Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Drzwi wewnętrzne

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtasek

wojtasek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 maj 2014 - 23:16:11

Tyle jest o zewnętrznych, a o wewnętrznych nie napisali.

#2 ~Lubusz~

~Lubusz~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 17:09:03

Tyle jest o zewnętrznych, a o wewnętrznych nie napisali.

Jeżeli chodzi o drzwi wewnętrzne to polecam udać się do AG Style na bartyckiej. Można liczyć na fachową pomoc w doborze różnych renomowanych marek.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 15:38:16

Z wewnętrznych Dre są dobre, Invado, Vox . Jest z czego wybierać.Ważne to wiedzieć czy się chce pełne czy przeszklone.

#4 aprzybylska

aprzybylska

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 19:51:37

Ja mam z DRE i jestem bardzo zadowolona.

#5 ~Ksawier~

~Ksawier~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 15:29:00

A u mnie są polskie drzwi stalowe KMT standard. Nie znam się zupełnie na drzwiach, ale taki doradzili mi w [***spam***] i póki co nie narzekam.

#6 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 14 maj 2015 - 14:56:08

Polecam rozejrzeć się w sklepie Domek Wodzisław, znajdziecie tutaj naprawdę szeroką ofertę [***spam***] w dobrych cenach.

Nie polecam jednak mieszanie drewna z okleinami we wnętrzach. Powoduje to "niesmaczne" połączenie i kicz.

#7 OzoN

OzoN

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 15 maj 2015 - 11:33:53

Ja już od pewnego czasu nie ograniczam się do sklepów które mają przedstawicielstwa gdzie kolwiek ewentualnie jeśli chce zobaczyć jak coś wygląda. Większość zleceń związanych z remontem szukam przez oferteo mają działy dotyczące wszystkie. I w takim przypadku jak ten dodaje się [***spam***] i czeka na zgłoszenia firm, które chcą się podjąć tego konkretnego zlecenia. 

Jest to o tyle dobra opcja, że firmy ze sobą konkurują a co za tym idzie my jako klienci możemy liczyć na lepsze ceny. 

#8 reative

reative

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 maj 2015 - 08:43:07

Mam u siebie [***spam***] z ukrytymi ościeżnicami w ścianie. Tak sie składa że mam ściane i drzwi w tym samym kolorze wiec mam prawie niewidoczne drzwi, ale i tak nie mam problemu żeby do nich trafić hehe :)

#9 ~Heniutek~

~Heniutek~
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 20:19:20

Reklama?

#10 ~maras32~

~maras32~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 21:22:45

Najlpsze drzwi wewnętrzne jakie udało nam się kupić są marki Asilo. Przede wszystkim są solidne i trwałe, a w przypadku tego typu asortymentu jest to bardzo ważne. Wzory i dostępne kolory można sobie zobaczyć na ich stronie. Cenię sobie spokój i ciszę, a te drzwi mają naprawdę dobrą izolację akustyczną.

#11 andrzejkor

andrzejkor

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 17 czerwiec 2015 - 14:49:20

Ja tam kupuję w sklpach internetowych i jeszcze nigdy sie nie zawiodem zawsze jest towar zdodny z opsiem. wprawdzie drzwi i okien jeszcez nie brałem, ale było bardzo blsiko;) skorzytsałem z rolet i zrobili mi na wymiar, szybko przyszła dostawa, także polecam serdeczenie: [***spam***]

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2015 - 14:31:59

Sporo jest solidnych drzwi np. Interdoor , Vox .Jedyny problem to wiedzieć jaki się chce kolor, wzór.Resztę można wyczytać z opisów technicznych

#13 ~minimka~

~minimka~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 21:58:05

Najlepsze drzwi wewnętrzena ma firma Asilo. A w ogóle super są ich dzrwi ukryte, które można malować na dowolny kolor, obklejać tapetą itp. Praktycznie wcale ich nie widać. Jest to świetne rozwiązanie w domu i w biurach.

#14 Bulonick

Bulonick

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 19:59:44

Ja zawsze mam problem z wewnętrznymi. Dopiero tu znalazłem [***spam***] na miarę mojej kieszeni :P Wcześniej nie było mnie stać...

Użytkownik smakosz edytował ten post 01 kwiecień 2017 - 20:18:01

#15 ~artiiii~

~artiiii~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 14:36:41

U nas w hostelu są drzwi zamontowane kupowane ze strony [***spam***] . Działają bez zarzutu. Dźwiękoszczelność jest tutaj faktycznie – odczuwalna, zwłaszcza jak sobie przypomnę poprzednie drzwi które też rzekomo miały być dźwiękoszczelne...ale w porównaniu z tymi to nie były.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 15:24:45

polecam drzwi od gerde.pl, bardzo dobra jakość i solidne wykonanie

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 14:28:02

ja też uważam, że gerde.pl ma fajne propozycje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0