Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Drutex - praca - jak wyglada

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zapierdalacz~

~Zapierdalacz~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 09:48:49

Witam, mógłby ktos opisac dokladnie jak wyglada praca w drutexie i ile nowy pracownik na start moze zarabiac. Zastanawiam sie nad podjeciem wlasnie tam pracy i chcialbym znac wasze opinie

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 09:52:10

Witam, mógłby ktos opisac dokladnie jak wyglada praca w drutexie i ile nowy pracownik na start moze zarabiac. Zastanawiam sie nad podjeciem wlasnie tam pracy i chcialbym znac wasze opinie

Nie wstyd Tobie ?  :ph34r:

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 10:31:23

"Łubu dubu, łubu dubu!

Niech żyje nam,

Prezes Naszego Drutexu"

To pisałam ja.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 12:44:17

Brakuje wam odwagi, czy macie taki miód.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 12:50:04

Ja straciłem wszystkie chęci na pracę po rozmowie z ,,wielką" panią kadrową, można powiedzieć wyrocznią znającą się na pracy wszystkich działów i stanowisk. 

#6 ~siwa, teraz zagrywa~

~siwa, teraz zagrywa~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 20:13:10

'

Ja straciłem wszystkie chęci na pracę po rozmowie z ,,wielką" panią kadrową, można powiedzieć wyrocznią znającą się na pracy wszystkich działów i stanowisk. 

"Kadrówka, jak kadrówka,

pusty baniak

tam, gdzie główka"

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 08:29:44

A jak obóz pracy. Praca tam to żaden miód. Drutex to ostateczność.

#8 ~brat pit~

~brat pit~
  • Goście

Napisano 02 maj 2015 - 18:28:39

Drutex to masakra, a wogole co słyszałem o wolskim, brygadzista za grosz nie ma szacunku do ludzi w skrócie lizopala i sam ma jednego lizusa co  chodzi do pracy kiedy chce a ten go ukrywa, szkoda gadać wszyscy inni brygadzisci są na miarę ale do tego broń Boże, dziwię się że go jeszcze nie zwolnili i jego  lizusa

#9 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 03 maj 2015 - 15:17:33

Duże zakłady pracy omijać szerokim łukiem. Wybudowali wielki zakład w Bytowie i myślą,że teraz zapełnią nimi nowymi pracownikami. Totalna bzdura i porażka.

Ludzie wyjeżdżają z Polski za granicę i nie wracają.

Drutex przeliczył się z nową inwestycją, która pociągnie ją na sam dół.

Po prostu zabraknie im pracowników a kto będzie im dojeżdżał tyle kilometrów do pracy??

Może przez pierwszy miesiąc.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2015 - 21:47:54

Duże zakłady pracy omijać szerokim łukiem. Wybudowali wielki zakład w Bytowie i myślą,że teraz zapełnią nimi nowymi pracownikami. Totalna bzdura i porażka.

Ludzie wyjeżdżają z Polski za granicę i nie wracają.

Drutex przeliczył się z nową inwestycją, która pociągnie ją na sam dół.

Po prostu zabraknie im pracowników a kto będzie im dojeżdżał tyle kilometrów do pracy??

Może przez pierwszy miesiąc.

Oj, zapełnią, zapełnią...

Z prostej przyczyny,  w regionie jest bezrobocie.

Czy nowe inwestycje pociągną Drutex na dno? Trudno powiedzieć.

Tak, czy siak, tragedią - dla pracowników - będzie, gdy Drutex padnie. A prędzej, czy później to nastąpi.

#11 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 08:43:46

Jakoś nie widzę zagrożenia ani dla rąk do pracy w Druteksie ani dla tej firmy. W Bytowie nigdzie więcej nie zarobisz i wszystko masz na kwicie, dlatego kolejki pod kadrami są cały czas. Na budowach płacą po 10 zł na godz i to na czarno, w innych firmach tez niecałe 2 tys na rękę, więc nie ma tematu braku rąk do pracy. A jeżeli chodzi o firmę, to w czym widzicie zagrożenie? Płaci im się za okna 100% z góry wiec ryzyko żadne dla tej firmy. Poza tym wszystko robią sami, więc zawsze wygrają, a mali poupadają.

#12 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 08:51:17

Obóz pracy???? Chyba ten co tak pisze nigdzie nie pracował wcześniej. To idźcie na budowę, na mróz, śnieg, deszcz bez ubezpieczenia, bez urlopu, na czarno. Jeżeli ktoś nie chce pracować to mu wszędzie będzie źle. W Drucie wypłata jest zawsze na czas, na produkcji 2300-2500 na rękę a z nadgodzinami (jeżeli są) to czasami i więcej. Zdolność kredytową się ma więc w razie jakby kupić mieszkanie albo coś... Nie jest źle. Napiszcie, gdzie w Bytowie i okolicach jest lepiej. No dawać, może zmienię robotę

#13 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 13:15:47

Proponuję wszystkim którzy narzekają na pracę w drutexie ją zmienić. Przecież nikt nikogo na siłę tam nie trzyma. Jest tam na pewno zimno, nie płacą, najniższa krajowa, na czarno itd. I jeżeli ktoś porównuje to do obozu pracy, to nie zna historii i po prostu bredzi.  Ale jeżeli ktoś ma kwalifikacje, chęć do pracy, to przecież nie będzie miał problemu ze znalezieniem pracy gdzie indziej.

#14 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 13:22:16

Wyjazd zagranicę? Byłem w Holandii - 1450 euro na rękę; 800 euro z laską płaciliśmy za kawalerkę. Zostawało mi 1000 euro; czyli 4000 zł - z tego koszt życia, wyjazd do domu raz na 6 tyg. (przez tydzień wtedy nie zarabiam nic) koszt 500 zł; itp. itd. Ile zostaje? Nie narzekajcie więc. Ludzie wyjeżdżają, bo po prostu nawet w drutexie nie ma pracy takie są tam kolejki.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 20:56:34

Jakoś nie widzę zagrożenia ani dla rąk do pracy w Druteksie ani dla tej firmy. W Bytowie nigdzie więcej nie zarobisz i wszystko masz na kwicie, dlatego kolejki pod kadrami są cały czas. Na budowach płacą po 10 zł na godz i to na czarno, w innych firmach tez niecałe 2 tys na rękę, więc nie ma tematu braku rąk do pracy. A jeżeli chodzi o firmę, to w czym widzicie zagrożenie? Płaci im się za okna 100% z góry wiec ryzyko żadne dla tej firmy. Poza tym wszystko robią sami, więc zawsze wygrają, a mali poupadają.

Stoczniowcy i górnicy także to mówili.

Pracownikom Drutexu nie życzę ich doświadczeń.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 21:00:05

Proponuję wszystkim którzy narzekają na pracę w drutexie ją zmienić. Przecież nikt nikogo na siłę tam nie trzyma. Jest tam na pewno zimno, nie płacą, najniższa krajowa, na czarno itd. I jeżeli ktoś porównuje to do obozu pracy, to nie zna historii i po prostu bredzi.  Ale jeżeli ktoś ma kwalifikacje, chęć do pracy, to przecież nie będzie miał problemu ze znalezieniem pracy gdzie indziej.

Bardzo słuszna uwaga: "jeżeli ma kwaliwikacjje i chęć do pracy" oleje Drutex.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 21:02:12

Bardzo słuszna uwaga: "jeżeli ma kwaliwikacjje i chęć do pracy" oleje Drutex.

Errata: oczywiście : kwalifikacje.

Gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 08:49:03

Powinieneś czytać ze zrozumieniem. Narzekają ci, którzy zawsze i wszędzie narzekają, najczęściej nic w zamian od siebie nie dając, niewiele potrafiąc, niewiele chcąc - oprócz narzekania itd. Często także wierząc w to, że przecież kto, bo jak nie my, to kto jest the best. Znam wiele takich osób w bytowie...wszędzie im źle.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 12:33:51

Powinieneś czytać ze zrozumieniem. Narzekają ci, którzy zawsze i wszędzie narzekają, najczęściej nic w zamian od siebie nie dając, niewiele potrafiąc, niewiele chcąc - oprócz narzekania itd. Często także wierząc w to, że przecież kto, bo jak nie my, to kto jest the best. Znam wiele takich osób w bytowie...wszędzie im źle.

Niektórzy twierdzą, że cały postęp od... narzekania i niezadowolenia pochodzi.

Niektórzy wolą klepać okna - jaki jestem szczęśliwy - i uchlać się piwkiem za żebraczą wypłatę.

A, i na mecz pójść swojej ulubionej zakładowej drużyny.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 13:43:28

Daj przykład tych "niektórych..." Nie znam takiego powiedzenia. Wiem, że od narzekania jeszcze nikomu na koncie nic nie przybyło, chleb sam do siatki nie wskakuje, a i piwem ciężko się "uchlać". Niezadowolenie i narzekanie, to takie typowo nasze, polskie, taka cecha narodowa. Wszyscy mają tak dobrze, a nam zawsze wiatr w oczy... Poza tym zamiast narzekać może warto samemu rozpocząć działalność, zatrudniać itd. Ja tak życzę powodzenia i szczerze cieszę się, że mamy po sąsiedzku taką firmę. Zobacz jak dzięki niej się Bytów rozwija. Zobacz ile mieszkań się buduje itd. Wiele z tych osób pracuje w DRUTEXie często całymi rodzinami, małżeństwami.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych