Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Duchy, UFO...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
206 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~*MIRO*~

~*MIRO*~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 08:21:14

Halo, halo. Z tej strony Miro się kłania. Pragnę poruszyć w tym temacie niezwykle żywotne w naszym społeczeństwie zjawisko zacofania które wywodzi się z mrocznych Średniowiecznych lochów. To zjawisko jest w naszym społeczeństwie zakorzenione i ugruntowane. Akceptowane jest przez ludzi wydawałoby się światłych i otwartych na wiedzę. Niestety, pozostajemy wciąż w Średniowiecznych oparach amoku. Wychodzimy na ulice i manifestujemy przywiązanie do tych tradycji. To ten sam niezmienny od wieków elektorat przewodzony przez natchnionych. 

Duchy, UFO... Polacy wierzą w zjawiska paranormalne
"Wróżbita od dawna jest wpisany na listę klasyfikacji zawodów i specjalności Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Otacza nas nieznany, niedostępny nam świat, pełen duchów, kosmitów i zjawisk wymykających się współczesnej nauce. Tak, tak. W XXI wieku 37 procent Polaków nadal wierzy w to, co niezbadane."

#2 ~*MIRO*~

~*MIRO*~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 08:51:56

Papież w swoim przesłaniu do wiernych zapytał: "Czy należy ochrzcić istoty pozaziemskie". 

Czy Kosmici byliby gotowi do przyjęcia wiary w to co my bezgranicznie wierzymy. Papież gotów jest osobiście uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu. 

Wyobraźmy sobie wizytę naukowej grupy pionierskiej z odległej Galaktyki która wylądowała na planecie Ziemia.  Ich wiedza o Kosmosie i rządzących w nim prawach znacznie przewyższałaby myśl techniczną ludzkości. 

I oto po wylądowaniu zaproponowano by im powrót do Średniowiecza. Musieliby wyrazić na to zgodę. Byliby bez szans na zawarcie z nami Ziemianami jakiegokolwiek porozumienia. 

#3 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Przyjaciel wszystkich dobrych ludzi

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 07 maj 2017 - 10:16:28

Halo, halo. Z tej strony Miro się kłania. Pragnę poruszyć w tym temacie niezwykle żywotne w naszym społeczeństwie zjawisko zacofania które wywodzi się z mrocznych Średniowiecznych lochów. To zjawisko jest w naszym społeczeństwie zakorzenione i ugruntowane. Akceptowane jest przez ludzi wydawałoby się światłych i otwartych na wiedzę. Niestety, pozostajemy wciąż w Średniowiecznych oparach amoku. Wychodzimy na ulice i manifestujemy przywiązanie do tych tradycji. To ten sam niezmienny od wieków elektorat przewodzony przez natchnionych. 

"Wróżbita od dawna jest wpisany na listę klasyfikacji zawodów i specjalności Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Otacza nas nieznany, niedostępny nam świat, pełen duchów, kosmitów i zjawisk wymykających się współczesnej nauce. Tak, tak. W XXI wieku 37 procent Polaków nadal wierzy w to, co niezbadane."

Jeśli dobrze kojarzę, pan piekarz? Ja rozumiem, robota niewdzięczna. Praca ciężka. Nocna zmiana. Ludzie chcą chleba. A z pustego worka nawet MIRO nie wytrzepie. Daje im pan więc zastępcze igrzyska. Ja wszystko rozumiem. Ale żeby tak fest popić z samego rana? Bój się pan Boga. Albo majstra. Walnij lufę, popij piwem, umyj zęby. I na mszę do kościółka do Q nędzy. :P

#4 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 07 maj 2017 - 10:27:54

Papież w swoim przesłaniu do wiernych zapytał: "Czy należy ochrzcić istoty pozaziemskie". 

Czy Kosmici byliby gotowi do przyjęcia wiary w to co my bezgranicznie wierzymy. Papież gotów jest osobiście uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu. 

Wyobraźmy sobie wizytę naukowej grupy pionierskiej z odległej Galaktyki która wylądowała na planecie Ziemia.  Ich wiedza o Kosmosie i rządzących w nim prawach znacznie przewyższałaby myśl techniczną ludzkości. 

I oto po wylądowaniu zaproponowano by im powrót do Średniowiecza. Musieliby wyrazić na to zgodę. Byliby bez szans na zawarcie z nami Ziemianami jakiegokolwiek porozumienia. 

Tudzież widzę że z wolna pan trzeźwiejesz? Porusza pan trudny temat. Jako że jestem ojcem chrzestnym jednego kosmity, co mu dali Marsjanek, czyli Janek z Marsa, tak skrótowo. Ja z nim po mszy poruszyłem to zagadnienie. I on mnie mówi. Wujek ten papież to bajkopisarz. Żadnych kosmitów oprócz mnie nie ma. Ale mnie tata Majek z mamą Uleńką z Bożą pomocą na Marsie zrobili. Wujek nie czyta tego MIRO bo to głąb. I tyle mi mój ukochany Marsjanek objaśnił :)

#5 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 11:05:05

Wujek jest fajowy tak jak ja. A ten Miro to jakiś fantasta. 

#6 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 11:18:20

W całej rozciągłości popieram MIRO.  Czytałam jego obszerne wypracowania na temat Kosmosu. Posiada głęboką wiedzę. Z dużym zainteresowaniem czytałam na temat tajemnych spotkań z Kosmitami w Ogrodach Watykanu. O dinozaurach żyjących na planecie Ziemia 100 milionów lat i o malowidłach pierwotnych ludzi żyjących w jaskiniach którzy na ścianach umieszczali Kosmitów. 

Warto zastanowić się nad tym i podyskutować. 

#7 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 12:05:46

Miro... poruszyłeś niezwykle interesujące problemy... duchy, UFO... i wszystko co się z tym wiąże...

Odniosę się do wiary w duchy... :rolleyes:

Otóż kiedyś przez wiele lat...dwa pokolenia!  ... w pewnym domu ewidentnie straszyło...

Po pokojach, strychu, piwnicy... przeważnie w nocy snuły się tajemnicze, przezroczyste postacie...  wydawały głosy, przestawiały meble,  dotykały, szturchały, biły... a nawet podduszały ... fizycznie żywych mieszkańców.

W tym przypadku... udało się obalić wiarę w duchy... ponieważ jak się okazało winny okazał się truciciel....niewidzialny  czad! , który ulatniał się przez nieszczelne kominy.

"Tlenek węgla jest bardzo niebezpieczny. Nie ma smaku ani zapachu i trudno go wyczuć. Jest przyczyną zatruć, a nawet śmierci. Czasopisma medyczne zanotowały również przypadek 23-letniej kobiety, która będąc pod prysznicem zobaczyła ducha. Przerażona szukała pomocy. Okazało się, że w jej domu nieprawidłowo zainstalowano piec i ona również zatruła się tlenkiem węgla."

#8 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 07 maj 2017 - 13:41:55

W całej rozciągłości popieram MIRO.  Czytałam jego obszerne wypracowania na temat Kosmosu. Posiada głęboką wiedzę. Z dużym zainteresowaniem czytałam na temat tajemnych spotkań z Kosmitami w Ogrodach Watykanu. O dinozaurach żyjących na planecie Ziemia 100 milionów lat i o malowidłach pierwotnych ludzi żyjących w jaskiniach którzy na ścianach umieszczali Kosmitów. 

Warto zastanowić się nad tym i podyskutować. 

Pani, jestem pod wrażeniem. Nie dość że piękna, to i mądra. To naturalny kolor włosów? ;)

#9 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 07 maj 2017 - 13:44:47

Miro... poruszyłeś niezwykle interesujące problemy... duchy, UFO... i wszystko co się z tym wiąże...

Odniosę się do wiary w duchy... :rolleyes:

Otóż kiedyś przez wiele lat...dwa pokolenia!  ... w pewnym domu ewidentnie straszyło...

Po pokojach, strychu, piwnicy... przeważnie w nocy snuły się tajemnicze, przezroczyste postacie...  wydawały głosy, przestawiały meble,  dotykały, szturchały, biły... a nawet podduszały ... fizycznie żywych mieszkańców.

W tym przypadku... udało się obalić wiarę w duchy... ponieważ jak się okazało winny okazał się truciciel....niewidzialny  czad! , który ulatniał się przez nieszczelne kominy.

"Tlenek węgla jest bardzo niebezpieczny. Nie ma smaku ani zapachu i trudno go wyczuć. Jest przyczyną zatruć, a nawet śmierci. Czasopisma medyczne zanotowały również przypadek 23-letniej kobiety, która będąc pod prysznicem zobaczyła ducha. Przerażona szukała pomocy. Okazało się, że w jej domu nieprawidłowo zainstalowano piec i ona również zatruła się tlenkiem węgla."

Ja pierdu. O mało co nie osiwiałem ze strachu. Czytam i zębami zgrzytam. No myślę już już dojdzie do prawdy. A ona nic ino czadu dała :P

#10 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 07 maj 2017 - 13:47:28

Wujek jest fajowy tak jak ja. A ten Miro to jakiś fantasta. 

Jesteś taki słodki Marsjanku, że wujek kiedyś Cię zje :rolleyes:

#11 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 14:06:13

Pani, jestem pod wrażeniem. Nie dość że piękna, to i mądra. To naturalny kolor włosów? ;)

Pan raczy sobie ze mnie żarty stroić. Temat jest poważny i na czasie. Ludzkość stoi przed niezwykle ważnym zadaniem jakim jest godne przyjęcie Kosmitów.  Nie jesteśmy samotni w Kosmosie. 

Człowiek zbudowany jest proporcjonalnie do pierwiastków występujących na planecie Ziemia. Składa się z 70% wody, trochę węgla i innych pierwiastków. 

Natomiast Kosmici zbudowani mogą być z 99% gazów występujących w przestrzeni kosmicznej. 

Dlatego są dla nas niewidzialni i postrzegamy Kosmitów jako duchy. 

Panie, weź i pomyśl zanim coś napiszesz.  

#12 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 14:11:45

Ludzie, Wy nie macie co robić?   :o

#13 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 07 maj 2017 - 14:18:39

Pan raczy sobie ze mnie żarty stroić. Temat jest poważny i na czasie. Ludzkość stoi przed niezwykle ważnym zadaniem jakim jest godne przyjęcie Kosmitów.  Nie jesteśmy samotni w Kosmosie. 

Człowiek zbudowany jest proporcjonalnie do pierwiastków występujących na planecie Ziemia. Składa się z 70% wody, trochę węgla i innych pierwiastków. 

Natomiast Kosmici zbudowani mogą być z 99% gazów występujących w przestrzeni kosmicznej. 

Dlatego są dla nas niewidzialni i postrzegamy Kosmitów jako duchy. 

Panie, weź i pomyśl zanim coś napiszesz.  

Polemizując z pani poglądami.

Co tzn. godnie przyjąć kosmitów, i czy te one kosmity to są aby trunkowe?

Mój znajomy jak się napije dykty, robi się naraz zielony. Czy to kosmita?

Szwagier chla odkąd się urodził, i ma przez to 70% wódy w żyłach i smołę w płucach. Czy to jeszcze człowiek?

Teściowa żre ino groch z kapustą i fasolę z bobem. Składa się w 99% z gazów biologicznie czynnych. Czy grozi to nagłym wybuchem?

Pani, przestańmy gadać. Zacznijmy się kochać :wub:

#14 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 07 maj 2017 - 14:20:04

Ludzie, Wy nie macie co robić?   :o

Oj pobzykało by się...pobzykało... :wub:

#15 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 15:01:49

Polemizując z pani poglądami.

Co tzn. godnie przyjąć kosmitów, i czy te one kosmity to są aby trunkowe?

Mój znajomy jak się napije dykty, robi się naraz zielony. Czy to kosmita?

Szwagier chla odkąd się urodził, i ma przez to 70% wódy w żyłach i smołę w płucach. Czy to jeszcze człowiek?

Teściowa żre ino groch z kapustą i fasolę z bobem. Składa się w 99% z gazów biologicznie czynnych. Czy grozi to nagłym wybuchem?

Pani, przestańmy gadać. Zacznijmy się kochać :wub:

Zrozum Pan co mówię. Spirytus czyli duch posiada 98% ciała duchowego, czyli ulotnego i niewidzialnego. Jedynie 2% wody utrzymuje spirytus w stanie płynnym. Ludzie posiadają 70% wody. W styczności  z duchem stanowimy barierę nie do pokonania. 

Jak możemy rozmawiać z duchem, który nie posiada strun głosowych i nie zna się na Internecie? 

Teraz patrz Pan. Przylatują do nas Kosmici. Gołym okiem dla nas niewidoczni. To kto ma z nimi gadać jak nie duchowni? 

#16 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 07 maj 2017 - 15:07:29

A co na to Ministerstwo Miłości? :huh:

#17 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 15:22:45

Oj pobzykało by się...pobzykało... :wub:

A co na to Ministerstwo Miłości? :huh:

Wam to tylko jedno w głowie, ale żeby podyskutować to nie ma z kim. 

#18 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 07 maj 2017 - 15:27:51

Wam to tylko jedno w głowie

Wychlać sobie czasem też rzeczą ludzką! :D

#19 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 07 maj 2017 - 18:33:34

Zrozum Pan co mówię. Spirytus czyli duch posiada 98% ciała duchowego, czyli ulotnego i niewidzialnego. Jedynie 2% wody utrzymuje spirytus w stanie płynnym. Ludzie posiadają 70% wody. W styczności  z duchem stanowimy barierę nie do pokonania. 

Jak możemy rozmawiać z duchem, który nie posiada strun głosowych i nie zna się na Internecie? 

Teraz patrz Pan. Przylatują do nas Kosmici. Gołym okiem dla nas niewidoczni. To kto ma z nimi gadać jak nie duchowni? 

Badania TNS Polska mówią, że 81 proc. Polaków deklaruje się jako osoby wierzące w Boga, jednak dużo gorzej jest z ich z wiarą w podstawowe dogmaty. Tylko 49 proc. z ankietowanych wierzy w śmierć Jezusa na krzyżu, 47 proc. w jego zmartwychwstanie, a w niepokalane poczęcie – 38 proc. Itd…

http://prawy.pl/4924...t-w-wierzacych/

#20 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 22:10:59

Badania TNS Polska mówią, że 81 proc. Polaków deklaruje się jako osoby wierzące w Boga, jednak dużo gorzej jest z ich z wiarą w podstawowe dogmaty. Tylko 49 proc. z ankietowanych wierzy w śmierć Jezusa na krzyżu, 47 proc. w jego zmartwychwstanie, a w niepokalane poczęcie – 38 proc. Itd…

http://prawy.pl/4924...t-w-wierzacych/

Połowa Polaków wierzy w to co chce wierzyć. Oznacza to pełną demokrację.  

Druga połowa Polaków również wierzy w to co chce wierzyć i potwierdza, że żyjemy w kraju demokratycznym. 

No ale w jaki sposób statystycy wyciągają z ludzi tak skrywane intymne informacje?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych