Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

drzwi kingdoor

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 dziabag

dziabag

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 14:36:48

witam
dzisiaj odwiedzili nas panowie z firm z sopotu king door
zaoferowali po promocyjnej cenie drzwi antywłamaniowe za 1590 zł na kredyt
wyrazilismy chec zakupu po czym , bardzo szybko zaledwie w dwie minuty po wykonaniu telefonu przez przedstawiciela handlowego pojawili sie monterzy i zaczeli zrywac futryny w drzwiach , bez zadnego potwierdzenia kredytu bez niczego poprostu przyszli i juz zaczeli montowac . podpisalismy zlecenie montazu jedynie. na szczescie w pore sprawdziłam ich w necie i okazało sie ze to oszusci którzy ponoc matuja drzwi warte 500 zł nie daja faktur do firmy nie mozna sie dodzwonic w sprawie reklamacji a wiekszosc drzwi ma wade fabryczna . kazałam oddac zlecenie i zrezygnowalismy z ich usługi.
ostrzegam wiec przed nimi bo pojawili sie w slupsku
moze sie myle i wszystko było by ok ale wolałam nie ryzykowac

#2 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 14:28:34

Witam dziś też u mnie byli dwaj panowie z firmy z sopotu king door oferta fajna szybko przedstawiona i szybko siadamy i piszemy umowę. Nr tel. z pieczątki "NIE MA TAKIEGO NR". Niestety wyszło tak że umówiłem sie na następny dzień na podpisanie umowy. Więc miałem czas aby posiedzieć na internecie i poczytać o owej firmie. Firma istnieje działa nr tel inny więc zadzwoniłem powiedziwli że tamten nr nie aktualny. Niby ok tak w słupsku jest taka akcja wymiana drzwi w starym budownictwie. Ok potem przegląd internetu na forach i niestety opinia fatalna (link: http://forum.trojmia...32829,1,55.html ). Jedna zmiana nie mówili ze drzwi antywłamaniowe a drzwi solidne drewniane z zamkami znanej firmy. Moja decyzja rezygnuje. Wole już sam kupić drzwi w castoranie lub obi i sam se je wstawie przynajmniej nie bede miał do nikogo pretensji. Proźba do gazety może byście rozwineli temat i coś dodali od siebie bo może jesteśmy w błędzie i jest ta firma ok. pozdrawiam i przestrzegam pomyślcie a potem podpisujcie

#3 dziabag

dziabag

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 18:38:17

Z tego co sie orientuje naciagneli juz pare osób w słupsku jak to skomentował znajomy " drzwi takie anty włamaniowe że jak dobrze kopniesz to wypadną ". oszusci i tyle , własnie ktos mógłby się zainteresowac ta sprawa!

#4 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 20:33:36

Moja mama nie dała zaliczki 400zł. Facet był, podpisała umowę, wszystko idealnie. Pojawili się i w trakcie roboty też chcieli zaliczkę.
Szef firmy obiecał, że wywiozą drzwi swoim autem (to było w sobotę) - do teraz drzwi są u nas w kontenerze na śmieci. Mama dzwoniła do szefa, ale odrzucał jej połączenia.

Btw, jestem z Gdyni .
Uważajcie na tą firmę .

#5 ~vera~

~vera~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 14:54:40

Oszuści. Naciągają starsze osoby. Podkładają umowy kredytowe. Odwalaja fuszerkę i pija w pracy. Hieny nie ludzie.
Nie mozna sie dodzwonic, niczego dowiedziec. Chamstwo!

#6 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 19:26:03

Mnóstwo ludzi zostało przez nich oszukanych z Krakowa i innych miejscowości. Skandal! Oszuści i popaprańcy! Jak oni nadal funkcjonują?! Ostrzegam jak najdalej od nich. Po wpłacie zaliczki i czekaniu kilku mięsięcy na drzwi przywożą nie takie jakie się zamawiało ( inny typ i kolor ) i bezczelnie jeszcze powiedzą że kolor pasuje do mebli w innym pomieszczeniu! Szczyt chamstwa i prostactwa!. Szczęście w nieszczęściu bo zaliczka przepadła ale nie pozwoliliśmy na założenie tych pożal się Boże drzwi i nie użeramy się jak inni z już wmontowanymi które "rozlatują się" - chińszczyzna i mają problemy z reklamacją. JAK NAJDALEJ OD BANDY OSZUSTÓW!!!

#7 ~piastow~

~piastow~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 11:09:22

Teraz terenem działania tych oszustów jest PIASTÓW i okolice WARSZAWY. Schemat ten sam: wprowadzają starsze osoby w błąd, mówią że w całym osiedlu wymieniane są drzwi starsze niż 50 lat, podsuwają umowę kredytową i po paru minutach wyrywają starą futrynę. Przy odstąpieniu od umowy zabierają swoje drzwi i zostawiają pustą dziurę, mówiąc że mają w d.. przywrócenie stanu pierwotnego.  Pracownicy zawierający umowy nie mają przy sobie żadnych dokumentów ani pełnomocnictw. Jakość drzwi i wykonanie - najgorsze z możliwych - a cena 1659 + koszt kredytu 600 zł.

PRZESTRZEGAM!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 20:45:59

ja się zakochałam w drzwiach dre, kupowałam w gerde.pl z Wrocławia!

#9 ~Biuściasta~

~Biuściasta~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 05:32:56

ja się zakochałam w drzwiach dre, kupowałam w gerde.pl z Wrocławia!

a w spamowaniu też? u spamerów nie kupuję!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 14:30:15

ja również jestem zadowolona z drzwi od gerde.pl

#11 Systemowy

Systemowy

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 maj 2020 - 13:51:31

Eh masarka. Dobrej jakości drzwi antywłamaniowe to jednak wydatek, i nie ma co się łudzić, że kupimy takie za 500zł, zwłaszcza jeśli to drzwi zewnętrzne do domu, które powinny być jeszcze do tego ciepłe. Swoją drogą, drzwi wewnętrzne wewnątrzklatkowe też powinny być solidne i akustyczne. Zastanawiam się czy wybrać salon z drzwiami czy jednak market budowlany, w któym takie drzwi są dostępne. A z tą firmą teraz już jest mega mało wzmianek o nich gdziekolwiek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych