Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Drutex-Bytovia z licencją na grę w I lidze :: zobacz komentowany artykuł

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ski Walker~

~Ski Walker~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 04:45:46

Nie Drutex tylko Bytovii!

#2 ~RR~

~RR~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 06:29:39

Skonczy sie tak jak z Czarnymi. Pol sezonu, kasy zabraknie i out....

#3 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 06:57:00

Zarząd wycofa zespół z rozgrywek przed rozpoczęciem sezonu, ponieważ będzie chciał zgarną pieniądze z reklam, które są przewidziane dla zgłoszonych zespołów. To jest tylko taka ściema, aby mięć pieniądze na rozgrywki w klasie okręgowej. To jest przykład z jaką łatwością Lider nowego ugrupowania z młodym niedoświadczonym kandydatem z tytułem dr możne temu szaremu ludowy wcisnąć kit i tak jest w całej Polsce, aż strach jak do władzy dojdzie te młodsze pokolenie to dopiero będzie miotomania:) 

#4 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 06:57:46

Zarząd wycofa zespół z rozgrywek przed rozpoczęciem sezonu, ponieważ będzie chciał zgarną pieniądze z reklam, które są przewidziane dla zgłoszonych zespołów. To jest tylko taka ściema, aby mięć pieniądze na rozgrywki w klasie okręgowej. To jest przykład z jaką łatwością Lider nowego ugrupowania z młodym niedoświadczonym kandydatem z tytułem dr możne temu szaremu ludowy wcisnąć kit i tak jest w całej Polsce, aż strach jak do władzy dojdzie te młodsze pokolenie to dopiero będzie miotomania:) 

#5 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 06:58:04

#6 ~Mariusz Kwiatkowskij~

~Mariusz Kwiatkowskij~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 07:44:36

Potwierdzone info. Podeslijcie PZPN. Jak się sprawa rozdmucha, wycofał po kilku meczach.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 14:46:32

Może to i dobra wiadomość, ale coś mi się zdaje, że to przedłuży tylko agonię. Szkoda.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych