Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

drzwi kingdoor

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 dziabag

dziabag

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 14:36:48

witam
dzisiaj odwiedzili nas panowie z firm z sopotu king door
zaoferowali po promocyjnej cenie drzwi antywłamaniowe za 1590 zł na kredyt
wyrazilismy chec zakupu po czym , bardzo szybko zaledwie w dwie minuty po wykonaniu telefonu przez przedstawiciela handlowego pojawili sie monterzy i zaczeli zrywac futryny w drzwiach , bez zadnego potwierdzenia kredytu bez niczego poprostu przyszli i juz zaczeli montowac . podpisalismy zlecenie montazu jedynie. na szczescie w pore sprawdziłam ich w necie i okazało sie ze to oszusci którzy ponoc matuja drzwi warte 500 zł nie daja faktur do firmy nie mozna sie dodzwonic w sprawie reklamacji a wiekszosc drzwi ma wade fabryczna . kazałam oddac zlecenie i zrezygnowalismy z ich usługi.
ostrzegam wiec przed nimi bo pojawili sie w slupsku
moze sie myle i wszystko było by ok ale wolałam nie ryzykowac

#2 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 14:28:34

Witam dziś też u mnie byli dwaj panowie z firmy z sopotu king door oferta fajna szybko przedstawiona i szybko siadamy i piszemy umowę. Nr tel. z pieczątki "NIE MA TAKIEGO NR". Niestety wyszło tak że umówiłem sie na następny dzień na podpisanie umowy. Więc miałem czas aby posiedzieć na internecie i poczytać o owej firmie. Firma istnieje działa nr tel inny więc zadzwoniłem powiedziwli że tamten nr nie aktualny. Niby ok tak w słupsku jest taka akcja wymiana drzwi w starym budownictwie. Ok potem przegląd internetu na forach i niestety opinia fatalna (link: http://forum.trojmia...32829,1,55.html ). Jedna zmiana nie mówili ze drzwi antywłamaniowe a drzwi solidne drewniane z zamkami znanej firmy. Moja decyzja rezygnuje. Wole już sam kupić drzwi w castoranie lub obi i sam se je wstawie przynajmniej nie bede miał do nikogo pretensji. Proźba do gazety może byście rozwineli temat i coś dodali od siebie bo może jesteśmy w błędzie i jest ta firma ok. pozdrawiam i przestrzegam pomyślcie a potem podpisujcie

#3 dziabag

dziabag

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 18:38:17

Z tego co sie orientuje naciagneli juz pare osób w słupsku jak to skomentował znajomy " drzwi takie anty włamaniowe że jak dobrze kopniesz to wypadną ". oszusci i tyle , własnie ktos mógłby się zainteresowac ta sprawa!

#4 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 20:33:36

Moja mama nie dała zaliczki 400zł. Facet był, podpisała umowę, wszystko idealnie. Pojawili się i w trakcie roboty też chcieli zaliczkę.
Szef firmy obiecał, że wywiozą drzwi swoim autem (to było w sobotę) - do teraz drzwi są u nas w kontenerze na śmieci. Mama dzwoniła do szefa, ale odrzucał jej połączenia.

Btw, jestem z Gdyni .
Uważajcie na tą firmę .

#5 ~vera~

~vera~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 14:54:40

Oszuści. Naciągają starsze osoby. Podkładają umowy kredytowe. Odwalaja fuszerkę i pija w pracy. Hieny nie ludzie.
Nie mozna sie dodzwonic, niczego dowiedziec. Chamstwo!

#6 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 19:26:03

Mnóstwo ludzi zostało przez nich oszukanych z Krakowa i innych miejscowości. Skandal! Oszuści i popaprańcy! Jak oni nadal funkcjonują?! Ostrzegam jak najdalej od nich. Po wpłacie zaliczki i czekaniu kilku mięsięcy na drzwi przywożą nie takie jakie się zamawiało ( inny typ i kolor ) i bezczelnie jeszcze powiedzą że kolor pasuje do mebli w innym pomieszczeniu! Szczyt chamstwa i prostactwa!. Szczęście w nieszczęściu bo zaliczka przepadła ale nie pozwoliliśmy na założenie tych pożal się Boże drzwi i nie użeramy się jak inni z już wmontowanymi które "rozlatują się" - chińszczyzna i mają problemy z reklamacją. JAK NAJDALEJ OD BANDY OSZUSTÓW!!!

#7 ~piastow~

~piastow~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 11:09:22

Teraz terenem działania tych oszustów jest PIASTÓW i okolice WARSZAWY. Schemat ten sam: wprowadzają starsze osoby w błąd, mówią że w całym osiedlu wymieniane są drzwi starsze niż 50 lat, podsuwają umowę kredytową i po paru minutach wyrywają starą futrynę. Przy odstąpieniu od umowy zabierają swoje drzwi i zostawiają pustą dziurę, mówiąc że mają w d.. przywrócenie stanu pierwotnego.  Pracownicy zawierający umowy nie mają przy sobie żadnych dokumentów ani pełnomocnictw. Jakość drzwi i wykonanie - najgorsze z możliwych - a cena 1659 + koszt kredytu 600 zł.

PRZESTRZEGAM!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 20:45:59

ja się zakochałam w drzwiach dre, kupowałam w gerde.pl z Wrocławia!

#9 ~Biuściasta~

~Biuściasta~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 05:32:56

ja się zakochałam w drzwiach dre, kupowałam w gerde.pl z Wrocławia!

a w spamowaniu też? u spamerów nie kupuję!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych