Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DRZWI KMT

Producent TERMA

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 09:43:14

Macie jakieś doświadczenie w współpracy z tą firmą? Szukam kontaktu z ludźmi tak wysterowanymi jak ja. Półtora miesiąca temu kupiłam drzwi za 5700zł. Po montażu, jeszcze przy monterze zgłosiliśmy uszkodzenia mechaniczne, wgniecenia. Na drugi dzień już na Poznańskiej zgłosiliśmy wadliwą klamkę ( nie odskakuje na miejsce), krzywo zamontowaną ramę/futrynę, przerwane uszczelki, szpary u góry i u dołu drzwi (prześwity około 1,5 cm, przez które już teraz leje się woda jak pada). Zgłoszenie było jako reklamacja z tytułu rękojmi. Do dnia dzisiejszego nikt nie zadzwonił (podaliśmy 2 nr tel) i nikt nie przyjechał. Olali na całej linii. 

Może mi ktoś podpowiedzieć co mam zrobić?

#2 ~jak oszukana na 5700~

~jak oszukana na 5700~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 09:54:48

Dodam, że montował to ich monter.

#3 ~klamka~

~klamka~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 10:02:55

Macie jakieś doświadczenie w współpracy z tą firmą? Szukam kontaktu z ludźmi tak wysterowanymi jak ja. Półtora miesiąca temu kupiłam drzwi za 5700zł. Po montażu, jeszcze przy monterze zgłosiliśmy uszkodzenia mechaniczne, wgniecenia. Na drugi dzień już na Poznańskiej zgłosiliśmy wadliwą klamkę ( nie odskakuje na miejsce), krzywo zamontowaną ramę/futrynę, przerwane uszczelki, szpary u góry i u dołu drzwi (prześwity około 1,5 cm, przez które już teraz leje się woda jak pada). Zgłoszenie było jako reklamacja z tytułu rękojmi. Do dnia dzisiejszego nikt nie zadzwonił (podaliśmy 2 nr tel) i nikt nie przyjechał. Olali na całej linii. 

Może mi ktoś podpowiedzieć co mam zrobić?

Najlepiej pojechać osobiście.

Jeżeli będzie ciężko znaleźć osobę decyzyjną,to najlepiej walić w drzwi właściciela firmy.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 11:18:23

Właśnie wróciłam, nawet Dyrektora poprosili o zejście do sklepu. Niestety spłynęło jak po kaczych piórach. Ogólnie niby przyjdą, zobaczą, może zrobią łaskę i wymienia, bez konkretnego terminu. Dlatego chciałam odstąpić od umowy i poprosiłam o zwrot kasy. Pan Dyrektor powiedział, że decyzje podejmie jak przyjedzie je zobaczyć (lekki szok, że sam chce się fatygować, ale może dlatego, że widzieli zdjęcia szpar i innych uszkodzeń) 

Zaraz będą 2 miesiące jak zgłosiłam wady i uszkodzenia.

Co zrobić? 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 12:42:49

UOKiK ich naprostuje

#6 ~zdziwiony słupszczanin~

~zdziwiony słupszczanin~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 17:36:44

A wydawało by się, że chińszczyzna to bubel. Kto by się spodziewał po słupskiej fabryce, słupskim producencie??? Wstyd.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 20:00:24

A temat zalatwinony, drzwi wymienione i wszystko gra.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 20:06:36

fajnie panie dyrektorze kmt. najważniejsze mieć zajebisty PR, co nie? 

#9 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 14:31:42

KMT Słupsk  reklamacja od 21 08 2017 nie załatwiona punkt sprzedaż nie kompetentny .   Idzie  zima a ja  mam deski zamiast  drzwi   Odradzam tą firmę Kiedy będzie załatwione NIE WIADOMO

#10 rude_dude234

rude_dude234

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 13:52:46

Ja polecam Energooszczędne drzwi aluminiowe od Technodom i jestem bardzo zadowolony. Drzwi są bardzo solidne i dużo zaoszczędziłem na ogrzewaniu i w końcu przedpokój nie jest wiecznie wychłodzony.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 19:07:02

A czy ktoś kupował od gerde.pl? Jakie macie zdanie?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 23:11:17

Nienajlepsze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych