Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dropss

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 08:22:03

hej slyszeliscie moze o nowym necie dropssie? slyszalam ze nie podpisuje sie zadnych lojalek i nie ma oplaty z utrzymanie lacza, szukalam dobrych ofert i tu taki dropss cos dla mnie

#2 ~rafael~

~rafael~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 13:11:51

to chyba pierwsza uczciwa oferta, nie przykrywają się utrzymaniem łączą zeby wyciagnąc kase od ludzi 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 16:26:39

heh Dropss = Netia.

nie wiedzialem, ze z Netia jest tak źle, że musi spamować po forach lokalnych. wstyd. Netia to kiszka, słabe łącza, kiepska jakość i żenująco słaba jakość obsługi klienta. net u każdego, byle nie w Netii.

#4 ~Eryk~

~Eryk~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 21:46:46

Kolega już zamówił, poczekam czy mu się sprawdzi, heehehe ;) a tak serio chyba nie będe czekał, wygłąda to przyzwoicie.

#5 ~Danuśka~

~Danuśka~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 20:31:49

No właśnie, nie ma opłat za łącze i to brzmi rozsądnie. Ja powracam do rozsądnego myślenia, bo przez jakis czas miałam zaćmienie i opłacałam dodatkowo łącze w neo. Ale teraz oprzytomniałam i złożyłam wypowiedzenie :)

#6 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 14 sierpień 2014 - 20:46:26

ściema, cały pic leży w szczegółach...

#7 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 08:41:56

fajna opcja z dropssem dla mnie wazne jest brak limitu danych i to ze mozna wypowiedziec go w ciagu 30 dni

#8 ~wirek~

~wirek~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 15:25:42

ściema, cały pic leży w szczegółach...

Wystarczy uważnie czytać regulaminy itd. zeby nie było niejasności. Jesli wszystko jest jasne nie ma ściemy :)

#9 Parin

Parin

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 08:01:56

Wystarczy uważnie czytać regulaminy itd. zeby nie było niejasności. Jesli wszystko jest jasne nie ma ściemy :)

Może ale nie wszyscy rozumieją język, jakim jest napisana umowa, a  nawet jeśli już ktoś rozumie, to są pewne szczegóły, o których Ci nie mówią, poza tym jest jeszcze kwestia tego, że kurier nie będzie stał pod drzwiami aż przeczytasz umowę

#10 kebabustan

kebabustan

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 12:36:06

mam obecnie Internet z http://dropss.pl/ i złego słowa nie mogę powiedzieć. Przede wszystkim nie jestem zwiazany umową więc jak mi się odwidzi to odwołuję bez żadnej opłaty, prędkość jak najbardziej ok spokojnie gram w sieciówki bez lagów. Generalnie dobra opcja dla osób moblinych jak studenci

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 22:48:30

Bez umowy, ale jaka opłata miesięczna? Ktoś wie może? Napiszcie coś o tymo.

#12 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 08:08:44

49,99 zl wiec jak na necik nie duzo

#13 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 13:19:02

przejscie z orange do dropsa spowodowało kilkunatogodzinną przerwę, o północy wyłaczyli tp, na drugi dzień miałem już dostęp przed dropsa, dla zainteresowanych którzy chcą przejść - nie ma problemów

#14 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 20:40:53

za 50 zeta bez lojalki, to niczego nie ryzykuję, mogę spróbwać

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 06:47:23

przecież to jest tylko dla 3% klientów którzy w ogóle mają infrastrukturę pod internet szerokopasmowy. Działa tylko pod łącza Netii - wybudowane przez Netię. Próbowałem zadzwonili do mnie z Netii zgodziłem się na Dropsa, jak się okazało przeszedłem do Netii z taką samą opłatą 81 zł, bo działa to tylko na łączach Netii. Net działa tak samo. Jak zadzwonią do was z Netii nie podpisujcie niczego najpierw to dokładnie sprawdzcie do kogo należą kable.

#16 ~neon~

~neon~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 19:28:50

przecież to jest tylko dla 3% klientów którzy w ogóle mają infrastrukturę pod internet szerokopasmowy. Działa tylko pod łącza Netii - wybudowane przez Netię. Próbowałem zadzwonili do mnie z Netii zgodziłem się na Dropsa, jak się okazało przeszedłem do Netii z taką samą opłatą 81 zł, bo działa to tylko na łączach Netii. Net działa tak samo. Jak zadzwonią do was z Netii nie podpisujcie niczego najpierw to dokładnie sprawdzcie do kogo należą kable.

Netia działa na kablach orange !!! które ma mnóstwo ludzi

#17 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 14:01:52

pod łącza netii wybudowane przez ne

łącza wybudowane przez netię? no jak to przecież wszędzie trąbią, że właśnie jedyny minus dropssa to to, że nie wszyscy go mogą mieć bo jest na kablach orange :/

#18 ~vineta~

~vineta~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 13:11:58

Przez ostatnie dwa miesiące,  wielokrotnie wypełniałem formularz kontaktowy, do dzisiaj brak jakiekolwiek informacji zwrotnej. Również wielokrotne próby kontaktu telefonicznego spełzły na niczym.  Takie podchodzenie do potencjalnych klientów, może niezbyt dobrze świadczy o jakości świadczonych usług, ale na pewno świadczy o jakości  kontaktów z użytkownikiem.

vineta

#19 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 00:27:43

Podpisana umowa z dropsem. Miał przyjść router i instalator. Jest kupa. Neostradę wypowiedzieli a ja jestem bez neta. Kilka rozmów z infolinią z dropsa nie doprowadziło do niczego. Przeprosiłem się z Orangę a o nich nie chcę słyszeć. Mam nadzieję że mi faktury nie przyślą bo pójdę z tym do telewizji.

#20 ~puchaty~

~puchaty~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:56:14

teraz za to w Netii jest super opcja MUZYKA DLA FIRM - dla wszystkich zainteresowanych puszczaniem nutek w miejscach publicznych hehe. niedrogo i daje rade, z netia się nie zawiedziecie :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych