Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dotacje w lebie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JOANNA~

~JOANNA~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 15:45:28

Czy gmina ma jakiekolwiek ulgi dla wymieniajacych pięć z węglowego na kocioł gazowy albo inwestujących w panele?

#2 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 16:28:31

Czy gmina ma jakiekolwiek ulgi dla wymieniajacych pięć z węglowego na kocioł gazowy albo inwestujących w pawnele?

wpisz program czyste powietrze lub wejdz na strone wydzialu ochrony srodowiska gdansk tam uzyskasz informacje

#3 piotrek332

piotrek332

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 07:27:48

W tym wątku to ja w ogóle nie pomogę.To nie jest moja tematyka.

deweloper Lublin

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 07:35:52

W tym wątku to ja w ogóle nie pomogę.To nie jest moja tematyka.

to na chvj się wpiedralasz

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:33:25

część gmin w trosce o ekologię dotuje inwestycje niezależnie od programu Czyste powietrze (czyste powietrze -zazwyczaj zwrot 15 procent dotacji i 15 procent na uldze podatkowej , mniej zarabiających, którzy mieliby więcej dotacji,  nie stać na inwestowanie - tu nie tylko chodzi o koszt w wymiany np pieca węglowego  na kocioł gazowy ale i o koszty opału - skorzystają z ulgi i nie będą mogli opalać tańszym węglem ). Jest jeszcze program 5000 plus na zakup paneli.

Powyższe uatrakcyjniają inwestycje ale są gminy, które same wychodzą z inicjatywami wobec mieszkańców w celu zachęcenia ich do inwestycji, czy takie programy ma Łeba??

#6 ~ata~

~ata~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 06:40:55

część gmin w trosce o ekologię dotuje inwestycje niezależnie od programu Czyste powietrze (czyste powietrze -zazwyczaj zwrot 15 procent dotacji i 15 procent na uldze podatkowej , mniej zarabiających, którzy mieliby więcej dotacji,  nie stać na inwestowanie - tu nie tylko chodzi o koszt w wymiany np pieca węglowego  na kocioł gazowy ale i o koszty opału - skorzystają z ulgi i nie będą mogli opalać tańszym węglem ). Jest jeszcze program 5000 plus na zakup paneli.

Powyższe uatrakcyjniają inwestycje ale są gminy, które same wychodzą z inicjatywami wobec mieszkańców w celu zachęcenia ich do inwestycji, czy takie programy ma Łeba??

Od 5 lat gmina Łeba dotuje wymianę /zmianę ogrzewania na ekologiczne .

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:10:56

Od 5 lat gmina Łeba dotuje wymianę /zmianę ogrzewania na ekologiczne .

a połowa Nowęcińskiej dalej pali plastikiem

#8 ~meyk~

~meyk~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 19:06:06

a połowa Nowęcińskiej dalej pali plastikiem

.
Na głupotę , chciwość nie ma lekarstwa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych