Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

dr Stolcew czy Stojcew ze Słuposka jest dobry?

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2008 - 21:02

Zostałam skierowana do leczenia onkologicznego do dra Stolcowa czy Stojcowa do Słupska. Słyszałam bardzo złe opinie o nim i że jest bardzo drogi. Natomiast pan prof. z Gdańska powiedział iż nie muszę jezdzić do Gdańska, bo z tym drobiazgiem można leczyć się w Słupsku. I mam bliżej bo mieszkam pod Słupskiem 32 km. Proszę mi doradzić ...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 12:01

Zostałam skierowana do leczenia onkologicznego do dra Stolcowa czy Stojcowa do Słupska. Słyszałam bardzo złe opinie o nim i że jest bardzo drogi. Natomiast pan prof. z Gdańska powiedział iż nie muszę jezdzić do Gdańska, bo z tym drobiazgiem można leczyć się w Słupsku. I mam bliżej bo mieszkam pod Słupskiem 32 km. Proszę mi doradzić ...

''skierowana do leczenia onkologicznego''....ale skierowano do leczenia w przychodni czy prywatnie?... bo to chyba jedyny onkolog w Słupsku, podobno leczy nowotwory piersi..czy inne też?...prywatnie to każdy stara się być miły...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2008 - 19:03

dr Zoran Stojcew - nie jest onkologiem tylko chirurgiem onkologicznym i jest bardzo dobrym specjalistą.

#4 ~TereNowy~

~TereNowy~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2008 - 19:06

dr Zoran Stojcew - nie jest onkologiem tylko chirurgiem onkologicznym i jest bardzo dobrym specjalistą.

Świetny specjalista, tylko ręce mu się kleją do kopert i takich tam... no i jakoś z personelem nie za bardzo się dogaduje, paru lekarzy już od niego uciekło...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2008 - 19:21

Świetny specjalista, tylko ręce mu się kleją do kopert i takich tam... no i jakoś z personelem nie za bardzo się dogaduje, paru lekarzy już od niego uciekło...

eeeeeeee, stare masz info. Rotacja personelu dawno temu się skonczyła teraz jest dobry zespół od ponad 2 lat. Zresztą pytanie było czy jest dobrym specjalistom, moim zdaniem tak

#6 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2008 - 08:58

Bardzo dobry specjalista, dowód---żyję !Facet konkretny,z jajami wymagający od personelu ale to dla dobra pacjenta i oddzialu jakim kieruje.

#7 ~je2bny~

~je2bny~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2008 - 20:05

Bardzo dobry specjalista, dowód---żyję !Facet konkretny,z jajami wymagający od personelu ale to dla dobra pacjenta i oddzialu jakim kieruje.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Dziwne.??? Każdy facet z założenia posiada tzw.jaja, a jeżeli nie posiada, to jest najzwyklejszym kastratem.

#8 ~baba~

~baba~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 11:26

Dr.Stojcew jest chirurgiem onkologicznym i na operacji Jego rola się kończy. Dalej "pole do popisu" mają onkolodzy zachowawczy, czyli leczący chorych.Tylko, że Dr. po operacji "każe" przyjść do siebie na wizytę na Al.Sienkiewicza, gdzie ma prywatny gabinet i za wizytę kasuje pieniążki, a przerażeni chorzy idą.... Jest w Słupsku gabinet onkologiczny na książeczkę RUM w Salusie i na Moniuszki i tam przyjmują onkolodzy bezpłatnie. Życzę zdrowia.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 12:04

Dr.Stojcew jest chirurgiem onkologicznym i na operacji Jego rola się kończy. Dalej "pole do popisu" mają onkolodzy zachowawczy, czyli leczący chorych.Tylko, że Dr. po operacji "każe" przyjść do siebie na wizytę na Al.Sienkiewicza, gdzie ma prywatny gabinet i za wizytę kasuje pieniążki, a przerażeni chorzy idą.... Jest w Słupsku gabinet onkologiczny na książeczkę RUM w Salusie i na Moniuszki i tam przyjmują onkolodzy bezpłatnie. Życzę zdrowia.

Jak pacjent nie posiada mózgu to się słucha.... Zresztą kłamiesz pewnie ze zwykłej zawiści.
Jeśli byłoby tak jak piszesz to ciekawe skąd po południu na oddziale chirurgii onkologicznej te kolejki do zmiany opatrunku i konsultacji po zabiegach? Dlaczego czeka się długo na wizytę do przyszpitalnej poradni chirurgii onkologicznej? Bo tam właśnie chodzą pacjenci - wszystko na RUM. Jest jeszcze poradnia onkologiczna- też na RUM. Są jednak tacy co wolą prywatnie i dla nich istnieją takie gabinety.
Więc nie pisz głupot i kłamstw. Żeby na wszystkich słupskich odziałach chirurgicznych byli tak dobrzy specjalisci (nie tylko Stojcew) jak na chir. onkoligicznej to byłby super szpital!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 12:06

Jak pacjent nie posiada mózgu to się słucha.... Zresztą kłamiesz pewnie ze zwykłej zawiści.
Jeśli byłoby tak jak piszesz to ciekawe skąd po południu na oddziale chirurgii onkologicznej te kolejki do zmiany opatrunku i konsultacji po zabiegach? Dlaczego czeka się długo na wizytę do przyszpitalnej poradni chirurgii onkologicznej? Bo tam właśnie chodzą pacjenci - wszystko na RUM. Jest jeszcze poradnia onkologiczna- też na RUM. Są jednak tacy co wolą prywatnie i dla nich istnieją takie gabinety.
Więc nie pisz głupot i kłamstw. Żeby na wszystkich słupskich odziałach chirurgicznych byli tak dobrzy specjalisci (nie tylko Stojcew) jak na chir. onkoligicznej to byłby super szpital!

Dodam jeszcze, że najwyraźniej SPECJALIŚCI z SALUSA musieli się zacząć reklamować, tylko czemu oczerniając innych. Kto chce pójdzie do nich, na zabieg nawet z "pierdołą" wysyłają do Gdańska. Jak chcesz to jedź, wydasz 5 razy więcej kasy, rodzina nie za często Cię odwiedzi bo daleko, a rezultat bedzie ten sam.

#11 ~anioł stróż~

~anioł stróż~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 13:08

polecam..mojej mamie kilka lat temu uratował zycie..bez koperty!!!

#12 ~baba~

~baba~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2008 - 10:56

NIe kłamię. Jestem na to za poważna i nie mam 15 l;at. Mnie też operował Dr. i zrobił to dobrze, dalej leczę się u lekarzy onkologów w Slupsku i Gdańsku. Proszę wiec nie zarzucać mi kłamstwa. Zyczę Panu , panie "gość" zdrowia i zero kontaktu z lekarzami, Pozdrawiam i cieszmy się, że jesteśmy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 13:09

''Eskulap pod Wadowicami. Metrowej długości wąż Eskulapa zadomowił się w piwnicy jednego z domów w Choczni pod Wadowicami.''??? Czy to nie ten wąż jest symbolem SŁUŻBY ZDROWIA?..czy on jest jadowity?? :(

#14 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 20:18

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Dziwne.??? Każdy facet z założenia posiada tzw.jaja, a jeżeli nie posiada, to jest najzwyklejszym kastratem.

Bez wątpienia je2bny posiadasz jaja ale znam bezjajecznych. Pozdrawiam.

#15 ~Gość kat~

~Gość kat~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2008 - 17:54

Dodam ze w słupsku jest jescze przychodnia dla kobiet chorujacych na nowotwory piersi miesci sie na ulicy mONIUSZKI KOLO GAZOWNI i jest tam swietny specjalista tylko nie pamietam nazwiska wylecialo mi z glowy w kazdyym razie sa tam swietni lekarze z podejsciem do pacjenta i wyczuciem ,z tego co wiem to DR stojcev lubi kopertki i niestety na ksiazeczke rum czeka sie u niego na konsultacje jakies 3 mce (wiem to niestety z wlasnego doswiadczenoia) pisze tylko w wypadku kobiety doswiadczonej choroba nowotworowa piersi stad wiem jak dlugo i gdzie trzeba tyle czekac jesli chodzi o wizyty prywatne na ulicy łukasiewicza w gabinecie u drStojceva to takze jest problem gdyz czesto wyjezdza w delegacje i nikt niestety nie jest w stanie powiadomic czekajace pacjentki przed gabinetem ze pan dr nie przyjdzie.Absolutna rewelacja to dla kobiet cierpiacych na ww schorzenie udac sie do Koszalina do pani drAlicji Majewskiej po prostu wspanialy czlowiek i lekarz.czesto zapominamy ze niestety niektore z nas nie moga czekac az 3 mce by miec konsultacje a dopiero potem leczenie,pozdrawiam wszystkich i zycze duzo zdrowia.

#16 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2008 - 12:48

Miałam do czynienia z Panem Doktorem i złego słowa na niego nie mogę powiedzieć.

#17 ~yulek~

~yulek~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 15:19

Słuchajcie, Sojcew jest uwaga: CHIRURGIEM ONKOLOGICZNYM nie przepisuje i nie dobiera chemii, nie prowadzi leczenia wielomiesięcznego onkologicznego. Lokalizuje guz, wycina i zszywa. W tym jest dobry i tego sie trzymajcie. zawsze trzeba się zwrócic po operacji do ONKOLOGA, kórty wlączy leczenie, chemioterapie raioterapie i temu podobne. Stojcew nie bada próbek pobranych ,wyniki z laboratorium zanosi sie nie od Stojcewa, tylko do innego Onkologa (podkreślam - do onkologa a nie chirurga onkologicznego!!!!).

#18 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 20:00

Droga pani,dr Stojew jest owszem dobrym specjalistą.Mam na myśli gabinet prywatny-obecnie nie praktykuje w poradni,ma innych pracowników.Leczę się sama od kilku lat i zmieniłam specjalistę!!!Choruję od 17lat,a od 4lat mam już przeżuty.Kiedyś był inny-ale to już historia.W Słupsku jest też onkolog w ,,Salusie,, przy ul.Zielonej-dobry,bo jeszcze ludzki.Życzę powodzenia i trafnego wyboru!!

#19 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 20:09

Dodaję fakt,że owszem jest przy ul.Moniuszki przechodnia onkologiczna i mowa zapewne o dr Sowiczu,mimo to to dr Stojcew to konkretny gość!!!Sama przeszłam już wielu i nie mimo to zmieniłam Stojcewa na młodszą kadrę i konkretniejszą!!!Co roku mnie operował i co....?żyję,choć trudno to nazwać życiem ile bez wizyt!!!

#20 ~edo~

~edo~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 14:10

Witam
a czy jest ktoś kto padał by mi dokładne namiary na dr. Stojcewa? np. gdzie przyjmuje, nr tel.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych