Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


65 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kazimiera~

~Kazimiera~
 • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 13:07:38

Co prawda to prawda - dyrektor realizował się politycznie w czasie, za który z publicznych pieniędzy płaciła mu gmina. Dodatkowo dostawał dietę radnego powiatowego.

Wójt słusznie się temu sprzeciwił. Poczekajmy na orzeczenie sądu w tej sprawie.

Protest dyrektorów oceniam jako gest solidarności środowiska zawodowego nie mający nic wspólnego z meritum sprawy, a pokazujący jedynie że nauczyciele za sobą stać będą zawsze.

 

Sprawa ma oczywiste konotacje polityczne i z pewnością będzie wykorzystana w najbliższej kampanii wyborczej do samorządu.

 

Jestem w tej sprawie po stronie wójta, choć nie przepadam za jego sposobem bycia i sprawowania urzędu. Tu jednak coś przeczuwam, że ma rację.#22 ~Oserwator~

~Oserwator~
 • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 21:36:55

Czas najwyższy na zmiany, ten wójt podzielił społeczeństwo.Jedynym jego osiągnięciem jest pozyskanie znacznej ilości gruntów za bezcen,dzięki stanowisku stał się z biedaka kapitalistą.Wprowadzając chaos w szkole nie przyczynia się do poprawy jakości nauczania,

 


Czas najwyższy na zmiany, ten wójt podzielił społeczeństwo.Jedynym jego osiągnięciem jest pozyskanie znacznej ilości gruntów za bezcen,dzięki stanowisku stał się z biedaka kapitalistą.Wprowadzając chaos w szkole nie przyczynia się do poprawy jakości nauczania,

Podzielam twoje spostrzeżenia to prawda.

Jednakże ten wójcina w ramach kontynuacji robi chałos też w samym urzędzie. Odwołał już kierownika referatu gospodarczego, który za niego odwalał robotę i nastawiał głowę.

Ostatnio znieważył Kierownika GOPS-u, aż się Pani rozchorowała. Nie mówiąc już o pozostałych zastraszonych- zmobingowanych pracownikach.

Czy na tym polega efektywne zażądzanie w Samorządzie. Chyba, że to są igrzyska, gdzie udzielny cezar jest panem życia i śmierci.#23 ~wyborca~

~wyborca~
 • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 21:55:14

Wójt chce się pozbyć i zdyskredytować wszystkich mądrzejszych od siebie w gminie Kołczygłowy. Począwszy od myślących samodzielnie radnych na dyrektorze pewnie nie kończąc. Radni w większości to tępe maszynki do głosowania po myśli wójta, bez własnych przemyśleń, nie czytają nawet tego, nad czym potem głosują!! Zwykle sami mieli pod górkę do szkoły. 

Wójt aferzysta, w swoim oku belki nie widzi, a próbuje zniszczyć człowieka, który tę szkołę wprowadził w XXI wiek. Dlaczego nic nie powie o jeszcze słabszych wynikach w szkole w Łubnie? Bo tam dyrektor jest podporządkowany wójtowi. 

Długo by pisać. Powiem krótko - wójt Kozieł z "Rancza" to anioł w porównaniu do Kozłowskiego z Kołczygłów. 

Brawo gościu celna ocena wójta i radnych.

Takie niszczenie wszystkich, którzy myślą inaczej niż jaśnie oświecony, wszystko najlepiej wiedzący dyktator to jest bardzo niebezpieczne.

Temu trzeba przeciw działać i to jest obowiązek Przewodniczącej i Radnych. Jeżeli przewodnicząca w tym przeszkadza to jesteście radni władni ją w każdej chwili zmienić. A zrobić to jesteście zobowiązani w imię ratowania resztek demokracji w Kołczygłowach.#24 ~pracownik gminy~

~pracownik gminy~
 • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 09:48:32

Mamy nadzieję, że na jesień znajdzie się godny następca i będzie władał gminą jak należy.

My już mamy dosyć ciągłego zastraszniania, mobbingu, odprawek, skandali...

To nie jest osoba godna stanowiska Wójta.#25 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 18:17:55

Ciekawe, kto teraz komu nasra i gdzie???????????

 

 #26 ~zenek~

~zenek~
 • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 19:47:36

Ciekawe, kto teraz komu nasra i gdzie???????????

TO JEST OCZYWISTE tylko ,że dyrektor mieszka na piętrze i jest to utrudnienie dla pozostawiającego własne odchody.#27 ~Weronika~

~Weronika~
 • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 20:07:49

Podobno wójt Gminy Dębnica Kaszubska bardzo wspiera naszego wójta. Ma się czym szczycić. Ten też nie lubi mądrzejszych od siebie. #28 Gaaanonim

Gaaanonim

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 03 lipiec 2014 - 23:06:37

Kto komu nasrał ?

#29 ~agniecha~

~agniecha~
 • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 13:21:13

Podobno wójt Gminy Dębnica Kaszubska bardzo wspiera naszego wójta. Ma się czym szczycić. Ten też nie lubi mądrzejszych od siebie. 

Jednemu i drugiemu słoma z lakierek wystaje więc się wspierają . Dańczak jest bez szans na reelekcję.#30 ~Pedagog z innej gminy~

~Pedagog z innej gminy~
 • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 17:20:40

Podobno p. dyrektor został odwołany z dniem 27 czerwca. Czy to prawda???

Tak widziałem na BIP-e Gminy zarządzenie jedno zdaniowe:            " z dniem 27.06.2014r. odwołuje dyrektora Piotra Zaborowskiego".

Widziałem też trzystronnicowe uzasadnienie w którym wójt zamieszcza zlepek kłamstw i kłamstewk cytując np wyniki testów 6-klas z różnych lat wybiórczo najniższe pomimo, że Szkoła w Kołczygłowach podwyższyła wynik w bieżącym roku o ponad 2 punkty procentowe.

A już budowa zdań złożonych nie wiadomo z jakiej jest epoki.

Poszczególne człony zdań rozpocznają 4-krotnie literką w...w...w...w, cztero krotnie literką z...z...z...z, oraz czterokrotnie literką i...i...i...i., jak idiota.

Panie wójcie test z 6-klasy jest definitywnie przez pana oblany. oblany#31 ~jola~

~jola~
 • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 08:41:28

Kto komu nasrał ?

specjalistą w tej branży jest nasz włodarz i podobno dużej wielkości kupki pozzostawia#32 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 09:58:54

zwolnic bo w godzinach urzędowania nie można pełnic kilku funcji naraz a tym bardziej poza zakładem pracy nie wypisując swojego wyjscia z pracy i brac za to pieniądze! społeczne#33 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 10:02:19

w Słupsku podobnież też tak radni robią ? :D#34 ~radny~

~radny~
 • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 12:18:37

Brawo gościu celna ocena wójta i radnych.

Takie niszczenie wszystkich, którzy myślą inaczej niż jaśnie oświecony, wszystko najlepiej wiedzący dyktator to jest bardzo niebezpieczne.

Temu trzeba przeciw działać i to jest obowiązek Przewodniczącej i Radnych. Jeżeli przewodnicząca w tym przeszkadza to jesteście radni władni ją w każdej chwili zmienić. A zrobić to jesteście zobowiązani w imię ratowania resztek demokracji w Kołczygłowach.

W tej gminie tylko daleko idące zmiany personalne mogą uzdrowić sytuację.Cały konflikt spowodował wiceprzewodniczący rady gminy który swoją intrygą chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.Zamysłem jego było utrzymanie siostrzenicy na posadzie pedagoga i zastąpienie dyrektora swoją kochanką.W tym celu zbliżył się do wójta popierając we wszystkich idiotycznych działaniach.

 

 

 

 #35 ~sasiadka~

~sasiadka~
 • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 21:23:01

ale to je gnida ten adam nam mowi jak dowala wackowi a robi krecia robota#36 ~Isia~

~Isia~
 • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 00:23:26

No to wszystko jasne teraz. Radni-bezradni są narzędziem. Czy to prawda, ze siostrzenica szantażuje rodziców i straszy ich sadem?

#37 ~leszek~

~leszek~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 07:51:53

rozgonić ta radę ,wybrać ludzi niezależnych nie mających interesu w gminie.Wójtem powinien być człowiek z zewnątrz będący poza układami rodzinnymi.#38 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 18:55:48

Po przeczytaniu ostatniego Kuriera Bytowskiego myślę,że nasz wójcina postradał rozum.Zwolnił w sposób skandaliczny dyrektora,być może wpadka ale odsunąć od obowiązków najbardziej kompetentnego pracownika w gminie to już brak instynktu samozachowawczego.Jeśli wójt stawia na pracowników na poziomie intelektualnym dyrektorki GOK to faktycznie nastał czas na zmianę wójta.

Arek nie rozważaj tylko organizuj komitet wyborczy,im szybciej tym większe masz szanse wygrać.#39 ~obserwator~

~obserwator~
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 20:39:35

Taka pani dyrektor to skarb wg tego pana robi jak pan sobie zyczy i nadstawia tez.Ponoc jest bardzo usluzna,a co na to Stanislaw?

#40 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 13:39:13

ale wszyscy robią w gacie ze strachu przed władzą nikt pary z gęby nie puści :D co za naród heheDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych