Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dropss

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mar~

~Mar~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 14:21:43

Drops to ściema i nic więcej. Dzwoniłem tam, że kończy mi się Neostrada 20 mb i przejdę do nich. Odpowiedział mi Pan na infolinii, że według ich danych można u mnie zainstalować maksymalnie 4 Mb !!. Przez kilka lat działa na tych samych kablach 20, a oni twierdzą, że się nie da. Firma niepoważna korzysta z kabli Orange i nie ma o nich pojęcia.

#22 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 07 maj 2016 - 14:07:31

Ściemę to ty opowiadasz.

#23 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 11:46:42

Właśnie po rocznej przygodzie z dropssem wróciłełm do neostrady. Rok z dropssem to koszmar. Po pierwsze płaciłem 59,9, bo jak większość korzystam z BSA, po drugie każde zgłoszenie (nawet zapytanie, czy można wysłać wypowiedzenie drogą elektroniczną)kosztuje 4,99. Sam internet, to dziadostwo. Ping chwiejny, jak Pan Józek po 5 mamrotach pod sklepem, także jak ktoś gra w gry sieciowe, to nie polecam, po trzecie miałem w porywach do 15mb/s i problem m.in. z utworzeniem serwera multimediów, amplituner nie chciał się łączyć, tel z amplem też-ogólnie shit. Wróciłem do neostrady i będę płacił 10 zł więcej(69,9) net 30 mb/s ping stały 24-25ms (w zależności od testu) i dodatkowo mam tablet za 1 zł. Szczerze odradzam dropssa, chyba że ktoś tylko przegląda pocztę i czyta pudelka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych