Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Drogie mamy :)

Ubranka dla dzieci

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 14:06:03

Drogie mamy,

nie macie wrażenia, że w Lęborku brakuje jakiegoś ślicznego, małego i w rozsadnych cenach buticzku z ubrankami dla naszych dzieciaczkow?

:) Pozdrawiam

Agata

#2 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 14:42:34

Jako tata wypowiem się, że masz rację. Najczęściej kupujemy ciuszki w Zara baby.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 18:15:53

W Lęborku brakuje sklepów dla nastolatków od 154-176 cm wzrostu przy czym w różnych wersjach dla chudych i grubych.Jak na razie jest tylko Reporter Young.

W Lęborku brakuje również odzieży dla wysokich panów takich 188 i więcej w wersji dla chudych i grubych również.

Niby wszystko w tym mieście jest ale jak człowiek coś potrzebuje to musi jechać najbliżej do galerii w  Słupsku lub Rumii.

#4 ~ALA~

~ALA~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 20:00:02

W Lęborku brakuje sklepów dla nastolatków od 154-176 cm wzrostu przy czym w różnych wersjach dla chudych i grubych.Jak na razie jest tylko Reporter Young.

W Lęborku brakuje również odzieży dla wysokich panów takich 188 i więcej w wersji dla chudych i grubych również.

Niby wszystko w tym mieście jest ale jak człowiek coś potrzebuje to musi jechać najbliżej do galerii w  Słupsku lub Rumii.

Też prawda :).... dużo brakuje w tym mieście.... Niech w końcu coś ruszy..... Jakas Galeria czy coś..... a nie tam KUPIEC

#5 ~gie~

~gie~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 10:17:21

W Lęborku brakuje miejsc pracy!!!! Jak będzie praca to będą pieniądze na Zara Baby i wszystko inne!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 16:55:56

Drogie mamy,

nie macie wrażenia, że w Lęborku brakuje jakiegoś ślicznego, małego i w rozsadnych cenach buticzku z ubrankami dla naszych dzieciaczkow?

:) Pozdrawiam

Agata

Dla maluszków są 3 sklepy markowe do tego 3 na targowisku gdzie można kupić dobre rzeczy polskich firm i do tego kilka sklepików gdzie jest misz-masz i różnie bywa z jakością. Nie widzę problemu zważywszy że maluch nie potrzebuje zbyt wiele. Gorzej jest ze starszymi dziećmi jak ktoś już tu pisał.

#7 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 20:02:22

moze sama otworzysz butic z ciuszkami za rozsadna cene

#8 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 07:29:35

Kupuje już od kilku lat wszystko na allegro, tanio, szybko, masz wybór ....Jest zima ,w sklepach gorąco, ja w kurtce, oj dziękuję za takie zakupy .

#9 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 11:12:03

No właśnie, szczerze mówiąc z chęcia bym otworzyła taki słodki sklepik dla maluchów, tylko czy mialabym klientów :D hehe:)

Ja, swoja droga jestem juz zmeczona wyjazdami do Rumi, Gdyni i zakupami na allegro:)

Pozdrawiam wszytskie mamusie bardzo serdecznie

Agata

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 11:48:46

No właśnie, szczerze mówiąc z chęcia bym otworzyła taki słodki sklepik dla maluchów, tylko czy mialabym klientów :D hehe:)

Ja, swoja droga jestem juz zmeczona wyjazdami do Rumi, Gdyni i zakupami na allegro:)

Pozdrawiam wszytskie mamusie bardzo serdecznie

Agata

Faktycznie ciężko pracujesz :D  Dam Ci radę kupuj na zapas z wyprzedzeniem większe rozmiary.

#11 kulka

kulka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 19:32:04

z checią widziała bym tu sieciówki typu H&M i Reserved,mają super wyprzedaże.............

#12 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 20:05:18

Odnośnie wyprzedaży w Reserved polecam uważać ;) kilka razy trafiłem, że cena wyprzedazowa była wyższa niż normalna :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 19:27:00

jestem za tym by powstała galeriia

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ubranka dla dzieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych