Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dyrektorka w Dębnicy Kaszubskiej

Dyrektorka Dębnica Kaszubska Mobbing Zastraszanie

99 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~wielbiciel~

~wielbiciel~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:26:20

-Ja Oka,ja Oka-

-Beato,Beato jak mnie słyszysz?

-kończ te rozprawy z szefem i siadaj do kompa bo jakoś nudno tu bez ciebie(chyba w Spolu masz internet?)

napisz coś od serca do nas,proszę 

#62 ~KIBIC~

~KIBIC~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:29:15

JEDYNA DUMA TEJ WIOCHY-KS SKOTAWIA !!!!!!!

#63 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:32:51

Zwolnijcie pania Krencewicz po co wam taka nieudaczna nauczycielka. Ubiera się, wygląda, ma dobry kontakt z uczniami, potrafi nauczyć języka, zachęcić do nauki, a nie wspominajmy o dyscyplinie na lekcji i o tym, że jest mieszkańcem Dębnicy Kaszubskiej od urodzenia.  Zwolnię ją, ba już je dałam wypowiedzenie i na jej miejscu bedzie pracować pani P-M. Tak rzeczę JA BEATA inie ma bata

#64 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:39:17

Dowcip.

Co mówi Beata, gdy wójt dzwoni? 

- Odebrać, nie odebrać, a tam co za różnica najwyżej rzucę słuchawką!

Co mówi wójt, gdy ma przekazać informację podwładnej pani dyrektor?

- Nie wiem czy uda mi się z nią skontaktowąć.

:):) :):) :):) :)

#65 ~szoguny~

~szoguny~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:47:41

Pani Beata *

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 23:12:01

Nuczyciele zamilknijcie, Nie dajcie się wciągać w tę dyskusję.

To co Was bolało powiedzieliście na sesji. Pyskówka i wywlekanie brudów chwały Wam nie przyniosą.

#67 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 23:16:11

Nauczyciele zamilknijcie? Nie nie nie nienienneniienieieieieie ! DOŚĆ milczenia!!

#68 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 00:55:45

Drodzy nauczyciele, jakimi jestescie nauczycielami by popelniac takie byki ortograficzne i literowki? :) Czy moze jestescie jakas osoba ktora podpisuje sie jako nauczyciel ? :)

No widzisz "ona" soł nałóczyciele i nauczyciele i niestety jedni i drudzy uczą w szkole, tzn jedni óczoł a drudzy uczą. I tak jak w innych wypowiedziach czytam, że schizofreniczny zamęt sieją dwie osoby ( mam nadzieję, że ich wpisy i działalność to ich łabędzi śpiew :)) to przypuszczam także, że większość wypowiedzi pochodzi od tych osób, a także ich rodzin. No ale cóż... szkoła już dawno przestała być miejscem wysokiej kultury osobistej, etyki, moralności. I tylko wypada zadać pytanie: Czego te osoby chcą nauczyć młodzież, jaki przykład im dac ( bo chyba nie swój), jakie wartości chcą im przekazać.Nie da się efektywnie zarządzać takimi osobami! Nauczyciel partycypuje w wychowaniu młodzieży a w ich wydaniu - "nauczyciel" - nie brzmi wcale dumnie!!! Wstyd!

#69 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 01:08:55

Komu zależy na dobru uczniów? Rodzicom z rady rodziców, nauczycielouczącym, dyrekcji, wójtowi? Komu zależy na posadzie? W czasie sesji przewodnicząca rady rodziców wyraźnie powiedziała, że nie dopuszczalne jest dyskryminowanie rodziców i pomijanie ich twierdzeńo konflikcie z dyrektorką. Nie dopuszczalne jest stwierdzenie dyrektorki,że rada rodziców jest z przypadku. Rodzic nie jest z przypadku i ma prawo być obużony postwą i postępowaniem dyrekcji. Pani przewodnicząca rady rodziców, że jest matką "dwupokoleniową", bo jej młodsze dzieci chodziły do gimnazjum, a teraz po kilku latach znów jej syn chodzi do gimnazjum - zna więc od dawna nauczycieli uczących i nie godzi się z opinią o nauczycielach pani dyrektor. Pani dyrektor w mailach nazywa nauczycieli analfabetami, deb***ami i kończy opinią, że jedną nauczycielkę to by zabiła (sic!). W czasie sesji zostało odsuchana wypowiedź pani z obsługi, które wczoraj zostałe nagabywane do podpisania paszkwilu na pania Ewelinę - zostały wezwane przez 3  nauczycielki (które w wcześniej w gminie zeznawały, że pani dyrektor jest wspaniała) do gabinetu biologicznego i kazano im podpisać (nie czytając) dokument. Gdy się zorientowały co podpisują w ciemno zażądały wykreślenia podpisów i napisały oświadczenie, że to nie prawda oraz zgodziły się na przedstawienie na sesji swojej wypowiedzi. Właśnie tak wygląda gimnazjum. Zmudzanie zastraszanie i folwark pani dyrektor. DOŚĆ TEGO. Zarzuty oprócz tych w dotyczących atmosfery pracy z panią dyrektor są znacznie poważniejsze - dotyczą malwersacji finansowych, fałszowania dokumentacji i niedopełnienia obowiązków dyrektora! Drodzy czytelnicy czy w obecnych czasach ktos z was ryzykuje i pisze skargę na przełożonego? Czy zagryza zęby i siedzi cicho? My nie będziemy cicho DOŚĆ już tego. Ja osobiście do końca życia nie zapomnę głosu pań z obsługi, które mówiły do czego próbowano je zmusić i nie zapomną wypowiedzi w trakcie sesji nauczycielki, która wstała i powiedziała, że te kobiety kłamią. To tylko skrót tego co się działo. Dyskutujcie ze sobą o tym. Mówcie i wyrażajcie swoje opinie głośno. Pozdrawiam Jan

Janko!!! Bój się Boga! Lecz nogi!  Ruwniesz jestem obużony, nie tylko poziomem i merytorycznością wypowiedzi, ale także ortografią! Mam nadzieję,że nie jesteś nauczycielką czegokolwiek w tej szkole!

#70 ~Nowa~

~Nowa~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 06:31:41

Dlaczego tylko anonimy bronią dyrektorki.Czy nikt nie ma odwagi się podpisać? To narzuca tok myslenia, kto jest autorem tych anonimów.

To tak samo jak osoby ktore pisza na dyrektorke to niech tez sie podpisza z imienia i nazwiska bo jak kazdy ma podpis anonim to wtedy kazdy nagle staje sie madry

#71 ~uczestnik~

~uczestnik~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 06:53:22

To tak samo jak osoby ktore pisza na dyrektorke to niech tez sie podpisza z imienia i nazwiska bo jak kazdy ma podpis anonim to wtedy kazdy nagle staje sie madry

Chodzi o podpisy w oficjalnych pismach a nie na forum.Skargi na dyrektorkę są podpisane imieniem i nazwiskiem a listy poparcia są anonimowe. 

#72 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 07:18:35

Wow myślę, że pani DYrektor musi zrobić kolejne szkolenie w szkole  kurs ortografii dla nauczycieli! Proponuje umieścić szczery komunikat w dzienniku "Ja Jaśnie Wilemożna Pani Dyrektor w swej nieskończonej łaskawości zorganizowałam dla was wtórnych analfabetów szkolenie. JA jestem dyrektorką, więc mam prawo wami zarządzać i będę was ustawiać jak mi sięi tylko mi się podoba. Wara wam więc odemnie. Jedne co możecie to kłaniać mi się w pas do samej ziemi chołoto, a nie się skarżyć. Z resztą i tak wszyscy tak robicie, oprócz tych dwóch niepokornych nauczycielek, noi jeszcze może 3 nauczycieli i rodziców z rady i opsługi no i może jeszcze kilku nauczycieli, no może tak.....4 nauczycielki robią to co im każe :) Amen   

#73 ~wkurzona~

~wkurzona~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 08:04:06

Komu zależy na dobru uczniów? Rodzicom z rady rodziców, nauczycielouczącym, dyrekcji, wójtowi? Komu zależy na posadzie? W czasie sesji przewodnicząca rady rodziców wyraźnie powiedziała, że nie dopuszczalne jest dyskryminowanie rodziców i pomijanie ich twierdzeńo konflikcie z dyrektorką. Nie dopuszczalne jest stwierdzenie dyrektorki,że rada rodziców jest z przypadku. Rodzic nie jest z przypadku i ma prawo być obużony postwą i postępowaniem dyrekcji. Pani przewodnicząca rady rodziców, że jest matką "dwupokoleniową", bo jej młodsze dzieci chodziły do gimnazjum, a teraz po kilku latach znów jej syn chodzi do gimnazjum - zna więc od dawna nauczycieli uczących i nie godzi się z opinią o nauczycielach pani dyrektor. Pani dyrektor w mailach nazywa nauczycieli analfabetami, deb***ami i kończy opinią, że jedną nauczycielkę to by zabiła (sic!). W czasie sesji zostało odsuchana wypowiedź pani z obsługi, które wczoraj zostałe nagabywane do podpisania paszkwilu na pania Ewelinę - zostały wezwane przez 3  nauczycielki (które w wcześniej w gminie zeznawały, że pani dyrektor jest wspaniała) do gabinetu biologicznego i kazano im podpisać (nie czytając) dokument. Gdy się zorientowały co podpisują w ciemno zażądały wykreślenia podpisów i napisały oświadczenie, że to nie prawda oraz zgodziły się na przedstawienie na sesji swojej wypowiedzi. Właśnie tak wygląda gimnazjum. Zmudzanie zastraszanie i folwark pani dyrektor. DOŚĆ TEGO. Zarzuty oprócz tych w dotyczących atmosfery pracy z panią dyrektor są znacznie poważniejsze - dotyczą malwersacji finansowych, fałszowania dokumentacji i niedopełnienia obowiązków dyrektora! Drodzy czytelnicy czy w obecnych czasach ktos z was ryzykuje i pisze skargę na przełożonego? Czy zagryza zęby i siedzi cicho? My nie będziemy cicho DOŚĆ już tego. Ja osobiście do końca życia nie zapomnę głosu pań z obsługi, które mówiły do czego próbowano je zmusić i nie zapomną wypowiedzi w trakcie sesji nauczycielki, która wstała i powiedziała, że te kobiety kłamią. To tylko skrót tego co się działo. Dyskutujcie ze sobą o tym. Mówcie i wyrażajcie swoje opinie głośno. Pozdrawiam Jan

Janko!!! Bój się Boga! Lecz nogi!  Ruwniesz jestem obużony, nie tylko poziomem i merytorycznością wypowiedzi, ale także ortografią! Mam nadzieję,że nie jesteś nauczycielką czegokolwiek w tej szkole!

Jan, nagl odezwales sie w sprawie roznych matactw finansowych? a jak bylo poprzednie dyrektorstwo i rowniez byly takie matactwa to jakos wszyscy siedzieliscie cicho? a moze jestescie grupa bardzo dobrych znajomych gdzie kazdy kazdego kryje?

#74 ~wkurzona~

~wkurzona~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 08:04:18

Jan, nagl odezwales sie w sprawie roznych matactw finansowych? a jak bylo poprzednie dyrektorstwo i rowniez byly takie matactwa to jakos wszyscy siedzieliscie cicho? a moze jestescie grupa bardzo dobrych znajomych gdzie kazdy kazdego kryje?

#75 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 10:39:15

Kiedyś w meczu Polska - Związek Radziecki nasi strzelili gola,ale radziecki bramkarz go nie uznał.Dzisiaj radny Pałubicki nie uznał zarzutów ze strony nauczycieli i rodziców.Dobra radziecka szkoła.

. Radny Pałubicki i Ziółkowski nic nie zrobią , to są pupile Dańczaka.

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 12:28:39

Nie rozumiem tych wycieczek w stronę starej dyrekcji i starej kliki????, która nie ma a tu przecież nic do rzeczy. Wszyscy skarżący ( bez wyjątku łącznie z panią Basią, która witała nową dyrekcję z kwiatami ) to poplecznicy i przyjaciele (byli) obecnej dyrektorki.

#77 ~obecny na radzie~

~obecny na radzie~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 16:28:43

Do Marcina.

Mam nadzieję,że starczy panu odwagi i odszczeka pan swoje peany.Niestety,dokumenty się znalazły.te fałszywe.To tylko sprawa dni.

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 14:19:08

Obserwuję te zajadłe bełkoty i jestem święcie przekonany, że nie bierze udziału w nich nikt ze starej ekipy, która oczywiście była w bardzo dużej części całkiem młoda. Myślę,iż  niektórzy z nich lubili może sobie troszkę  czasami chlapnąć :), ale nigdy, przenigdy nie oblewaliby w ten sposób pomyjami choćby przeciwników.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 17:25:11

Obserwuję te zajadłe bełkoty i jestem święcie przekonany, że nie bierze udziału w nich nikt ze starej ekipy, która oczywiście była w bardzo dużej części całkiem młoda. Myślę,iż  niektórzy z nich lubili może sobie troszkę  czasami chlapnąć :), ale nigdy, przenigdy nie oblewaliby w ten sposób pomyjami choćby przeciwników.

Oj nie "troszkę lubili chlapnąć", tylko jeżeli udało się na to wyrwać szkolne pieniądze i jakoś to zachachmęcić w papierach - to lubili chlapnąć czasami aż do padnięcia fizjonomią w trawę  :wacko:  :lol:  albo do latania po Krzyni w takim stanie - że do zgubienia galotów włącznie. :lol:

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 17:53:12

Wolę takiego co wypije niż po cichu anonimowe donosy pisze, a szczytem odwagi jest wpis na forum. Brawo za odwagę i postawę dla tych nauczycieli i rodzicow, ktorzy mieli odwagę szczerze napisac o problemie. Oni się podpisali ciekawe ile osob widzac bierna postawe wojta podpisze się pod referendum ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dyrektorka, Dębnica Kaszubska, Mobbing, Zastraszanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych