GMINY

#48 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 07:28:07

Obudźcie i uaktywnijcie się uciemiężeni urzędnicy i nauczyciele.Wasza bierna postawa podnieca

tylko wójta. Wystarczy ,że każdy z was przekona kilku aby oddali swój głos na inną osobę to już

Wacek będzie przegrany.

#49 ~samorządowiec~

~samorządowiec~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 16:16:23

Dyrektorzy atakują wójta absolutnie słusznie jeśli wójt ustanawia własne prawo pomijając obowiązujące przepisy.Dziwi natomiast bierna postawa nauczycieli w tej szkole,którzy nie bronią dyrektora i własnych pozycji.Jeśli wójt ingeruje w dydaktykę i wychowanie młodzieży to jest skandal nad skandale.Zastanawiający jest fakt dlaczego rada pedagogiczna nie zwróciła się do przewodniczącego Rady Gminy o zwołanie sesji nadzwyczajnej celem omówienia zaistniałej sytuacji.Rada Gminy jest organem nadrzędnym i może przywołać wójta do porządku.Oczywiście nie mam racji jeśli nauczyciele są zainteresowani zmianą dyrektora.

#50 ~suchorzanka~

~suchorzanka~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 21:57:46

ale wy tam macie władza jak adam moze zwalniac dyrektora szkoly a sam na kopach sakonczyl

siedem klas to jusz koniec swiata

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 07:53:52

ale wy tam macie władza jak adam moze zwalniac dyrektora szkoly a sam na kopach sakonczyl

siedem klas to jusz koniec swiata

Jeszcze świat się nie kończy suchorzanko,dyrektor zostanie przywrócony na swoje stanowisko

wójta i radnych wybierzemy nowych i wszystko wróci do normy.

#52 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 21:37:36

Dnia 27 sierpnia b.r.( środa) o godz.10 odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Gminy dotycząca

sytuacji w Szkole w Kołczygłowach na którą serdecznie zaprasza się rodziców aby wyrazili swoje

stanowisko na temat kompetencji pedagogicznych wójta.

#53 ~samorządowiec~

~samorządowiec~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2014 - 13:07:12

Dyrektorzy atakują wójta absolutnie słusznie jeśli wójt ustanawia własne prawo pomijając obowiązujące przepisy.Dziwi natomiast bierna postawa nauczycieli w tej szkole,którzy nie bronią dyrektora i własnych pozycji.Jeśli wójt ingeruje w dydaktykę i wychowanie młodzieży to jest skandal nad skandale.Zastanawiający jest fakt dlaczego rada pedagogiczna nie zwróciła się do przewodniczącego Rady Gminy o zwołanie sesji nadzwyczajnej celem omówienia zaistniałej sytuacji.Rada Gminy jest organem nadrzędnym i może przywołać wójta do porządku.Oczywiście nie mam racji jeśli nauczyciele są zainteresowani zmianą dyrektora.

Szanowni nauczyciele aby osiągnąć swój cel musicie wszyscy stawić się na sesji i zaprosić jak największą ilość dziennikarzy.Poznacie jednocześnie wartość Waszych radnych a wybory są już za pasem.Powodzenia.

#54 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 21:10:17

A może nauczyciele mają dość tyrani tego dyrektora!!!!!!!!!!!!!!!!!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 12:31:00

Nie znam sie na procedurach ale po lekturze dzisiejszego gp dochodzę do wniosku ze macie psychicznego wójta. Takich ludzi trzeba eliminować ze społeczeństwa!!!

#56 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 19:06:11

Jestem mieszkańcem Kołczygłów i jak czytam  te wasze wypowiedzi to śmiać mi się chce ! I prawidłowo czas na zmianę dyrektora , jak był takim dobrym dyrektorem to na pewno sobie poradzi w innej szkole . Jestem ciekaw kto go tak broni bo na pewno nie mieszkańcy . No i te podpisy nauczycieli no jak tu nie podpisać a jak wróci i mnie zwolni. W tej sprawie chodzi o dyrektora a nie o wójta i radnych i zastanówcie się że to są bardzo duże zarzuty dla dyrektora i nie wiem kto go tak broni .

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 23:08:51

Bzdury piszesz. Zarzuty? Wojt właśnie przegrał w sadzie z dyrektorem. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 14:46:04

Obaj panowie przynoszą wstyd gminie i nam mieszkańcom.Powinni zniknąć z życia publicznego

i zająć się czym innym.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 22:22:25

Sam zajmij sie czymś innym. Zaborowski jest stworzonym menagerem placówki oświatowej a Kozlowski jest skończonym burakiem bez znajomosci podstaw poprawnej polszczyzny i bez znajomosci prawa. Potrafi tylko doskonale pisać o granty na płace zabaw i chodniki. Ale te środki sie skończą za 5 lat. Dajmy mu odpocząć jedna kadencje i zobaczmy jakim bedzie włodarzem bez pieniedzy z Unii. To bedzie prawdziwy test dla niego.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 06:48:48

Jestem mieszkańcem Kołczygłów i jak czytam te wasze wypowiedzi to śmiać mi się chce ! I prawidłowo czas na zmianę dyrektora , jak był takim dobrym dyrektorem to na pewno sobie poradzi w innej szkole . Jestem ciekaw kto go tak broni bo na pewno nie mieszkańcy . No i te podpisy nauczycieli no jak tu nie podpisać a jak wróci i mnie zwolni. W tej sprawie chodzi o dyrektora a nie o wójta i radnych i zastanówcie się że to są bardzo duże zarzuty dla dyrektora i nie wiem kto go tak broni .

i ciagle jest tak samo...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych