Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 07:19:52

Itaka trzymać, Pani Szczypinska ma klasę i wie o co w tym wszystkim chodzi i nic nie musi robić na pokaz i szczerzyc zębów do kogo się da, aby tylko zaistnieć w przeciwieństwie do innych.Wielki szacunek i ukłon w stronę Pani Szczypinskiej

Zgadza sie ! :)

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 08:58:46

Zgadza sie ! :)

Wielkie dzięki za trzeżwe i realne spostrzeganie rzeczywistości. Pantera jesteś mądrą i spostrzegawczą osobą! :)

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 09:06:53

1. coz za dziwne ataki na Pania Dyrektor. Miałem z nia kontakt i wiem ze calkiem calkiem sobie radzi z j. angielskim.

2. co do konwencji- przyjęte jest, przynajmniej w swiecie biznesu ze przy oficjalnych spotkaniach korzysta się z usług tlumacza i porozumiewa w jezyku kraju gospodarza

Tak samo sobie radzi jak ze wszystkim, czyli z niczym :D :D :D

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 09:19:05

Kiedyś służyliśmy dla ZSRR bo musieliśmy, dzisiaj szkoła podpisuje porozumienie do służenia  dla USA bez przymuszenia włażąc im w tyłki. Ohyda. Żadnej narodowej godności!!! Czuję się prawdziwym Polakiem, który ma godność i zdecydowanie nie rozumiem i tym bardziej nie popieram tego co robi Biedroń i przedstawicielka mechanika.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 10:03:37

Jeżeli uważasz, ze dyrektorka radzi sobie całkiem całkiem z angielskim, to chyba wcale go nie znasz, albo znasz na takim samym poziomie jak ona, czyli zerowym. I nie chodzi mi o konwencję w części oficjalnej...bo nawet po części oficjalnej nie potrafiła się dogadać, bez pomocy tłumacza!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oczywiście na oficjalnych przyjęciach korzysta się z usług profesjonalnego tłumacza, a nie nauczyciela uczącego w tej szkole angielskiego. Jak chcecie udawać profesjonalistów to udawajcie ich do końca i pod każdym względem :D

#46 ~Wojciech A~

~Wojciech A~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 14:21:34

Pn R Gilbert jest KOMANDOREM USN,  a nie żadnym "kapitanem"!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 18:01:16

Pn R Gilbert jest KOMANDOREM USN,  a nie żadnym "kapitanem"!

A Ty myślisz, że dyrektorka rozróżnia kapitana od komandora?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 09:51:32

Jeżeli uważasz, ze dyrektorka radzi sobie całkiem całkiem z angielskim, to chyba wcale go nie znasz, albo znasz na takim samym poziomie jak ona, czyli zerowym. I nie chodzi mi o konwencję w części oficjalnej...bo nawet po części oficjalnej nie potrafiła się dogadać, bez pomocy tłumacza!!!!!!!!!!!!!!!!!

To dlaczego, po mimo przyjętej polskiej  konwencji Biedroń rozmawiał sobie z dowódcą po angielsku? Jeśli nie wiesz to ja Ci odpowiem, bo w przeciwieństwie do dyrektorki zna ten język i w du*** ma jakiekolwiek konwencje...a dyrektorka zasłania się konwencją, żeby ukryć swoją nieznajomość angielskiego i tyle w tym temacie! Są jeszcze jakieś pytania?

#49 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 22:13:25

Może lepiej byłoby poświęcić ten czas na pracę i lepszą organizację BHP, zamiast lansowania się na podpisywaniu porozumień,wtedy może nie doszłoby do wypadku.

#50 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 20:07:13

Takiej nie udanej dyrektorki to mechanik w całej swojej historii nie miał.

#51 ~Irys~

~Irys~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 21:39:55

Kiedy w końcu kończy się jej kadencja i mechanik będzie miał nowego dyrektora? Bo to co ta pani sobą reprezentuje jest żenujące.

#52 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 09:44:59

Kobita deklaruje, że chciałaby rozwijać kompetencje językowe uczniów, a może najpierw należałoby zacząć od nauki języków obcych nauczycieli, bo podobno przykład idzie z góry.

#53 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 21:21:28

Na jej deklaracjach tylko się kończy

#54 ~Ikar~

~Ikar~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 23:14:21

Kobieta o kształtach i posturze faceta :D

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 21:16:03

Chciałabym zobaczyć jak ty jesteś reprezentacyjny i jakim płynnym angielskim władasz. Na bank jest zabójczy. Szkoda, że nie zwróciłeś uwagi na to, że w trakcie spotkania nikt poza dowódcą nie mówił po angielsku i całe spotkanie było na żywo tłumaczone. Taką konwencję przyjęto. Może wstawisz jakiś swój filmik z wypowiedzią po angielsku żebyśmy mogli zobaczyć jakim świetnym specjalistą jesteś w tym zakresie.

Mogę potwierdzić, że dyrektorka w ząb nie kuma angielskiego i to w dzisiejszych czasach dla szkoły jest mega kompromitujące.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 21:21:00

To dlaczego, po mimo przyjętej polskiej  konwencji Biedroń rozmawiał sobie z dowódcą po angielsku? Jeśli nie wiesz to ja Ci odpowiem, bo w przeciwieństwie do dyrektorki zna ten język i w du*** ma jakiekolwiek konwencje...a dyrektorka zasłania się konwencją, żeby ukryć swoją nieznajomość angielskiego i tyle w tym temacie! Są jeszcze jakieś pytania?

Może następny dyrektor będzie znał angielski i nie będzie zasłaniał się konwencjami i nie będzie ośmieszał szkoły nieznajomością języka, bo nieznajomość w dzisiejszych czasach angielskiego to żenada na maxa.

#57 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 21:26:49

1. coz za dziwne ataki na Pania Dyrektor. Miałem z nia kontakt i wiem ze calkiem calkiem sobie radzi z j. angielskim.

2. co do konwencji- przyjęte jest, przynajmniej w swiecie biznesu ze przy oficjalnych spotkaniach korzysta się z usług tlumacza i porozumiewa w jezyku kraju gospodarza

A to było oficjalne spotkanie, bo nie wyglądało na takie :D

#58 ~Mr.X~

~Mr.X~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 14:32:42

Yankee go home USA=Pure Evil No wars!!!!!!!!!!!!!!!

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 10:51:11

Przydałoby się więcej baz USA w Polsce. Bezpiecznie i spokojnie można grilla zrobić, bez ryzyka zabicia przez zielone ludziki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych