Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Obecny1~

~Obecny1~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 21:59:48

Pozdrawiam Obecnego1 

Wzajemnie.  :rolleyes:

#22 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 07:12:34

Wzajemnie.  :rolleyes:

Czesc Obecny1 !  :D  Co tam u ciebie na wsi pod Slupskiem, dziki nie atakuja ?  :D

#23 ~rummel~

~rummel~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 07:51:45

Czarna pantera zawsze był głupkiem i głupkiem pozostanie.  :D

#24 ~Wienio~

~Wienio~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 09:07:20

Jestem za. Nie można wieczorem wyjść na spacer. Chodzą po osiedlu biegają. Rok temu zabiły znajomego psa. Po za tym dlaczego ekolodzy nie postawią się w sytuacji rolników. Ile oni tracą. Ja mam dość tych dzikow. Zniszczyli moje osiedle

#25 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:36:19

Jestem za. Nie można wieczorem wyjść na spacer. Chodzą po osiedlu biegają. Rok temu zabiły znajomego psa. Po za tym dlaczego ekolodzy nie postawią się w sytuacji rolników. Ile oni tracą. Ja mam dość tych dzikow. Zniszczyli moje osiedle

Kurka wodna !  :blink: Znales tego psa ?!  :huh: 
...to jest morderstowo, to podpada pod § ! :D  Dzwoniles na 997 w tej sprawie ? Przesluchiwali cie w charakterze swiadka ?!

#26 ~piotr mieczyslaw~

~piotr mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 07:11:22

choroba -/nie/ rozumiem ,nadmierna ilosc - rozumiem ,ale metody

nie pojmuje - mord z premedytacja,zbrodnia zaplanowana,odpowiedzialnosc zbiorowa ?

Gdzie etyka ? mysliwy dba o pozytywny wizerunek lowiectwa

szanuje prawo do zycia zwierzat ....

#27 ~stan~

~stan~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 21:24:43

To ludzie są winni za tą chorobę zobaczcie tylko jak wyglądają chlewy !!! syf kiła mogiła.Jak znajdą jednego zarażonego dzika to w promieniu 5 km zabijają wszystkie świnie!!Komu zależy na tym ..a potem będziemy zwozić mięso z chin Nie tędy droga

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 21:28:18

Karac tych idiotow tak, zeby czuli ze sa karani ! Najlepiej odrazu do pudla !   :) 

To dobrze ze sprawca tych falszywych alarmow zostal juz namierzony przez policje i wkrotce stanie przed sadem...brawo !

Wkrotce tez stanie przed sadem ten idiota, ktory zasmieca forum GP i jednoczesnie przy tym obraza Moderatora.

Nie pomoga mu wtedy ani zolte papiery, ani zadne lamenty   :D .

...a w pier dlu dostepu do internetu raczej nie ma   :D 

Polecam dział O WSZYSTKIM & O FORUM
TEMAT >Czy sieć TOR gwarantuje pełną anonimowość ? " 
Tego tematu pewnie ten troll nie czytał, a jak czytał to pewnie nie zrozumiał,

ale wkrótce zrozumie. 

Obstawiam ze czytal...ale nic z tego nie kuma.  :D 
...ale nic to, prokurator wytlumaczy mu to  :lol: 
....

....

....
....

Jest taka piosenka zespolu Lady Pank pod tytulem "Prokurator wytlumaczy ci to"  :D 
Ta piosenka bardzo pasuje do zaistnialej sytuacji, tekst tej piosenki idealnie pasuje...jest tam o nienawisci i nie tylko...
W sumie juz teraz jest mi zal tego trolla, ale coz...po cos istenieja wiezienia, przeciez nie moga stac puste.  :D 
Pozdrawiam ! Hej !  :)

#29 ~chochlik~

~chochlik~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 21:02:02

odpowiadaj głupiemu wg jego głupoty, bo inaczej nie zrozumie i dalej bedzie się pysznił że jest futrzakiem

#30 ~chochlik~

~chochlik~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 21:02:24

odpowiadaj głupiemu wg jego głupoty, bo inaczej nie zrozumie i dalej bedzie się pysznił że jest futrzakiem

#31 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 19:19:39

...ale tu sie dzieje w tym temacie ! ...ho ho ho !   :D

#32 ~dzielnicowy Gieruś~

~dzielnicowy Gieruś~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 19:32:00

Był po służbie, wracał na chatę bez broni i dał się zaskoczyć dzikom na osiedlu? 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 19:55:21

Gdzie się takie szuje jak czarna pantera legną? Nie tylko sieją nienawiść ale i rozmawiają same ze sobą.

Wydawać się mogło,że będzie milej.Zwyczajnie przykro mi na duszy.

#34 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:06:44

...ale tu sie dzieje w tym temacie ! ...ho ho ho !  :D 

#35 ~Pinky~

~Pinky~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:44:41

...ale tu sie dzieje w tym temacie ! ...ho ho ho !  :D 

Jakieś dwa lata temu zrodził się projekt schwytania ciebie w sidła w podsłupskim zagajniku. :ph34r:  Podówczas, miejscowy TOZ kategorycznie sprzeciwił się projektowi odłowu i dlatego projekt nie wypalił ze względów humanitarnych. :(

Po pewnym czasie zaiskrzył nowy projekt. Tym razem, znając twoją słabość na widok nieświeżej kabaniny, polegał on na schwytaniu ciebie zajętego pałaszowaniem zjełczałego połcia słoniny.

Połeć, pod twój łakomy policyjny nos, miała wtedy podsunąć niejaka niu, a ja, ukryty za drzewem, oczekiwać miałem z kagańcem gotowym do zatrzaśnięcia na Twoim zaskoczonym policyjnym (...)

Prawidłowo powiadomiona niu przystała na plan. Ba, zgodziła się nawet odstąpić połeć słoniny ze swoich zimowych zapasów. W ostatniej chwili, niestety, niu zrezygnowała. :(  Nie wiadomo, czy z lenistwa, czy z chytrości podyktowanej obawą o swoje zapasy słoniny. Tak czy owak, tylko niefrasobliwości niu zawdzięczasz beztroskie bujanie się po terenie nie ogrodzonym oraz możliwość pisania brewerii na publicznym i niewątpliwie, szacownym forum gp.24.pl :)   

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:45:33

Gdzie się takie szuje czarna pantero legną? Nie tylko sieją nienawiść ale i rozmawiają same ze sobą.

Wydawać się mogło,że będzie milej.Zwyczajnie przykro mi na duszy.

Przestań tak się poniżać i jęczeć do czarnej pantery,
wstań z kolan i weź się w garść człowieku.

#37 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:09:24

Kulego, gdyby nie/istnialo takie pozyteczne zjawisko jakim jest fermentowanie,
to wiesz ilu pozytecznych rzeczy nie byloby na swiecie ?!  ...ale pewnie nie wiesz, bos tuman.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dzik, ASF, ochrona przyrody, myśliwi, PiS, rolnictwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych